15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Kendin Yap için 41 Oldukça Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Örgü Saç Modelleri

31. Çapraz Örgü

Bu sonraki saç stilini seviyoruz! Burada benzersiz bir örgülü saç modelimiz var. Böylece, saçlar bir bükülme ile bir Fransız örgüsüne örülür ve modaya uygun çapraz kesitlere sahiptir. Saçı fikir yapan böyle bir ifadedir ve bu her duruma uygun olabilecek başka bir ifadedir. Bunu böyle basit tutun veya süper çekici ve aksesuarlı bir saç modeli için değerli taşlar veya çiçekler ekleyin.

Çapraz Yarım Örgü Örgü

Kaynak: @thegoodhairday

32. Trendy Gevşek Örgü

Modaya uygun ve giymesi kolay bir örgü mü arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu mükemmel. Saç, gevşek ve rahat bir örgü ile yarı yukarıda, yarı aşağıdadır. Herkese yakışacak kadar güzel ve şık bir görünüm. Bunun gibi bir stil, uzun ve orta boylarda harika görünecek. Bu tarz buklelerle de harika görünecek.

Trendy Gevşek Yarım Yukarı Örgü

Kaynak: @haven.hair.salon

33. Sevimli Yarım Yukarı Saç Modeli

Bu sonraki saç fikri bizim favorilerimizden biri. Saç, saçın üst kısmında tek bir örgü şeklinde şekillendirilir ve örgü bir topuzla biter. Bu sevimli ve yazlık bir saç fikri. Bunu gündelik günler, tatiller ve hatta festivaller için giyebilirsiniz. Belki biraz parıltı bile ekleyin, bu harika görünecek.

Sevimli Örgülü Yarım Yukarı Saç Modeli

Kaynak: @megslayshair

34. Karmaşık Örgüler

Gerçekten harika olacak örgüler istiyorsanız, o zaman bu sizin için! Burada yarım yukarı şelale örgümüz var. Bu çok çarpıcı bir görünüm ve gerçekten bir açıklama yapıyor. Bu saç modeli balolar ve nedimeler için mükemmel olurdu. Biraz farklı bir şey denemek istiyorsanız, o zaman bu sizin için harika..

Karmaşık Yarım Yukarı Örgüler

Kaynak: @annie_blubb

35. Eşsiz Yay Örgüsü

Bu örgüyü seviyoruz! Bu sadece çok sevimli ve çarpıcı! Bu yarı yukarı, yarı aşağı görünüm, beş telli ilmek örgülü bir fiyonk içerir. Bu çok karmaşık bir saç fikri ve gerçekten vay. Saç yayı eğitimlerini çevrimiçi ve örgüler için de bulabilirsiniz. Kuaför sayfasını kontrol ettiğinizden emin olun çünkü orada çok güzel örgüler var..

Benzersiz Yay Örgü

Kaynak: @jakobowww

36. Yarım Örgülü Topuz

Sıradaki saç modeli güzel ve çiçekleri sevenler için harika. Bu görünüm için saçın yarısı gevşek ve geri kalanı çiçek şeklinde örülür. Güzel aksesuarlar da kullanılmış. Bu sevimli bir saç fikri ve düğünler ve yaz sezonu için harika. Çiçek örgülü çörekler için çevrimiçi öğreticiler bulabilir, böylece benzer bir şey deneyebilir ve yeniden oluşturabilirsiniz..

Yarım Örgülü Topuz

Kaynak: @pretty_neat_hair

37. Örgülü Yarım At Kuyruğu

At kuyruğu saç modelleri gibi mi? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel. Üst kısımda hepsi bir at kuyruğunda buluşan beş örgü bulunur. Alt kısım gevşek iken. Bu herkese yakışacak şık bir görünüm. Bunun gibi örgülü bir tarz yaz ve tatiller için harika olacak. At kuyruğu yerine topuz da deneyebilirsiniz..

Örgülü Yarım At Kuyruğu

Kaynak: @headkase_

38. Kurdeleli Gevşek Örgü

Tüm örgü stilleri çok karmaşık değildir, bunun gibi daha basit bir şey deneyebilirsiniz. Burada yarım bir tek örgü var. Örgü sonunda ayrıca şık bir kurdele bulunur. Gördüğünüz gibi, basit stil kurdele tarafından canlandırılıyor. Benzer bir stil için herhangi bir şerit kullanabilirsiniz, böylece birçok farklı görünüm yaratabilirsiniz..

Kurdeleli Gevşek Örgü

Kaynak: @xenia.greber

39. Aksesuarlı Yarım Yukarı Örgü

Bu sonraki saç modeli harika! Böylece, saçın üst kısmı, bir çekme örgüsü ile bükülür. Alt kısım ise uzun ve kıvırcık. Yıldız balığı ve inci gibi aksesuarlar da saçlarda. Bu çarpıcı bir saç fikri ve herhangi bir aksesuarla yeniden oluşturulabilir. Örgüleri çekmek için çevrimiçi öğreticiler var.

Aksesuarlı Yarım Yukarı Örgü

Kaynak: @hairby.damien

40. Bir Çok Yarım Örgü Örgü

Hangi örgü türünü kullanacağınıza karar veremiyorsanız, yapmayın! Burada çok örgülü bir görünüme sahibiz. Saç modeli, farklı örgü türleri ile tamamlanan klasik yarı yukarı, yarı aşağı görünüme sahiptir. Muhteşem ve eşsiz bir saç fikri. Bunu yeniden oluşturun veya farklı örgü türleri kullanın. Bunun gibi bir stil için en fazla beş farklı örgü kullanabilirsiniz..

Yarım Yukarı Örgüler

Kaynak: @jakobowww

41. Yarım Büküm ve Örgü İçinden Çekme

Örgüler aracılığıyla çekme gibi mi? O zaman bu senin için! Bu yarım aşağı stil, örgü boyunca rahat bir çekme ile bükülmelere sahiptir. Çarpıcı bir saç fikri ve her duruma uyacak şekilde yukarı veya aşağı giyilebilir. Hatta bir düğün veya balo için bazı çiçekler veya yapay elmaslarla süsleyebilirsiniz..

Yarım Büküm ve Örgü İçinden Çekin

Kaynak: @jakobowww

Umarız denemek için güzel bir yarı yukarı yarı aşağı saç modeli bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos