15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

63 Tabut Akrilik Tırnak Tasarımları ve Fikirleri

51. Siyah Tabut Çivi Tasarımı

Bol ışıltılı ışıltılı tırnak tasarımlarını seviyorsanız, bu sizin için. Burada uzun tabut çivilerimiz var. Üç farklı tırnak tasarımı kullanılmıştır. Bunlar arasında parıltılı ombre, siyah uçlu çıplak tırnaklar ve gümüş şeritli siyah bir tırnak bulunur. Renk kombinasyonu muhteşem ve gümüş şeridi gümüş tırnak bandıyla yeniden oluşturabilirsiniz..

Siyah Tabut Tırnak Tasarımı

Kaynak: @solinsnaglar

52. Ombre ve Glitter Çıplak Tırnaklar

Bu sonraki tırnak fikri çok güzel ve zarif. Mani, uzun tabut çivilerine sahiptir. Bazıları açık ten rengi, bazıları ombre ve her bir elinde birer çivi simle kaplı. Bu tasarım ve kullanılan renkler sadece çarpıcı. Bunun gibi çiviler bir düğün veya balo için mükemmel olurdu.

Ombre ve Glitter Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @cheyennesnails_

53. Glitter ve Rhinestones ile Gri Çiviler

Gri renkleri sever misin? Eğer öyleyse, bu fikir tam size göre. Burada çarpıcı gri tabut çivilerimiz var. Ayrıca bir parıltılı vurgu çivisi var. Bütün bunlar yetmediyse, tırnakların çoğu yapay elmaslarla süslendi! Bu, ilkbahar ve yaz için mükemmel olan gösterişli ve eğlenceli bir mani. Görünümü yapay elmaslar olmadan da yeniden oluşturabilirsiniz..

Taşlı Gri Tabut Çivileri

Kaynak: @thalyanatures

54. Rhinestones ile Şık Ombre Çiviler

Ardından, size göstermek için başka bir Fransız ombre görünümü var. Bu sefer ombre bir ışıltıya sahip ve bazı tırnaklar yapay elmaslarla süslenmiş. Bu güzel bir tırnak fikri ve herkese yakışacak. Böyle bir şey düğün gibi özel günler için mükemmeldir. Bir gelin üzerinde harika görünecek.

Taşlı Ombre Tabut Çivileri

Kaynak: @philglamournails

55. Glam Pastel Mavi Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri daha pastel renkler içeriyor! Bu sefer pastel mavi bir mani var. Gördüğünüz gibi tırnaklar uzun ve tabut şeklinde. Pastel uçlu çıplak bir vurgu çivisi var. Bütün bunlar yeterli değilse, tırnaklar da yapay elmaslarla süslenir. Bu güzel bir tırnak fikri ve stiletto tırnak şekliyle de harika görünecek..

Pastel Mavi Tabut Çivileri

Kaynak: @nailby_melissa

56. Koyu Çıplak ve Altın Parıltılı Tırnaklar

Mermer sanatını ve parıltıyı seviyorsanız, bu sizin için! Burada uzun tabut şeklinde tırnaklarımız var. Nude blok rengi, simli ombre, all over simli ve mermer desenli her biri farklı bir tasarıma sahip. Renk paleti muhteşem ve parıltı, görünümü gerçekten büyülüyor. Gümüş parıltı da harika görünecek.

Koyu Nude ve Altın Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @cheyennesnails_

57. Neon Pembe ve Gümüş Parıltılı Tırnaklar

Belki parlak pembe daha çok senin işindir? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin. Bu görünüm için uzun tırnaklarımız var ve her çivinin farklı bir tasarımı var. Bir neon pembe çivi, bir çıplak ve bir gümüş parıltılı kaplı. Ayrıca üç rengi de içeren bir çivi var. Bu muhteşem bir tasarım ve pembe ve gümüş, yaz sezonu için mükemmel.

Neon Pembe ve Gümüş Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @cheyennesnails_

58. Kırmızı Mat Ekose Çiviler

Bu sonraki tırnak fikrini seviyoruz ve favorilerimizden biri. Bazı tırnaklar zengin bir kırmızı gölgedir. Her iki eldeki bir çivi kırmızı parıltılı, bir çivi ise kırmızı ve beyaz ekose ile çıplak. Bu şık bir fikir ve renkler ve sanat sonbahar sezonu için mükemmel. İnce bir tırnak fırçası veya tırnak bandı ile ekose görünümü oluşturabilirsiniz..

Kırmızı Ekose Tabut Akrilik Çiviler

Kaynak: @nailstudiobytom

59. Trendy Teal Çiviler

Deniz mavisi başka bir muhteşem renk ve işte onu şık bir şekilde nasıl giyeceğiniz! Bu mani, uzun tabut çivilerine sahiptir. Mat teal, teal krom ve simli ombre olmak üzere üç farklı tasarım kullanılmıştır. Çarpıcı bir tırnak tasarımı ve deniz mavisi harika görünüyor. Bunu yeniden oluşturun veya tüm tırnaklarda mat deniz mavisi kullanabilirsiniz..

Trendy Teal Çiviler

Kaynak: @solinsnaglar

60. Kalpli Nude Tabut Akrilik Çiviler

Eğlenceli ve benzersiz bir tırnak tasarımı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için. Burada çıplak ve kırmızı tabut çivilerimiz var. Kırmızı kalpler, parıltı ve v uçları gibi farklı tırnak sanatı kullanılmıştır. Bu güzel bir tırnak fikri ve Sevgililer Günü için mükemmel olacak. Benzer bir şey deneyin veya belki pembe bir sürümünü deneyin.

Kalpli Nude Tabut Akrilik Çiviler

Kaynak: @cheyennesnails_

61. Pastel Pembe ve Turuncu Çiviler

Pembe ve turuncu muhteşem bir renk kombinasyonudur. Bunun için bizim sözümüze güvenmeyin, bir sonraki bakışa bakın. Gördüğünüz gibi uzun tabut çivilerimiz var. Bazıları ışıltılı pastel pembe, bazıları turuncu. Her eldeki bir çivi de yapay elmaslarla süslenmiştir. Bu renk kombinasyonu çarpıcı ve yaz için mükemmel.

Pastel Pembe ve Turuncu Çiviler

Kaynak: @m.n.b.güzellik

62. Siyah ve Gri Tırnak Tasarımı

Bu sonraki tırnak fikrini seviyoruz. Çok moda ve cesur! Tırnaklarda koyu ombre vardır ve bazı tırnaklarda zikzak sanatı vardır. Bu renkler sadece çarpıcı ve sanat eşsizken birlikte çok şık görünüyorlar. Ombre ve chevron sanatı için çevrimiçi eğitimler bulabilirsiniz. Ancak köşeli çift ayraç oluşturmanın bir yolu tırnak kalıbı kullanmaktır..

Siyah ve Gri Tırnak Tasarımı

Kaynak: @zack_pn

63. Muhteşem Akrilik Tabut Çivileri

Ardından, muhteşem akrilik tırnaklarımız var. Bazı tırnaklarda altın varak ile glam mermer sanatı bulunurken, diğer tırnaklar ya yumuşak pembe ya da altın yaldızla kaplanmıştır. Mermer sanatı çarpıcı ve renk kombinasyonu çok güzel ve zarif. Bu, özel bir fırsat için mükemmel olan başka bir mani.

Muhteşem Akrilik Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbynanette

Umarız bu tabut akrilik tırnaklarından ilham almışsınızdır.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos