15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Tanrıça Sahte Yerlerini Çekmenin 43 Yolu

31. Uzun Kıvırcık Yerler

Ardından, başka bir şık ve süper şık görünüme sahibiz. Saç, kıvırcık uçlu çok uzun bölgelere şekillendirilir. Altın aksesuarlar da var. Herkese yakışacak muhteşem bir saç modeli ve her durum için görünümünüzü de büyüleyecek. Bu konumlar çok uzunsa, daha kısa olanlarla benzer bir stil deneyebilirsiniz..

Uzun Kıvırcık Yerler

Kaynak: @jebbehmarie_

32. Şık Açık Kahverengi Sahte Yerler

Bir sonraki saç fikrimiz başka bir güzel renge sahip. Saç, yandan ayrılmış uzun ve şık tanrıça yerlerine göre şekillendirilmiştir. Bu yerler aynı zamanda şık bir açık kahverengi gölgedir. Renkleri ve mekanları bir arada çok seviyoruz, çok şık bir kombin olmuş. Böyle saçlar herkese çok yakışacak ve renk yaz için mükemmel olacak.

Şık Açık Kahverengi Faux Locs

Kaynak: @thedynamiteworld

33. Basit ve Şık Mekanlar

Tüm parlak renkler ve korkak aksesuarlar senin işin değilse, o zaman böyle sade ve şık saçları düşünmelisiniz. Saç, uzun tanrıça sahte localarına sahiptir. Bu sadece zahmetsizce çekici görünen bir saç modeli. İster işe gidiyor olun, ister evde rahatlayın, ister böyle saçlarla bir gece dışarı çıkın, şık ve muhteşem görüneceksiniz..

Basit ve Şık Mekanlar

Kaynak: @fabulouslyjazzy

34. Şık Kahverengi Mekanlar

Ardından, size göstermek için güzel bir kıvırcık saç modelimiz var. Bu saç fikri, gevşek buklelere sahip uzun kahverengi bölgelere sahiptir. Yazlık boho görünümüne sahip başka bir saç modeli. Bu tanrıça sahte mekanlarını yeniden oluşturabilir veya benzer yerleri farklı bir renk ve farklı uzunlukta deneyebilirsiniz. Böyle saçlar herkese harika görünecek.

Şık Kahverengi Kıvırcık Lokmalar

Kaynak: @nialynnw

35. Bukleler ve Manşetlerle Yerleştirmeler

Şık tanrıça sahte mekanlarını seviyor musunuz? O zaman bir sonraki saç stiline göz atın. Saçlar uzun bukleler şeklinde şekillendirilmiştir ve bir tane de sarışın yer vardır. Bu güzel bir saç fikri ve benzer bir saç modeli ile her gün modaya uygun görüneceksiniz. Bu saç stilini yeniden yaratabilir veya daha kısa yerleri deneyebilirsiniz. Daha cesur yerler için daha fazla sarışın ekleyebilirsiniz..

Bukleler ve Manşetlerle Yerler

Kaynak: @thedynamiteworld

36. Kahverengi Tanrıça Sahte Yerleri

Size göstermemiz gereken bir sonraki saç modeli modaya uygun ve sıra dışı. Bu görünüm için saç, kıvırcık uçlu uzun tanrıça sahte yerlerine konur. Tüm yerler de bir tarafa süpürüldü. Bu yerler, genel saç stiline şık bir boho havası veren daha dokulu bir görünüme sahiptir. Yaz için mükemmel bir saç modeli olurdu.

Kahverengi Tanrıça Sahte Yerler

Kaynak: @fastest_braider

37. Şık Aksesuarlı Kıvırcık Lokmalar

Sırada, size göstermek için süper şık bir saç fikrimiz var. Saç, çok uzun tanrıça sahte localarına sahiptir. Bu görünümde ayrıca sevimli aksesuarlar da var. Bu saç fikrini seviyoruz çünkü saç modeline modaya uygun ve keskin bir görünüm kazandıran dokular dokulu. Böyle saçlar herkese yakışır!

Şık Aksesuarlı Kıvırcık Lokmalar

Kaynak: @kolormekaprice

38. Tanrıça Sahte Loc Kabarık

Bir sonraki saç fikrimizle bir Kraliçe gibi görünün. Bu görünüm, çarpıcı bir kabarıklıkta yüksek stilde tasarlanmış sıcak kahverengi tanrıça sahte mekanlarına sahiptir. Bu sadece ilgi odağını çalmanıza yardımcı olacak harika bir saç modeli. Bunun gibi saçlar, etkilemek için giyinmeniz gereken zamanlar için özel bir fırsat için mükemmel olurdu.!

Tanrıça Sahte Loc Kabarık

Kaynak: @güzellik_depot

39. Glam Kıvırcık Yerler

Bir sonraki saç fikrimiz zahmetsizce göz alıcı görünüyor! Burada, saçın yaklaşık yarısının düz, geri kalanının gevşek ve kıvırcık olduğu tanrıça sahte yerleri var. Uzun bukleler güzel bukleler ile çarpıcı görünüyor, sadece saça gerçekten vay faktörü veriyor. Böyle saçlar herkese yakışır.

Glam Kıvırcık Mekanlar

Kaynak: @alexis.touch_

40. Trendy Tanrıça Sahte Mekanları

Şık ve zarif bir saç modeli mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için. Saç, uzun tanrıça sahte localarına sahiptir. Saçın yarısı toplanır ve geri kalanı serbest bırakılır. Bu tarz hoş ve güzel, özel bir durum ya da sadece çekici hissetmek istediğiniz günler için mükemmel olurdu. Bu görünümü seviyoruz, favorilerimizden biri.

Trendy Goddess Faux Locs

Kaynak: @shyinstar

41. Bukleli Şık Uzun Bukleler

Bazı basit aksesuarlarla saçlarınızı canlandırabilirsiniz. Kelepçeler ve takılar gördük ama bu saç modeli benzersiz bir sargıya sahip. Gördüğünüz gibi, localardan birinde kırmızı, sarı ve yeşil renkleri içeren canlı bir saç tokası var. Saç sargılarını herhangi bir renkte yeniden oluşturabilirsiniz. Bu şık uzun saç stilini seviyoruz ve aksesuar görünümü mükemmel bir şekilde tamamlıyor..

Bukleli Şık Uzun Bukleler

Kaynak: @stylesbymolly_

42. Tığ İşi Bohem Mekanları

Yarım saç modellerini seviyorsanız, bu tam size göre. Burada yer alan saç, sahte bukleler ve buklelerin bir karışımıdır. Saçların bir kısmı gevşek, bir kısmı yüksek bir at kuyruğunda. Bazı şık aksesuarlar da var. Bu, kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayacak modaya uygun ve benzersiz bir saç modeli. Bu görünümü oluşturmak için kullanılan saç: Bobbi Boss 3X Çok Uzunlukta Tığ Örgü Bebek Yumuşak, Bobbi Boss Soul Locs (6 paket, #2) ve Bobbi Boss Soul Locs (1 paket T1B/Mavi). Aşağıdan YouTube eğitimini izleyin!

Tığ işi Bohem Mekanlar

Kaynak: @kendrakenshay

43. Bukleli Uzun Sahte Yerler

Size göstermemiz gereken bir sonraki saç modeli şık ve güzel. Bu görünüm, uzun tanrıça sahte konumlarına sahiptir. Yerler, sevimli bir yarı yukarı yan at kuyruğu şeklinde tasarlanmıştır. Böyle bir saç modeli herkese yakışacak ve her gün giymek için mükemmel. Görünümü daha kısa konumlarla da yeniden oluşturabilirsiniz.

Bukleli Uzun Sahte Lokmalar

Kaynak: @güzellikbybeemarie

Umarız güzel bir tanrıça sahte locs saç modeli bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos