15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Değişim için 43 Kirli Sarı Saç Rengi Fikirleri

31. İnce Sarışın

Bir sonraki saç fikri daha ince sarışınlara sahip. Bu görünüm için saç, eklenen kirli sarı vurgularla güzel bir kahverengi renktir. Sarışının daha sıcak bir tonu olduğu için, buzlu sarışın gibi daha soğuk tonlardan daha incedir. Böylece genel olarak daha doğal bir görünüm elde edersiniz. Bunun gibi saçların giyilmesi kolaydır ve herkes üzerinde harika görünecek. Bu sarışını denemenin daha sade bir yolu.

İnce Sarışın Öne Çıkanlar

Kaynak: @camouflageandbalayage

32. Güzel Sarı Saç Fikri

Bu saç fikrini seviyoruz, çok güzel! Bu, sarı saç modeli yapan daha cesur ve daha fazla ifade. Saç, kirli sarı ve parlak sarı renk katmanları ile kökte koyu renklidir. Bu renk kombinasyonu çarpıcı ve kullanılan en açık sarışın çok çarpıcı. Yaz için mükemmel olacak başka bir renk ve stil.

Güzel Sarı Saç Fikir

Kaynak: @faithfulblonde

33. Parlak Kirli Sarı Saç

Daha havalı sarışınlar senin tarzın değilse ve daha çok altın tonlarını tercih ediyorsan, bu senin için harika. Gördüğünüz gibi, saçlar kökte koyu kahverengi, alt katmanlarda kirli sarı ve üst katmanlarda altın sarısı kullanılıyor. Çarpıcı bir renk kombinasyonu ve bu sarı tonları tüm yıl boyunca her mevsime yakışacak..

Parlak Kirli Sarı Saç

Kaynak: @romeufelipe

34. Kumsal Kirli Sarı Saç

Ardından, size göstermek için başka bir plaj ve yaz stilimiz var. Bu, öncekilerden bazılarından daha inceliklidir. Saç, kirli sarı vurguları olan güzel bir kahverengi gölgedir. Sarışın, kök renginden çok daha açık olmasına rağmen, saç hala sade ve doğal görünüyor. Saç güneş öpücüğü gibi görünüyor ve yaz için mükemmel.

Kumsal Kirli Sarı Saç

Kaynak: @brushedwithlove

35. Kahverengi – Kirli Sarışın Renk

Bir sonraki saç modeli daha çok ombre etkisine sahip. Bu görünüm için saç kahverengidir ve ardından kirli sarı bir gölgeye dönüşür. Renk karışımı çarpıcı ve kahverengi ve sarı tonları birbirini mükemmel şekilde tamamlıyor. Bunu yeniden oluşturabilir veya daha cesur bir ombre renk değişikliği deneyebilirsiniz. Her iki durumda da, modaya uygun ve giymesi kolay bir stildir..

Kahverengi ila Kirli Sarışın Renk

Kaynak: @brushedwithlove

36. Zarif Renk ve Saç Modeli

Saçınızı hafifletmek ama yine de genel stilin doğal ve çekici görünmesini istiyorsanız, bunu yapmanın yolu budur. Görüldüğü gibi kök rengi siyahtır ve daha sonra saç kahverengiye ve ardından koyu kirli sarı renge dönüşür. Saçınızı düşük anahtarda tutmak istiyorsanız, o zaman daha koyu sarışınlarla kalın. Daha açık bir renkle de daha fazla ifade verebilirsiniz. Bukleleri seviyoruz, gerçekten sarışınları canlandırıyorlar.

Zarif Renk ve Saç Modeli

Kaynak: @camouflageandbalayage

37. Dalgalı Kirli Sarı Saç

Bu sıradaki saç modeli bizim favorilerimizden bir diğeri. Saçlar koyu, kirli sarı eklenmiş ve saçlar dalgalar halinde şekillendirilmiştir. Dalgaları seviyoruz çünkü sarışın rengi gerçekten öne çıkarıyorlar. Bu güzel ve giymesi kolay bir kirli sarışın stili. Dalgalar ve sarı renk bobda da harika görünürdü..

Dalgalı Kirli Sarı Saç

Kaynak: @brushedwithlove

38. Düşük Anahtar Sarışın Öne Çıkanlar

Sade sarışın stillerini seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin. Bu görünüm için, saçın çoğu, eklenen sarı vurgularla zengin bir kahverengi tondur. Vurgular için kullanılan saç bölümleri oldukça incedir, bu nedenle daha ince bir görünüm yaratırlar. Bunu yeniden yaratabilir veya daha az sarışın ekleyerek daha da ince olabilirsiniz. Bu, dramatik bir değişiklik olmadan sarışın denemenin harika bir yolu. Bu vurgular saça sadece bir asansör verecek.

Düşük Anahtar Sarışın Öne Çıkanlar

Kaynak: @hairby.ashleypac

39. Kirli ve Açık Sarı Ombre Saç

Ardından, başka bir çoklu sarışın görünümümüz var. Bu saç modeli uzun ve dalgalı. Kök rengi, eklenen kirli ve açık sarı vurgularla koyu renklidir. Bu çarpıcı bir saç fikri ve en açık sarışın çok buzlu. Renkler kış havasına çok yakışacağı için böyle saçların sonbahar ve kış için mükemmel olacağını düşünüyoruz. Bu renk kombinasyonu bir bob üzerinde de harika görünecek.

Kirli ve Hafif Sarı Ombre Saç

Kaynak: @hairby.ashleypac

40. Esmerler İçin İnce Sarışın Renk

Bir sonraki saç fikri başka bir ince fikir. Bu stil, orta kısımda eklenen kirli sarışın ile çok koyu kök rengine sahiptir. Daha sıcak sarışın, koyu kahverengi ile çarpıcı görünüyor. Bunun gibi saçlar az bakım gerektirir ve takması kolaydır. Bu sarı renk, daha açık kahverengi saçlarda ve kızıl saçlarda da harika görünecek..

Esmerler için İnce Sarışın Renk

Kaynak: @the_blondologist

41. Sarışının Farklı Tonları

Çok tonlu saç modellerini seviyorsanız, bu sizin için mükemmel. Saç eklenmiş sarışın ile koyu. Sıcak karamel, altın sarısı ve kirli sarı olmak üzere kullanılan farklı sarı tonları vardır. Çarpıcı bir kombinasyon ve saçları gerçekten parlatıyor ve aydınlatıyor. Bu glam ve zarif bir tarz ve herkese yakışacak.

Sarışının Farklı Tonları

Kaynak: @breakingbronde

42. Kirli Sarışın Bukleler

Gönderinin başlarında, sarışının esas olarak saçın önünde olduğu bir saç modeli paylaşmıştık. Bunu beğendiyseniz, bu fikri de kontrol edin. Bu sefer saçlar koyu ve kıvırcık. Saçın sadece ön kısmı yukarıdan aşağıya sarıya boyanmıştır. Saçın geri kalanı, yarıya eklenen renkle karanlıktır. Bu fikri seviyoruz çünkü sarışın yüzü çerçeveliyor. Bu, yeni bir şeyler denemek isteyenler için mükemmel olan modaya uygun ve modern bir tarz..

Kirli Sarışın Bukleler

Kaynak: @charlie_edwardsandco

43. Sıcak Sarı Saç

Ardından, daha sıcak bir sarı renge sahip saç modelimiz var. Bu nedenle, eklenen sarı vurgularla saç koyu renklidir. Bu kirli sarı renk, öne çıkardığımız diğerlerinden biraz daha sıcak ve parlaktır. Ayrıca saçın ön kısımlarında da daha çok altın rengi kullanılmıştır. Kesimi ve rengi çok güzel ve herkese harika görünecek.

Sıcak Sarı Saç

Kaynak: @the_blondologist

Umarız denemek için modaya uygun bir kirli sarı saç modeli bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos