15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Cadılar Bayramı 2020 için 63 Sevimli Makyaj Fikirleri

51. Güneş ve Ay Tanrıçası

Bu sonraki fikir daha benzersiz. Burada bir gözünde güneş, diğerinde ay olan tanrıça makyajı var. Bu çok eğlenceli bir fikir ve sihri, ilginç kostümleri sevenler ve benzersiz görünmek isteyenler için harika. Güneşi ve ayı elle boyayabilir ve mavi veya sarının herhangi bir tonunu kullanabilirsiniz..

Güneş ve Ay Tanrıçası

Kaynak: @ag.aartist

52. Sevimli Melek Makyajı

Güzel bir makyaj fikri arıyorsanız, buna bir göz atın. Burada güzel pembe melek makyajımız var. Biraz ışıltılı pembe gözleri var. Görünüm bir halo ile tamamlandı. Bunu giymek çok kolaydır ve herhangi bir Cadılar Bayramı etkinliğine uyacaktır. Bunu yeniden yaratın ya da daha ince göz makyajı deneyebilirsiniz. Her iki durumda da kostümün ve makyajın harika olacak..

Halo ile Sevimli Melek Makyajı

Kaynak: @makyajbyholllyyy

53. Güzel Pembe Tavşan

Sıradaki fikir başka bir sevimli hayvana sahip! Bu sefer çok güzel bir tavşanımız var. Parlak ve göz alıcı pembe göz makyajı var. Yüzünde de tüylü bir etki var ve pembe kalpli bir burnu var. Bu makyaj muhteşem ve görünümü tavşan kulakları takarak tamamlayabilirsiniz! Tüylü doku ile veya olmadan yeniden oluşturabilirsiniz.

Sevimli Tavşan Cadılar Bayramı Makyaj Fikri

Kaynak: @annaxkrajewska

54. Renkli Güneş ve Ay Makyajı

Sırada mistik ve renkli bir makyaj fikrimiz var. Yüzünde renkli bölümler olan sade bir makyajı var. Makyaj, siyah bir ay ve güneş taslağıyla tamamlandı. Bu görünümü deneyebilir veya ay ve güneşi falcı kostümü ile koyabilirsiniz. Her iki durumda da, büyülü görüneceksin!

Renkli Güneş ve Ay Makyajı

Kaynak: @gabxxrielle

55. Disney İlham Veren Aslan

Bu makyaj aynı zamanda Disney’den ilham almış görünüyor. Sanatçı kendini Aslan Kral’da göreceğiniz gibi bir aslan gibi göstermiş. Bu çok eğlenceli bir fikir ve aslanları ve Disney’i seven herkes için mükemmel. Bunun gibi makyaj, herhangi bir kostüm partisi ve Cadılar Bayramı etkinliği için harika. Bunu seviyoruz.

Disney İlhamlı Cadılar Bayramı Makyajı

Kaynak: @ohh_maly

Eğitimi izlediğinizden emin olun!

56. Sevimli Dikişli Makyaj

Dikişli makyaj, Cadılar Bayramı için popüler bir görünüm ve işte sevimli bir versiyon. Yüzünün her yerinde dikişler var ve sevimli bir yama kalbi olan düğmeleri var. Bu makyaj bebekler ve korkuluklar için mükemmeldir. Dikişli makyaj için çevrimiçi öğreticiler bulabilir ve gerisini pratik yapabilirsiniz..

Sevimli Dikişli Makyaj

Kaynak: @ktiemrch

57. Dondurma Makyajı ve Kostümü

Eşsiz bir kostüm mü arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için. Burada makyajlı bir dondurma kostümümüz var. Yani, kafasına pembe serpin makyajlı bir dondurma külahı takıyor. Bu çok eğlenceli bir fikir ve dondurmayı sevenler için harika. Pembe çilek görünümünü deneyebilir veya farklı bir lezzet için farklı bir renk kullanabilirsiniz. İşte hızlı bir TikTok öğretici görünüm için.

Dondurma Makyajı ve Kostümü

Kaynak: @powerpuffmoniq

58. Kabak Makyaj Fikri

Ardından, klasik bir Cadılar Bayramı makyajı görünümümüz var. Siyah dudaklı gözlerinde mor ve turuncu göz farı ve kafasında balkabağı ve yarasa tasarımı var. Bu çok sevimli bir fikir ve korkutucu olmadan giyinmek isteyenler için mükemmel. Balkabağı tasarımı olmadan gözleri ve dudakları bile deneyebilirsiniz..

Kabak Makyaj Fikri

Kaynak: @michpagemakyaj

59. Büyülü Tek Boynuzlu At

Bu Cadılar Bayramı’nda böyle bir makyajla büyülü ve mistik bir tek boynuzlu at olun. Yüzünde ve boynunda küçük bir ışıltı olan güzel ve sevimli gözleri var. Görünüm bir tek boynuzlu at boynuzu ile tamamlandı. Bu eğlenceli ve ışıltılı bir kostüm ve herhangi bir Cadılar Bayramı etkinliği için harika. Makyajın daha kolay bir şekilde yeniden yaratılması için tek boynuzlu at saç bantlarını çevrimiçi satın alabilirsiniz..

Sihirli Unicorn Cadılar Bayramı Makyajı

Kaynak: @trinsmakyaj

60. Sevimli Geyik

Ardından, sevimli hayvanlardan ilham alan daha fazla makyajımız var. Bu sefer bir geyiğimiz var. Geyik makyajı çok popüler hale geldi çünkü güzel ve giymesi kolay. Bu görünümü yeniden yaratabilir veya tasarımı siyah bir burunla deneyebilirsiniz, böylece Noel gibi görünmez. Çevrimiçi geyik makyajı için birçok öğretici var.

Sevimli Geyik Cadılar Bayramı Makyajı

Kaynak: @christiana.gabriele

61. Mistik Falcı

Bir sonraki fikir başka bir büyülü fikir. Bu sefer gizemli bir falcımız var. Bu sanatçı glam göz makyajı yarattı ve yüzüne yapay elmaslar ekledi. Böyle bir şey eğlencelidir ve bu makyajla herhangi bir falcı kostümü kullanabilirsiniz. Daha koyu bir kıyafet ve kontakt lenslerle daha korkunç bir versiyon bile oluşturabilirsiniz..

Mistik Falcı Kostüm Fikri

Kaynak: @maliinbjork

62. Glam ve Glitzy Tavşan

Yazının önceki bölümlerinde sevimli bir tavşana yer verdik. Bu fikri beğendiyseniz, işte bir tane daha. Bu sefer parlak bir tavşanımız var ve sanatçı pembe ve beyaz makyajı yapay elmaslarla kullanmış. Bunun gibi bir şey yaratmak oldukça kolay ve giymesi kolay. Görünümü tamamlamak için tavşan kulakları bile takabilirsiniz..

Glam ve Glitzy Tavşan Makyajı

Kaynak: @born2blossomcosmetics_

63. Kara Kedi Makyajı

Sonra, siyah bir kedimiz var. Kara kedi makyajı Cadılar Bayramı’nda çok popüler çünkü kedilerin cadılara ait olduğu söyleniyor. Bu eğlenceli ve cesur bir versiyon. Yüzünde kedi burnu ve kedi bakışlarıyla tamamlanmış tüylü bir doku yarattı. Böyle bir şey Cadılar Bayramı için dışarı çıkmak isteyenler için harika.

Cadılar Bayramı için Kara Kedi Makyaj Fikri

Kaynak: @juritondaro

Şirin Cadılar Bayramı makyaj fikirlerimizden ilham aldığınızı umuyoruz..

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos