15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Kış İçin Mükemmel Tırnak Tasarım Fikirleri 2019

31. Mat Bordo Kış Çivileri

Bordo, sonbahar ve kış için olmazsa olmaz bir renk ve bu sonraki mani, onu giymenin güzel bir yolunu gösteriyor. Tüm tırnaklar mat bordo ama kar tanesi ve taşlar dahil olmak üzere farklı tasarımlar var. Beyaz kar tanesini bordo ile çok seviyoruz çünkü çok çarpıcı ve şık görünüyor. Modaya uygun bir kış manikürü için tüm görünümü göz alıcı tırnaklar veya sadece kar tanesi için yeniden yaratın.

Glam Mat Bordo Kış Tırnakları

Kaynak: @dreasnails

32. Kar Taneleri ve Altın Parıltılı Kara Çiviler

Lacivert ve altın muhteşem bir renk kombinasyonudur. Bunun için bizim sözümüze güvenmeyin, bir sonraki maniye göz atın! Burada koyu lacivert tırnaklarımız var ve üç çivi beyaz kar taneleriyle süslenmiş. Ayrıca iki altın vurgulu çivi vardır. Biri altınla kaplı, diğeri altın damlamalarla donanma. Şık ve kışlık bir görünümdür. Kar tanesi şablonlarını çevrimiçi olarak satın alabilir ve ayrıca damlama tırnak eğitimlerini de bulabilirsiniz..

Kar Taneleri ve Altın Parıltılı Koyu Çiviler

Kaynak: @lieve91

33. Şenlikli Kırmızı ve Beyaz Çiviler

Bu sonraki fikir çok şenlikli! İki çivi beyaz ve kırmızı bir kar tanesi tasarımına sahiptir, bir çivi beyaz bir ren geyiğine sahiptir ve iki çivi örme kazak sanatına sahiptir. Bu bizim favori görünümlerimizden biri çünkü birçok farklı şenlikli renk ve tasarım kullanıyor. Tüm maniyi veya sadece bir veya iki çiviyi yeniden oluşturabilirsiniz..

Kısa Tırnaklar için Noel Tırnak Tasarımı

Kaynak: @tırnakkokteyli

34. Güzel ve Şık Kış Çivileri

Ardından, size göstermek için güzel ve şık bir tırnak tasarımımız var. Bir çivi, bir kar tanesi ile süslenmiş şık tüvit sanatına sahipken, tırnakların geri kalanı tüvit deseninde kullanılan renklerde boyanmıştır. Tüvit tasarımını çok beğendik ve oldukça trend bir model olduğunu ve kış mevsimi için mükemmel olduğunu düşünüyoruz. Bunu yeniden oluşturun veya tüvit desenini tüm tırnaklarda kullanın. Deseni ince bir fırça ile oluşturabilirsiniz..

Güzel ve Şık Kış Çivileri

Kaynak: @melcisme

35. Glitter ile Mat Kar Tanesi Çiviler

Gönderinin önceki bölümlerinde bir kar taneleri ve ışıltılı mani vardı. Bu fikri sevdiyseniz, buna da göz atmalısınız. Bu mani, mavi renk ve kar taneleri ile benzer bir tırnak sanatına sahiptir, ancak bu, gümüş parıltılı ve yapay elmaslara sahiptir. Sadece bir fikirden nasıl ilham alabileceğinizi ve ona nasıl yeni bir dönüş yapabileceğinizi gösterir. Bu zarif ve şık bir mani ve herkese yakışacak.

Parıltılı Mat Kar Tanesi Çiviler

Kaynak: @lieve91

36. Parıltı, Ombre ve Krom Tasarım

Bir sonraki tırnak tasarımı modaya uygun ve ışıltılı. Tırnakların çoğu farklıdır ve parıltılı ombre ve gümüş krom içerir. Parıltı ve krom çok şık bir kombinasyon. Böyle bir mani ışıltılı ve kış mevsiminde özel bir durum için mükemmel olurdu. Buna benzer bir şeyi yeniden yaratabilir veya kar taneleri veya yapay elmaslarla daha da cazip hale getirebilirsiniz..

Gri Glitter Kış Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailofiek

37. Şık Kısa Kış Çivileri

Ardından, başka bir şık kış görünümüne sahibiz. Bu sefer farklı mor tonları kullanılmış ve bir de ışıltılı oje var. Çivilerin çoğu ayrıca kar taneleri ve bir Noel kazağı deseni de dahil olmak üzere şenlikli sanat eserlerine sahiptir. Bu eğlenceli ve güzel bir manikür. Tüm görünümü veya sadece bir veya iki çiviyi yeniden yaratın.

Şık Kısa Kış Çivileri

Kaynak: @lieve91

38. Kar Taneleri ve Noel Ağaçları ile Parıltılı Çiviler

Noel için bir glam mani mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu mükemmel! Bazı tırnaklar ışıltılı ombre ile nude ve her bir tırnak kar taneleri ve Noel ağaçları ile süslenmiş. Şenlikli bir manikür için tüm kutuları işaretler. Kısa bir öğreticiyi görüntüleyebilir ve aşağıdaki sayfada görünümü oluşturmak için kullanılan tüm ürünleri inceleyebilirsiniz..

Kar Taneleri ve Noel Ağaçları ile Parıltılı Çiviler

Kaynak: @nailbycambria

39. Eldivenler ve Kar Taneleri ile Kış Temalı Çiviler

Bu sonraki tırnak tasarımı çok şirin! Tüm tırnaklar mavidir ve iki tanesinde sevimli eldivenler ve kar taneleri de dahil olmak üzere kışlık tırnak sanatı vardır. Güzel bir tasarımdır ve benzersiz tırnak sanatını sevenler için mükemmeldir. Bu görünümü oluşturmak için hangi ürünlerin kullanıldığını tırnak sanatçısı sayfasında görebilirsiniz..

Eldivenler ve Kar Taneleri ile Kış Temalı Çiviler

Kaynak: @nailuponatime

40. Rhinestones ve Glitter ile Işıltılı Kış Çivileri

Işıltılı ve ışıltılı tırnakları seviyorsanız bu fikir tam size göre. Üç çivi simli, iki çivi yapay elmaslarla süslenmiştir. Renkler ve tırnak sanatı çok etkileyici. Bu Noel partileri ve Noel günü için de mükemmel olurdu. Çivileri NYE için bile takabilirsin, belki sadece kar tanesi olmadan.

Rhinestones ve Glitter ile Işıltılı Kış Çivileri

Kaynak: @lieve91

41. Sevimli Kış Tabutu Tırnak Tasarımı

Sırada, size göstereceğimiz daha sevimli tırnak sanatlarımız var. Bu manikür, Fransız ombre özelliğine sahiptir ve bir çivi altın yaldızla kaplıdır. Bazı tırnaklar da yapay elmaslarla süslenmiştir ve iki tanesinde penguen ve kırmızı eldivenler de dahil olmak üzere süper sevimli tırnak sanatı vardır. Bu gösterişli ve eğlenceli bir şenlikli manikür ve size benzer bir görünüm verecek tırnak çıkartmaları ve yapay elmasları çevrimiçi satın alabilirsiniz..

Sevimli Kış Tabutu Tırnak Tasarımı

Kaynak: @esspnails_yeg

42. Şık Kış Tırnak Tasarımı

Bir Noel partisine mi gidiyorsunuz yoksa NYE’yi kutlamak için mi dışarı çıkıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu tırnak tasarımı sizin için mükemmel olabilir! Bazı tırnaklar mat kahverengi, bazıları ise ışıltılı. Ayrıca çok çekici bir vurgu çivisi var. Bu, herhangi bir kış etkinliğinde büyüleyecek çok şık ve çarpıcı bir mani..

Klas Kış Tırnak Tasarımı

Kaynak: @tami_tamichka

43. Lacivert, Kar Taneleri ve Parıltı

Bir sonraki fikir sevimli ve ışıltılı. Bu çivilerin biri hariç hepsi lacivert. Donanma çivileri beyaz kar taneleri ile süslenmiştir ve vurgu çivisi altın yaldızla kaplanmıştır. Kışlık temalı şık ve kolay giyilebilen bir mani. Aşağıdaki sayfada görünümü oluşturmak için hangi cilaların kullanıldığını görebilirsiniz..

Lacivert, Kar Taneleri ve Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @nbnailart

Umarız kış tırnak fikirlerimizden ilham almışsınızdır.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos