15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2019 için 43 Bordo Saç Rengi Fikirleri ve Stilleri

31. Bordodan Pembe Ombre Saça

Size göstermemiz gereken bir sonraki fikir bizim favorilerimizden biri. Bu tarz için saç morla başlar, sonra bordoya dönüşür ve ardından saçın uçları açık pembe olur. Bu saç modeli, cesur ve benzersiz bir görünüm yaratmak için bordonun diğer renklerle nasıl birleştirilebileceğini gösteriyor. Böyle saçlar yaz için harika olacak.

Bordodan Pembe Ombre Saça

Kaynak: @xstylistxo

32. Tonlu Bordo Ombre

Ombre’yi sever misin? O zaman bir sonraki fikre bir göz atın. Bu saç modelinin kökünde koyu bir renk var ve ardından orta kısımda saç ince bir bordo rengine dönüşüyor. Bordo oldukça hafif ve yumuşaktır, bu da ona daha tonlu bir görünüm verir. Bu, canlı ve cesur bir saç modeli istemeyen kadınlar için idealdir. Ombre’yi yeniden oluşturabilir veya tam kafa rengini deneyebilirsiniz..

Tonlu Bordo Ombre Saç

Kaynak: @styled_by_carolynn

33. Bordo’dan Açık Turuncu Bob’a

Ardından, sizinle paylaşmak için başka bir benzersiz renk kombinasyonumuz var. Burada kısa, çene boyu bobumuz var. Kök rengi siyahtır, sonra saç bordoya dönüşür ve sonra uçlara doğru saç açık turuncu olur. Bu renkleri seviyoruz çünkü bize bir gün batımını hatırlatıyorlar. Benzer renkler, saçlarının öne çıkmasını isteyen herkes için harika bir seçim olacaktır..

Bordo'dan Açık Turuncu Bob'a

Kaynak: @anthonyvincenttt

34. İnce Bordo

Sıradaki saç fikrimiz çok moda ve şık! Saç, ince bordo tonlarına sahip koyu bir gölge ile renklendirilir. Daha sonra saç değişir ve saçın uçları neredeyse siyah görünene kadar yavaş yavaş karışır. Bu çarpıcı bir bordo saç fikri ve herkese yakışacak. Düşük tonlu renkleri tercih edenler için mükemmel olan başka bir fikir..

İnce Bordo Saç Fikir

Kaynak: @shaz_wishhairstudio

35. Mor Tonlu Bordo

Deneyebileceğiniz bir diğer güzel renk ise mor tonları olan bordo. İşte çarpıcı bir örnek. Kökte, saç koyu bir bordo tonudur ve daha sonra mor eklenerek saç daha açık bir bordo rengine dönüşür. Mor renk muhteşem ve kesinlikle saçınızı sıkıcıdan muhteşeme götürecek. Bunun gibi bir renk, herhangi bir saç uzunluğunda ve herhangi bir stille harika görünecek..

Mor Tonlarda Bordo Saç

Kaynak: @styled_by_carolynn

36. Bordodan Ateşli Turuncuya

Yazının başlarında, saçın kırmızıya döndüğü bir bordo stilini öne çıkardık. Bu fikri sevdiyseniz, bunu da beğenebilirsiniz. Bunun için saç bordoya başlar ve daha sonra yarı yolda ateşli turuncu bir gölgeye dönüşür. Renkler birlikte çarpıcı görünüyor ve şık bir ifade oluşturuyor.

Bordodan Ateşli Turuncu Ombre Saça

Kaynak: @k.s.renkler

37. Koyu Bordo Saç Fikri

Saçınıza çok cesur olmadan bir asansör vermek istiyorsanız, bunun gibi bir renk düşünün. Bu, koyu bordo tonu olan tam bir kafa rengidir. Neredeyse kahverengi görünüyor ama bordo tonları var. Bu herkese uyacak ince ve süper şık bir görünüm. Benzer bir rengi bunun gibi dalgalı bir stille veya seçtiğiniz bir saç stilinde deneyin. Bob kesim ile harika görünecek.

Koyu Bordo Saç Fikir

Kaynak: @hairby.ashleypac

38. Bordo Ombre Bob

Bu sonraki saç modeli, başka bir modaya uygun ombre görünümüne sahiptir. Saç bir bob halinde kesilir. Kökte siyahtır ve daha sonra koyu bordoya dönüşür. Bu çok şık ve sinirli. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya renkleri daha uzun bir stilde deneyebilirsiniz. Bob kesimi olmazsa olmazlardan, bu yüzden şimdi denemenin tam zamanı!

Bordo Ombre Bob Saç Modeli

Kaynak: @styled_by_carolynn

39. Yazlık Bordo

Daha açık renkler mi tercih ediyorsunuz? O zaman neden böyle bir saç modeli denemiyorsunuz?! Bu saç fikri, eklenen pembe ve turuncu vurgularla güzel bir bordo rengine sahiptir. Pembe ve turuncu, bordoyu gerçekten aydınlatıyor ve aynı zamanda benzersiz görünüyor. Böyle canlı bir saç modeli yaz için mükemmel.

Yazlık Bordo Saç

Kaynak: @she_runs_withscissors

40. Şık Bordo Dalgalar

Sadece şık ve giymesi kolay yeni bir saç modeli mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için. Burada sade ve şık bir bordo tarzımız var. Saç orta uzunlukta dalgalı ve güzel bordo renginde kırmızı tonlarında boyanmıştır. Böyle bir saç modeli herkese çok yakışacak ve yorgun saçlarınıza yeniden hayat verecek..

Şık Bordo Dalgalar

Kaynak: @hairby.ashleypac

41. Mor, Bordodan Maviye

Bir sonraki fikrimiz başka bir şaşırtıcı renk kombinasyonuna sahip. Bu görünüm için saç mor başlar, sonra bordoya dönüşür ve sonunda saç maviye döner. Degrade bir görünüme sahip çok havalı ve modaya uygun bir saç modeli. Üç rengi de yeniden yaratın ya da sadece mor ve bordo ya da mavi ve bordo deneyebilirsiniz. Her iki durumda da, vay olacak.

Mor, Bordodan Maviye Saç Rengi Fikir

Kaynak: @kristalkaos

42. Kırmızı ve Bordo

Ardından, size göstermek için çarpıcı bir kırmızı ve bordo stilimiz var. Saç bir bob şeklinde kesilir ve köke yakın koyu bir bordo tonudur ve daha sonra daha kırmızı bir renge dönüşür. Bu bizim favori görünümlerimizden biri çünkü saçlar çok canlı ve canlı. Böyle saçlarla kesinlikle tarzınla öne çıkacaksın.

Kırmızı ve Bordo Ombre Saç

Kaynak: @adlydesign

43. Bordodan Pastel Turuncuya

Deneyebileceğiniz bir diğer havalı renk fikri ise bordo ve pastel tonlar. İşte şık bir örnek. Saçın tepesi bordo ve sonra açık, pastel bir turuncuya dönüşüyor. Bu renk kombinasyonunu parlak, cesur ve benzersiz olduğu için seviyoruz. Tonlu pastel turuncu, bordo renginin de öne çıkmasını sağlıyor. Bunu yeniden oluşturun veya başka bir pastel tonu deneyin.

Bordodan Pastel Turuncu Saça

Kaynak: @lo.rean

Umarız denemek için güzel bir bordo saç modeli bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos