15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Bu Yıl Çıplak Tırnak Takmanın 63 Farklı Yolu

31. Eşsiz Çıplak Tabut Çivileri

Ardından, sizi kalabalığın arasından şık bir şekilde öne çıkaracak çıplak bir tırnak tasarımımız var! Tırnakların çoğu açık ten rengindedir ancak iki vurgulu tırnak vardır. Vurgulu tırnaklar, havalı tırnak sanatıyla yarı saydamdır. Bu herkese uyacak muhteşem ve benzersiz bir görünüm. Bunun gibi bir manikür, bir parti veya gece için mükemmel olurdu..

Benzersiz Çıplak Tabut Çivileri

Kaynak: @beaunailss

32. Kalp Tasarımlı Sevimli Çiviler

Sevimli tırnak sanatını ve parıltıyı seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bu tırnakları kontrol etmeniz gerekiyor! Tırnakların tamamı açık tonlu ve iki tanesinde parıltılı tırnak sanatı var. Bir çivinin ortasında bir şerit var ve diğerinin güzel bir kalbi var. Nude ve gümüş simli ojelerle evde bu görünümü yaratabilirsiniz. Hem şeridi hem de kalbi elle boyayın veya bir şablon kullanabilirsiniz.

Kalp Tasarımlı Sevimli Mat Tırnaklar

Kaynak: @gabbysnailart

33. Kristal Vurgulu Çıplak Çiviler

Bir sonraki fikrimiz başka bir ışıltılı fikir! Burada her iki tarafta iki kristal vurgulu tasarımlı çıplak tırnaklarımız var. Vurgulu çivilerden ikisi aynı, ikisi farklı. Bir düğün veya etkilemek istediğiniz herhangi bir etkinlik için mükemmel olacak zarif ve göz alıcı bir manikür! Bunun gibi farklı büyüklükteki taşlar çevrimiçi olarak satın alınabilir ve bunları herhangi bir desende yapıştırabilirsiniz. Öyleyse, bunu yeniden yaratın veya kendi kristal tasarımınızı deneyin.

Kristal Vurgulu Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @_alured

34. Çıplak ve Altın Parıltılı Tırnaklar

Tırnaklarınızda denemeniz gereken şık bir renk kombinasyonu ten rengi ve altın rengidir. İşte iki rengin nasıl giyileceğine dair güzel bir örnek! Her çivi, parıltı, mücevher ve daha fazlasını içeren farklı bir tasarıma sahiptir. Son moda altın çizgilere sahip ten rengi tırnakları çok seviyoruz. Böyle bir manikür, göz alıcı bayanlar için mükemmeldir. Tüm görünümü veya beğendiğiniz bir veya iki çiviyi yeniden yaratın.

Mat Nude ve Altın Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @naildby_j

35. Zarif Işıltılı Tırnaklar

Ardından, size göstermek için güzel ve zarif bir tasarımımız var. Bu tırnaklar badem şeklindedir ve açık tonda boyanmıştır. Tüm tırnaklarda ince bir parıltı var ve bir tırnakta da mücevher tasarımı var. Tırnaklar ışıltılı olsa da, yine de oldukça incedirler. Herkese uyacak sadece şık ve şık bir fikir.

Zarif Işıltılı Tırnaklar

Kaynak: @_alured

36. Kristal ve Çizgili Şık Çıplak Tırnaklar

Kendini ifade eden tırnak sanatını seviyorsan, o zaman bu senin için! Tüm tırnaklar uzundur ve parlak, koyu ten rengi bir tonda boyanmıştır. Her iki eldeki iki çivi de vurgu tasarımına sahiptir. Tırnaklardan birinin uçlarında ve kütikülün çevresinde kristaller bulunurken, diğer tırnakta değerli taşlar ve altın bir şerit bulunur. Çok göz alıcı bir tasarım ve favorilerimizden biri.

Kristal ve Çizgili Şık Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @aşkefekttırnakları

37. Trendy Mat Tırnaklar

Gönderinin başlarında, birden fazla ten renginin kullanıldığı bir tırnak tasarımını paylaşmıştık. Bu fikri beğendiyseniz, bu manikürü görmeniz gerekir. Her çivi farklı bir tonda boyanmış ve tırnaklardan ikisi oldukça koyu. Hepsi de mat. Kullanılan renkleri seviyoruz ve mat, maniküre modaya uygun bir görünüm kazandırıyor. Görünümü herhangi bir beş çıplak tırnak rengiyle yeniden oluşturabilir ve sadece mat bir üst kat kullanabilirsiniz..

Trendy Nude Mat Tırnaklar

Kaynak: @nadiaa_o

38. Glam Nude ve Mermer Tırnak Fikir

Olması gereken tırnak tasarımlarından biri mermerdir ve işte mermer tırnak sanatını şık bir şekilde nasıl giyeceğiniz. Üç çivi çıplak, biri sim kaplı ve bir tanesi mermer sanatına sahip. Gördüğünüz gibi, mermer ten rengi ile çarpıcı görünüyor. Parıltılı vurgulu çiviyle veya çivi olmadan yeniden yaratabilirsiniz ve güzel mermer sanatı yaratmanıza yardımcı olabilecek birçok çevrimiçi öğretici var..

Glam Nude ve Mermer Tırnak Fikir

Kaynak: @aşkefekttırnakları

39. Çarpıcı Kristal Çiviler

Kristallerle çok farklı tasarımlar yaratabilirsiniz ve işte muhteşem bir örnek. Bu görünüm için tüm tırnaklar koyu ten rengi ancak her birinin farklı bir kristal tasarımı var. Tüm farklı büyüklükteki taşlar kullanılmıştır ve bazıları da farklı şekillerdedir. Bunu seviyoruz çünkü çok eşsiz ve çekici bir görünüm yaratıyor. Kendinize benzer bir şey yaratmaya gidebilirsiniz. Sadece bir sürü mücevher satın alın ve istediğiniz herhangi bir desende tırnak yapıştırıcısı ile yapıştırın..

Çarpıcı Çıplak Kristal Çiviler

Kaynak: @aşkefekttırnakları

40. Işıltılı Gümüş Uçlu Çıplak Çiviler

Sırada güzel, şık ve ışıltılı bir fikrimiz var. Tüm tırnaklar hafif çıplak bir gölgede boyanmıştır. Her çivinin uçlarında gümüş parıltılı bir süpürme de vardır. Gümüş parıltı, çıplak rengi güzel bir şekilde tamamlar. Bunun gibi bir tırnak tasarımı, özel bir durum veya biraz çekici hissetmek istediğiniz günler için mükemmeldir. Ayrıca tatil sezonu için de harika olurdu.

Işıltılı Gümüş Uçlu Nude Nails

Kaynak: @badgirlnails

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos