15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Başları Döndüren 70 Kutu Örgü Saç Modelleri

51. Şık Ombre Kutusu Örgü Fikir

Size göstereceğimiz bir sonraki saç modeli çok şık. Burada siyahla başlayan ve daha sonra rengi yarıda değiştiren uzun kutu örgülerimiz var. Bu ombre görünüm çok moda. Tüm örgüler canlı gölgede olmayacağından, yeni bir renk denemenin daha incelikli bir yoludur. Buna benzer bir görünüm yaratın veya ombre için farklı bir renk kullanabilirsiniz. Kullanılan saç: 8 paket Silike Jumbo Braid Kanekalon Hair 24″ (Siyah/Koyu Yeşil).

Şık Ombre Kutusu Örgü Fikir

Kaynak: @lipstickncurls

52. Yarım Topuz

Deneyebileceğiniz bir diğer güzel saç modeli ise yarım topuz. Bu sonraki saç fikri harika bir örnek. Bu kutu örgüler tıknaz ve uzun. Yarısı gevşek ve yarısı topuz haline getirildi. Gördüğünüz gibi topuz çok şirin ve şık görünüyor. Altın saç aksesuarlarını da seviyoruz. Bu herkese uyacak harika bir yaz stili.

Kutu Örgüler Yarım Topuz

Kaynak: @africansbraid

53. Karamel Sarışın Örgüler

Yeni bir saç modeli ve yeni bir renk istiyorsanız, bu kutu örgü görünümüne göz atın. Bu örgüler basit, uzun ve çarpıcı bir karamel sarısı tonu. Karamel sarısı muhteşem ve saçları gerçekten parlatıyor. Bu sarı rengi sadece biz değil, Beyoncé gibi ünlüler de seviyor. Öyleyse, şiddetli ve modaya uygun bir görünüm için deneyin..

Karamel Sarışın Kutu Örgüler

Kaynak: @elenitekeste

54. Jumbo Kutu Örgü Yarım Yukarı Saç Modeli

Sonra, başka bir yarım saç fikrimiz var. Bu topuz yerine at kuyruğuna sahiptir. Yani örgülerin yarısı gevşek, yarısı at kuyruğunda. Gördüğünüz gibi atkuyruğu da sevimli görünüyor ve bir başka kolay giyilebilen stil. Bu görünümü yeniden yaratın veya stilin daha kısa bir versiyonunu da deneyebilirsiniz. Bir bob güzel görünecek.

Jumbo Kutu Örgü Yarım Yukarı Saç Modeli

Kaynak: @nikkifagbemi

55. Üçgen Parçalı Jumbo Örgüler

Bu sonraki saç fikri şık ve basittir. Burada üçgen parçalı tıknaz kutu örgülerimiz var. Bazı örgüler de aksesuarlıdır. Üçgen ayrılıkları seviyoruz çünkü ince olmalarına rağmen yine de bir açıklama yapıyorlar. Böyle saçlar herkese yakışır ve giymesi kolaydır. Bu saç modeli herhangi bir renkte ve herhangi bir aksesuarla yeniden oluşturulabilir..

Üçgen Parçalı Jumbo Kutu Örgüler

Kaynak: @ecostinhahair

56. Kısa Kutu Örgüler

Kısa modeller özellikle yaz mevsiminde oldukça popülerdir. Daha kısa örgüler denemeyi düşünüyorsanız, ilham almak için bu saç modeline bir göz atın. Burada omuz boyunda olan kutu örgülerimiz var. Gördüğünüz gibi çok şık görünüyorlar! Bunun gibi örgüleri deneyebilir veya daha da kısaltabilirsiniz. Her iki durumda da, bunun gibi örgüler yaz için olmazsa olmaz bir görünüm..

Kısa Kutu Örgüler

Kaynak: @khatbrim

57. Düğümsüz Kutu Örgüler At Kuyruğu

Atkuyruğu, herkesin üzerinde şık görünecek bir diğer kolay giyilebilir stildir ve bu güzel bir örnektir. Burada şık ve muhteşem kutu örgülere sahip yüksek bir at kuyruğumuz var. Bunun gibi saçlar işten dans pistine kadar her duruma uygun olacak, bu nedenle hareket halindeki meşgul bayanlar için harika bir görünüm. Bu şekilde basit tutun veya daha kalın saçlar için at kuyruğunu farklı bir saç rengiyle deneyin. Koyu mavi harika görünecek.

Düğümsüz Kutu Örgüler At Kuyruğu

Kaynak: @queen_of_thepack

58. Kıvırcık Uçlu Tığ Kutusu Örgüler

Ardından, zahmetsizce güzel görünen saç fikrini yapıyoruz. Bu kutu örgüler, muhteşem kıvırcık uçlarla uzun ve şıktır. Bu, şık ve her duruma uygun, daha sade bir saç modeli isteyen bayanlar için idealdir. Bu stili yeniden yaratın ya da örgüleri daha uzun veya daha kısa yapabilirsiniz. Yine de kıvırcık uçları koruyun çünkü şu anda çarpıcı ve süper modalar.

Kıvırcık Uçlu Tığ Kutusu Örgüler

Kaynak: @msnaturallymary

59. Canlı Ombre Yeşil Örgüler

Ombre saç modellerini beğendiniz mi? O zaman bu sonraki bakışa bakın. Burada yer alan kutu örgüler çok uzundur ve kökünde siyahtır. Yaklaşık dörtte biri aşağıda, saç rengi canlı ve canlı yeşil bir gölgeye dönüşüyor. Rengi seviyoruz çünkü çok çarpıcı, eğlenceli ve cesur. Yaz için harika bir görünüm olurdu. Buna benzer bir stil deneyin veya daha kısa bir sürüm deneyebilirsiniz.

Canlı Ombre Yeşil Örgüler

Kaynak: @braidedbeautiesbds

60. İnce Kutu Örgüler Yarım At Kuyruğu

Bir sonraki saç modeli, başka bir modaya uygun yarım saç stiline sahiptir. Bu kutu örgüler süper uzun ve incedir. Gördüğünüz gibi at kuyruğu çok şirin ve şık görünüyor. Böyle saçların giyilmesi kolaydır ve herkese yakışır. Parlak kırmızı veya bordo gibi bir renkte de harika görünürdü..

İnce Kutu Örgüler Yarım Yukarı At Kuyruğu

Kaynak: @kiaharperbraids

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos