15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Güzel Tatil Çivileri Sizi Noel Ruhuna Kavuşturacak

21. Şeker Kamışı İlhamlı Çiviler

Baston şekerler, hem tadı güzel hem de güzel görünen geleneksel bir Noel ikramıdır! Bu sonraki tırnak fikri, klasik kırmızı ve beyaz şerit tasarımından ilham aldı. Gördüğünüz gibi, bu tırnak sanatı basit ama süper sevimli. Tek ihtiyacınız olan kırmızı ve beyaz ojeler ve biraz bant. Sabit bir eliniz varsa, çizgileri ince bir fırça ile boyayabilirsiniz..

Şeker Kamışı İlhamlı Tatil Çivileri

Kaynak: @lalalovenailart

22. Zarif Kar Tanesi Çivileri

Sırada, şık bir tatil çivisi fikrimiz var. Bu tırnaklar, ortasında gümüş parıltılı siyah kar taneleri ve siyah ve gümüş parıltılı vurgulu tırnaklara sahiptir. Bu çok şık ve glam bir fikir. Bunun gibi çiviler bir parti için mükemmel olurdu. Bu görünümü altınla da yeniden oluşturabilirsiniz..

Zarif, Siyah ve Gümüş Kar Tanesi Çiviler

Kaynak: @kt_tk1

23. Holly Nail Art Tasarımı

Listemizde sıradaki bu şenlikli parıltılı tırnaklar! Tırnakların çoğu parlak koyu yeşildir, ancak iki vurgulu tırnak vardır. Vurgulu çivilerden biri kırmızı parıltılı, diğeri ise parıldayan kutsal bir tasarıma sahip. Bu tırnak sanatı, tatil sezonunun büyüleyici eğlencesini yakalar. Tüm görünümü yeniden oluşturabilir veya sadece yeşil ve kutsal ya da kırmızı ve kutsal kullanabilirsiniz..

Holly Nail Art Tasarım

Kaynak: @lalalovenailart

24. İnanılmaz Grinch İlhamlı Tırnak Sanatı

Bu sonraki tırnak fikri, Noel’i sevenler için olmazsa olmazlardan! Burada Grinch’ten ilham alan bir mani var. Bazı tırnaklar şenlikli yeşil, birinde şeker kamışı şeritleri var, diğeri ise yapay elmaslarla mat kırmızı. İki çivi de süper sevimli Grinch tasarımlarına sahiptir. Bu eğlenceli ve Noel gibi bir görünüm. Bu maniyi yeniden yaratın ya da sadece karakter sanatına sahip olun. Grinch tırnak çıkartmalarını çevrimiçi satın alabilirsiniz.

İnanılmaz Grinch İlhamlı Tırnak Sanatı

Kaynak: @_alured

25. Eldivenler ve Holly ile Noel Çivileri

Şenlikli bir tırnak sanatı istiyorsanız ama genel maninin hala şık ve zarif görünmesini istiyorsanız, o zaman bu sizin için. Üç çivi zengin ve koyu kırmızı bir gölgedir. Diğer iki çivide Christmassy Holly ve mitten çivi sanatı bulunur. Festival sezonu için mükemmel olan güzel bir tırnak tasarımıdır. Bunu yeniden yaratın yoksa kırmızı yerine koyu yeşil tırnaklarınız olabilir. Holly ve mitten tırnak çıkartmaları çevrimiçi olarak mevcuttur.

Eldivenler ve Holly ile Noel Çivileri

Kaynak: @adriannawysocka.nailleri

26. Kırmızı Noel Çivileri

Kırmızı, popüler bir oje rengidir ve aynı zamanda çok Noel havasıdır. Festival sezonu için klasik kırmızı renginizi canlandırmak istiyorsanız, bunu yapmanın şık bir yolu budur. Burada uzun tabut çivilerimiz var. Bazıları parlak, bazıları da mat görünen farklı bir kırmızı gölge. Tüm tırnaklar kırmızı olsa da, farklı tonlar ve dokular nedeniyle mani hala bir açıklama yapıyor. Bu kullanımı kolaydır ve tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır..

Basit Kırmızı Noel Çivileri

Kaynak: @ozdenguzelnair

27. Biblo ve Altın Parıltılı Şenlikli Yeşil Çiviler

Noel süslerini seviyorsanız, bu mani sizin için mükemmel olabilir! Üç çivi koyu ve şenlikli bir yeşil renktir. Bir çivi ışıltılı, diğeri ise göz alıcı biblo sanatıyla beyaz. Biblo harika görünüyor ve Noel için mükemmel. Bunu yeniden yaratabilir veya evinizde kendi dekorasyonlarınızdan esinlenerek biblo sanatı yaratabilirsiniz. Önemsiz tırnak sanatı öğreticileri çevrimiçi olarak bulunabilir.

Bir Önemsiz Şey ve Altın Parıltılı Şenlikli Yeşil Çiviler

Kaynak: @agnesnails.stylizacjapaznokci

28. Baston Şekerler, Kar Taneleri ve Noel Kazak Çivi Sanatı

Bir sonraki tırnak fikri cesur, eğlenceli ve şenlikli. Biri hariç tüm tırnaklar kırmızıdır. Her kırmızı çivi, şeker kamışı şeritleri, kar taneleri ve Noel kazağı sanatı yaratmak için beyaz cila ile süslenmiştir. Vurgulu tırnak beyaz damlalarla ışıltılıdır. Bunu seviyoruz çünkü pek çok şenlikli tasarım dahil. Tüm görünümü yeniden yaratın veya tasarımlardan sadece birini veya ikisini kullanın.

Baston Şekerler, Kar Taneleri ve Noel Kazak Tırnak Sanatı

Kaynak: @lieve91

29. Kar Taneleri ile Glam Beyaz Çiviler

Sırada kıştan ilham alan çok şık bir mani var. Bazı tırnaklar parlak beyaz, bazıları ışıltılı beyaz ve vurgulu bir tırnak da var. Vurgulu çivi beyaz kar taneleri ve parıltıyla açıktır. Renk ve kar taneleri ile çok çarpıcı bir kombinasyon. Bunun gibi çiviler bir Noel partisi için mükemmel olurdu.

Kar Taneleri ile Glam Beyaz Çiviler

Kaynak: @nailbyvan82

30. Rhinestones ile Kırmızı Tatil Çivileri

Noel partileri için mükemmel olan ışıltılı tırnaklar mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu mani tam size göre olabilir. Biri hariç tüm tırnaklar koyu kırmızı bir gölgedir. Vurgulu çivi bling kaplı! Tüm farklı renklerde çok sayıda farklı yapay elmas çiviyi süslüyor. Bu çok çarpıcı bir fikir ve taşlar kırmızı ile harika görünüyor. Bunun gibi yapay elmasları internetten satın alabilir ve tırnak yapıştırıcısı ile tırnaklarınıza yapıştırabilirsiniz. Yani, bu maniyi kendin yeniden yaratabilirsin.

Rhinestones ile Kırmızı Tatil Çivileri

Kaynak: @tami_tamichka

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos