15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Uzun Tabut Çivileri Takmanın 41 Zevkli Yolu

31. Işıltılı Buzlu Mavi Tabut Tırnak Tasarımı

Bu sonraki uzun tabut çivi setini seviyoruz! Her çivi farklıdır ve açık mavi renk, beyaz parıltı içerir ve gümüş ve mavi parıltılar da vardır. Kullanılan renk paleti çarpıcı ve maniye buzlu ve kışlık bir görünüm verirken, parıltı bir zarafet dokunuşu katıyor. Bunun gibi çiviler kış ve tatil sezonu için mükemmel olacak.

Işıltılı Buz Mavisi Tabut Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailbykatrins

32. Sevimli Ayçiçeği Tırnak Sanatı

Görünümünüzü böyle tırnaklarla aydınlatın! Bazı tırnaklarda ten rengi ve sarı ombre bulunur ve iki vurgu tasarımı da vardır. Vurgulu tırnaklardan biri güzel bir ayçiçeğine, diğeri ise mermer bir tırnak sanatına sahiptir. Sarı ombre ve ayçiçeği çok güzel ve eğlenceli bir kombinasyon. Bu tırnaklar yaz için mükemmel olurdu. Ayçiçeklerini elle boyayabilir veya internetten ayçiçeği tırnak çıkartmaları satın alabilirsiniz..

Şirin Ayçiçeği Tırnak Sanatı

Kaynak: @riyathai87

33. Güzel Vurgulu Çivi ile Çıplak Tabut Çivileri

Sonra size göstermek için başka bir çıplak bakışımız var. Bu sefer tırnakların çoğu çıplak ve belirgin bir vurgulu tırnak da var. Açık vurgulu tırnak, altın ve sarı yapraklı bir tasarıma sahiptir. Gördüğünüz gibi nude tırnaklar şeffaf tırnak trendi ile harika görünüyor. Bunun gibi bir mani, yapraklı tırnak sanatı nedeniyle sonbahar için mükemmel olurdu. Nude tüm renk ve desenlere uygun olduğu için bunu yeniden oluşturabilir veya şeffaf tırnak üzerinde herhangi bir sanatı kullanabilirsiniz..

Güzel Vurgulu Çivi ile Çıplak Tabut Çivileri

Kaynak: @__thenailroom

34. Mat Yeşil Tabut Çivileri

Bu sonraki tırnak fikri göz alıcı ve cesur! Altın yaldızla kaplı olan hariç, tırnaklar mat yeşildir. Bir yeşil çivi de ışıltılı bir elmas taklidi ile süslenmiştir. Yeşil renk çok sıra dışı ve şık, gerçekten kendini belli ediyor ve altın ve değerli taşlar çok gösterişli. Trend belirleyiciler için mükemmel olan eşsiz bir mani!

Mat Yeşil Tabut Çivileri

Kaynak: @laquenailbar

35. Işıltılı Uçlu Açık Pembe Tırnaklar

Işıltılı tırnakları seviyorsanız bu fikir tam size göre! Her çivi, uçlara doğru gümüş parıltı eklenmiş açık pembe bir gölgede boyanmıştır. Parıltı ve pembe çok sevimli ve hoş bir kombinasyon. Bunun gibi bir mani, partiler ve diğer özel etkinlikler için mükemmel olacaktır. Bunu yeniden oluşturabilir veya farklı bir parıltı rengi deneyebilirsiniz, altın da güzel görünür..

Işıltılı Uçlu Açık Pembe Tırnaklar

Kaynak: @sheadgüzellik

36. Şık ve Şık Gri Tırnaklar

Tüm mücevherler ve parıltı senin işin değil mi? Eğer öyleyse, bunun gibi şık ve sade bir mani deneyebilirsiniz. Burada şık gri bir tonda boyanmış uzun tabut tırnaklarımız var. Grinin giyilmesi kolaydır, herkese yakışır ve her durum ve mevsim için de mükemmeldir. Parlak görünümü yeniden yaratın, hatta modaya uygun mat griyi deneyin.

Şık ve Şık Gri Tabut Çivileri

Kaynak: @riyathai87

37. Çiçek Tırnak Tasarımı

Ardından, size göstermek için başka bir mat görünümümüz var. Bu sefer bazı tırnaklar mat siyah, biri mat kırmızı. Ayrıca çarpıcı bir çiçek tasarımına sahip iki beyaz çivi vardır. Çiçekler ve mat renkler çok güzel ve şık bir kombinasyon. Tırnak sanatını çiçekli çıkartmalarla yeniden yaratabilir ve mat bir üst kat ile herhangi bir siyah veya kırmızı cila kullanabilirsiniz..

Tabut Çivileri için Çiçekli Tırnak Tasarımı

Kaynak: @riyathai87

38. Güzel Kelebek Çiviler

Kelebek tırnak sanatı bir başka popüler görünüm ve bunun gibi manikürleri gördüğümüzde bu hiç de şaşırtıcı değil! Bazı tırnaklar beyaz, biri gümüş parıltılı ve diğerleri güzel kelebek tırnak sanatına sahiptir. Bu güzel ve eşsiz bir görünüm. Benzer bir tasarım deneyebilir veya sadece kelebek çivileri seçebilirsiniz. Kelebek tırnak çıkartmaları çevrimiçi olarak satın alınabilir.

Güzel Kelebek Çiviler

Kaynak: @naayeli.tırnak

39. Zarif Fransız Ombre Tabut Çivileri

Bir sonraki tırnak fikri, başka bir çarpıcı ombre görünümüne sahiptir. Bu tabut çivileri bir Fransız ombre tasarımına sahiptir ve ayrıca iki vurgu çivisi vardır. Biri ışıltılı, diğeri yapay elmaslarla süslenmiştir. Parıltı ve yapay elmaslar, Fransız ombre ile mükemmel çünkü zaten zarif bir görünüme cazibe katıyorlar. Bu tırnaklar özel bir durum için mükemmel olurdu.

Zarif Fransız Ombre Tabut Çivileri

Kaynak: @margaritasnailz

40. Trendy Mermer Çiviler

Ardından, size göstermek için modaya uygun bir tırnak tasarımımız var. İki çivi mat mor, biri farklı tonlarda mor, diğer ikisi ise korkak bir mermer tasarıma sahip. Mor mermer harika ve mat rengiyle çok şık duruyor. Çevrimiçi olarak mermer tırnak sanatı öğreticileri var, böylece bu görünümü kendi başınıza yeniden yaratmayı deneyebilirsiniz..

Trendy Mermer Çiviler

Kaynak: @riyathai87

41. Sonbaharda Şık Çiviler

Sonbahar için şık bir mani mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel olabilir! Her iki el de aynı tasarıma sahiptir ve aynı renkleri kullanır ancak ana renk değiştirilmiştir. Yani bir eli ağırlıklı olarak çıplak, diğeri ise çoğunlukla açık kırmızı renktedir. Tırnaklar ayrıca altın ve yaprak tırnak sanatına da sahiptir. Bu görünümü seviyoruz çünkü sıcak renkler ve yapraklar sonbahar mevsiminin olmazsa olmazı..

Sonbahar için Şık Mat Tırnaklar

Kaynak: @laquenailbar

Umarız bir sonraki manikürünüz için ilham bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos