15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2020 İçin En İyi Örgülü At Kuyruğu Saç Modelleri

41. Muhteşem Örgülü Desenli Kıvırcık At Kuyruğu

Bir sonraki fikrimiz başka bir kıvırcık at kuyruğu. Bu görünüm için saçlar şık bir desende örülür ve farklı örgü kalınlıklarına sahiptir. Gerçek at kuyruğu muhteşem ve kıvırcık. Böyle saçların giyilmesi kolaydır ve çekicidir. Harika bir yaz görünümü olurdu çünkü güzel buklelere sahip olabilirsiniz, ancak idare edilebilir ve yoldan çıkacaklar..

Muhteşem Örgü Desenli Kıvırcık At Kuyruğu

Kaynak: @naturalhairflows_

42. Mavi Örgülerle At Kuyruğunda Besleme

Deneyebileceğiniz bir başka havalı renk de mavi ve işte mavi örgüleri şık bir şekilde nasıl giyeceğiniz! Bu örgülü at kuyruğu süper uzun, şık örgü desenli ve yanda iki gevşek örgü var. Saç siyaha başlar ve yarıya doğru maviye döner. Gördüğünüz gibi mavi ve siyah modaya uygun bir renk kombinasyonudur. Bu, çok cesur olmadan farklı bir saç rengi denemek isteyen bayanlar için mükemmel..

Mavi Örgülerle At Kuyruğunda Besleme

Kaynak: @maya_giftedhands_

43. Çok Örgülü Kıvırcık At Kuyruğu

Bir sonraki saç fikri, bukleli başka bir muhteşem at kuyruğuna sahiptir. Örgülü bir desen var ve örgüler farklı kalınlıklarda. İnce örgüleri gerçekten çok seviyoruz çünkü çok şık görünüyorlar! Gerçek at kuyruğu orta uzunlukta ve kıvırcıktır. Bu herkese yakışacak sevimli ve modaya uygun bir saç modeli.

Çok Örgülü Kıvırcık At Kuyruğu

Kaynak: @hergüzelstylist

44. Trendy Siyah ve Kırmızı At Kuyruğu

Ardından, modaya uygun siyah ve kırmızı bir at kuyruğumuz var. Bu örgüler siyah başlar ve ardından zengin bir kırmızı gölgeye karışır. Gerçek at kuyruğu, her iki tarafta iki gevşek örgü ile yüksek bir tarza sahiptir. Modaya uygun, cesur ve çarpıcı bir saç fikri. Bunu yeniden oluşturabilir veya farklı bir kırmızı tonu seçebilirsiniz. Daha fazla ifade veya düşük anahtar renk isteyip istemediğinize bağlı olarak daha açık veya daha koyu gidin.

Trendy Siyah ve Kırmızı At Kuyruğu

Kaynak: @dsrhair

45. Çapraz At Kuyruğu

Bu sıradaki at kuyruğu favorilerimizden bir diğeri! Baştaki saçlar güzel bir şekilde örülmüştür ve çapraz bir desenle tamamlanmıştır. Gerçek at kuyruğu, aynı zamanda aksesuarlı kalın bir örgüdür. Göz alıcı aksesuarları ve modaya uygun çapraz deseni seviyoruz. Böyle bir at kuyruğu vay olacak. Aşağıdaki sayfadan önden görünümü inceleyebilirsiniz!

Örgülü Çapraz At Kuyruğu

Kaynak: @tamika_braidbarbie

46. ​​At Kuyruğunda Yarım Yem

Yarım atkuyruğu seviyor musun? Eğer öyleyse, buna bir göz atın. Burada yarım at kuyruğu içeren çok çekici bir saç modelimiz var. Saçlar çarpıcı bir desende örülür ve örgülere altın aksesuarlar da eklenir. Bu herkese yakışacak muhteşem bir saç modeli. Bunu yeniden oluşturabilir veya daha ince örgüler deneyebilirsiniz. Daha ince bir görünüm için benzer bir stili aksesuarsız deneyebilirsiniz. Bu at kuyruğunu denemenin pek çok yolu var!

At Kuyruğunda Yarım Yem

Kaynak: @tiffany__renzel

47. Örgülü At Kuyruğunda Küçük Yem

Bu sonraki saç fikrini seviyoruz! Bu görünüm için saç, örgüler halinde şık ve basit bir şekilde şekillendirilmiştir. Daha sonra saç, etrafı sarılı gök yüksekliğinde bir at kuyruğu şeklinde şekillendirilir. Çarpıcı ve çok yönlü bir saç fikri. Giydiğiniz makyaj ve kıyafete bağlı olarak, bu saçlar şık ve rahat ya da glam ve resmi olabilir..

Örgülü At Kuyruğunda Küçük Yem

Kaynak: @tianas_faces

48. Tıknaz Örgülü Yüksek Örgülü At Kuyruğu

Bunun gibi bir at kuyruğu ile saçınıza modaya uygun bir makyaj yapın! Saçlar, şık bir desen oluşturan kalın ve ince örgüler halinde şekillendirilir ve at kuyruğu tepededir. Herkese yakışacak sade ve muhteşem örgülü bir at kuyruğu. Bunu yeniden yaratın ya da kırmızı veya belki ombre gibi daha cesur bir renk bile deneyebilirsiniz. Ombre harika görünecek.

Yüksek Örgülü At Kuyruğu

Kaynak: @coiffuremoderne

49. Parlak Sarı Saç Fikri

Yeni bir saç modeli mi arıyorsunuz ve yeni bir saç rengi mi istiyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için. Burada parlak sarı bir at kuyruğumuz var. Yine, ince ve kalın örgülere sahip olan ve at kuyruğu uzun olan bir modelimiz var. Modeli öne çıkaran şey ise ince örgülerin doğal, kalın örgülerin ise sarı olması. Trend belirleyen ve modern bir tarzdır. Benzer bir görünüm deneyebilir veya farklı bir sarışın tonu kullanabilirsiniz..

Sarışın Örgülü At Kuyruğu

Kaynak: @coiffuremoderne

50. Uzun & Düşük At Kuyruğu Fikir

Bu sıradaki saç fikri çok çekici ve güzel, onu giymek istiyoruz! Bu stil, uzun örgülü bir at kuyruğuna sahiptir. Baştaki saç şık ve zariftir ve gerçek örgü benzersizdir çünkü beş tel kullanır! Bu farklı örgü türü, sadeliği ve stili gerçekten canlandırıyor. Çok güzel ve giymesi kolay. Beş telli örgüler için çevrimiçi öğreticiler bulabilir, böylece görünümü kendiniz uygulayabilir ve yeniden oluşturabilirsiniz..

Düşük Örgülü At Kuyruğu Fikir

Kaynak: @1naebraids

Previous Post
23 En İyi Uzun Kutu Örgüler Saç Modelleri ve Fikirler
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos