15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Yaz Çığlık atan 43 Renkli Nail Art Tasarımları

31. Trendy ve Parlak Nail Art

Bu sonraki tırnak fikri çok moda ve eğlenceli. Tırnakların hepsi mavi, mor, pembe ve turuncu dahil farklı bir renktedir. Her çivinin ucuna yakın bir yerde daha koyu bir renk şeridi vardır. Bu basit bir fikir ve çok açıklama yapmak. Bir şablon veya tırnak bandı ile benzer tırnak sanatını yeniden oluşturabilirsiniz. Farklı renkteki görünümü deneyin veya tüm tırnaklarda aynı renk ve tasarımı kullanabilirsiniz..

Trendy ve Parlak Nail Art

Kaynak: @nailbyalenaj

32. Kısa ve Renkli Tırnaklar

Tüm uzun tırnaklar size göre değilse, kısa tırnaklarınızda böyle şirin bir tasarım deneyebilirsiniz. Bu görünüm için her çivi farklı bir renk ve hepsi pastel tonlarda. Bu çok güzel ve açıklama yapan bir görünüm. Bunu yeniden oluşturabilir veya tüm tırnaklarda pastel tonlardan birini kullanabilirsiniz. Her iki durumda da, harika görünecekler. Bu kadar çok renk için kullanılan renklerin tümü Ella + Mila’ya aittir ve Earth’s Finest, My Rain-Beau, Team Sweets, Macaruin My Diet, Yaşasın Sunshine ve Sugar Rush tonlarındadır..

Kısa ve Renkli Tırnaklar

Kaynak: @kt_tk1

33. Yazlık Neon Çiviler

Neonlar yaz için olmazsa olmazlardan biri ve sonra renkleri giymenin güzel ve kolay bir yolu var. Tırnaklar daha kısadır ve her biri farklı bir neon rengine boyanmıştır. Bu maniyi seviyoruz çünkü çok yazlık görünüyor. Sadece bu da değil, sadece bir tanesine karar veremiyorsanız farklı neon renkleri giymenize izin veriyor. Bu maniyi yeniden yaratın ya da mavi ve yeşil gibi diğer neon renkleri deneyebilirsiniz..

Kısa Neon Çiviler

Kaynak: @laura_nails_studio

34. Glam Pastel Yaz Çivileri

Bu yaz görünümünüzü bunun gibi bir mani ile süsleyin. Burada tabut şeklinde tırnaklarımız var ve her biri farklı bir tasarıma sahip. Bazı tırnaklar mat pastel renkte, biri ışıltılı, diğerleri ise kırıklı farklı renklerde. Renkler çarpıcı ve parıltı ve yapay elmaslar görünümü gerçekten canlandırıyor. Çevrimiçi parça sanatı için öğreticiler var.

Glam Pastel Yaz Çivileri

Kaynak: @malishka702_tırnak

35. Gökkuşağı Uçlu Çıplak Çiviler

Bu sonraki tırnak fikrini seviyoruz! Bu mani, gökkuşağı uçlu çıplak tırnaklara sahiptir! Yani her çivinin farklı renkte bir ucu vardır. Bu bizim favorilerimizden bir diğeri çünkü bir Fransız manisinin yazlık ve canlı bir versiyonu gibi. Bunu yeniden oluşturun veya gökkuşağı uçları için farklı renkler deneyin. Belki bu görünümü bir yandan yeşil ve mavi renklerle diğer yandan yeniden yaratın..

Gökkuşağı Uçlu Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @kazmiraemery

36. Kısa ve İnce Pastel Tırnaklar

Ardından, daha kısa tırnaklara sahip olanlar için başka bir yazlık tırnak fikrimiz var. Bu görünüm için tırnaklar yumuşak ve ince pastel renklerle boyanmıştır. Tırnakların çoğu turuncu ama her elde kullanılan sarı ve mavi tonları da var. Güzel ve giyilmesi kolay bir tasarımdır. Benzer bir şey deneyin veya tüm tırnaklarda bu pastel renklerden birini kullanın. Biz de bu tasarımı memnuniyetle parmak uçlarımızda sallarız.!

Kısa ve İnce Pastel Tırnaklar

Kaynak: @nail_sunny

37. Canlı Yaz Çivileri

Bir sonraki tırnak fikri, daha canlı yaz tırnaklarına sahip. Bu sefer her çivi farklı bir neon rengine boyanmış. Yeşil, pembe ve daha fazlası dahil olmak üzere gökkuşağından her renk var. Bu çok cesur ve açıklama yapan bir görünüm. Bu basit ve canlı maniyi yeniden yaratın ya da parıltılı veya hatta renk eşleştirme yapay elmaslarla süsleyebilirsiniz.!

Canlı Yaz Çivileri

Kaynak: @flossgloss

38. Kısa ve Mat Pastel Tırnaklar

Pastel fikirleri sever misiniz? Eğer öyleyse, şuna bir bakın! Burada daha kısa pastel tırnaklarımız var ve her biri farklı bir yumuşak tonda boyanmış. Kullanılan renkler mor, pembe, beyaz ve sarıdır. Çok güzel ve feminen bir tasarım. Benzer bir görünüm deneyin veya bu tasarımı, stiletto gibi çarpıcı görünecek daha uzun tırnaklarda kullanın..

Kısa ve Mat Pastel Tırnaklar

Kaynak: @amanda.sudolll

39. Pastel Tabut Çivileri

Çok renkli görünümü seviyorsanız, bu tasarımı görmeniz gerekir. Bu mani tabut çivilerine sahiptir ve her biri farklı bir parlak, pastel tonda boyanmıştır. Kullanılan renkler çarpıcı ve bahar için mükemmeller. Böyle bir tasarım herkese yakışacak ve tüm tırnak uzunluklarında ve şekillerinde muhteşem görünecek..

Pastel Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbybano

40. Tırnak Tasarımı Açıklaması

Bu yaz bunun gibi canlı bir manikür ile kendinizi ifade edin. Gökkuşağı görünümü oluşturmak için her çivi farklı bir canlı tonda boyanmıştır. Kullanılan gölgeler çok parlak ve genel mani sadece harika. Bu, tatiller, festivaller ve daha fazlası için mükemmel olacak eğlenceli ve sevimli bir mani..

Yaz İçin Çok Tonlu Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nail_sunny

41. Şık İlkbahar ve Yaz Çivileri

Bu sonraki tırnak tasarımı, ilkbahar ve yaz için harika! Burada oldukça pastel renklerde boyanmış kısa tırnaklarımız var. Kullanılan renkler çok güzel ve pastel yeşil harika görünüyor. Bu tırnaklar her durum için mükemmeldir ve düğünler gibi özel etkinliklere bile uygundur. Tabii ki, tasarım daha uzun tırnaklarda da yeniden oluşturulabilir..

Şık İlkbahar ve Yaz Tırnakları

Kaynak: @kobzevanails

42. Gökkuşağı Gradyan Çivileri

Ardından, size göstermek için başka bir degrademiz var. Bu sefer degrade mavi başlar ve arada sarı, yeşil ve turuncu olan pembe bir gölge ile biter. Degrade giymenin başka bir yaz yolu ve gökkuşağı görünümüne sahip. Gökkuşağı gradyanları için çevrimiçi öğreticiler bulabilirsiniz. Tırnakları bu şekilde basit tutun veya yapay elmaslar veya parıltılarla süsleyin.

Gökkuşağı Degrade Çiviler

Kaynak: @nailbybano

43. Kolay DIY Renkli Çiviler

Neon tırnak renklerini sevdiniz mi? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin. Burada kısa ve canlı tırnaklarımız var. Her çivi pembeden turuncuya farklı bir neon tonunda boyanmıştır. Herkese yakışacak eğlenceli ve giymesi kolay bir görünüm. Bunun gibi neon renkler hem kısa hem de uzun tırnaklarda harika görünüyor. Bu mani tüm yaz etkinlikleri için mükemmel ve festivaller için de harika olacak.

Kolay DIY Renkli Çiviler

Kaynak: @helen_zeng_nails

Umarız denemek için renkli bir tırnak fikri bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu
Next Post
25 impresionantes peinados negros y rojos