15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Koyu Kahverengi Saçları Öne Çıkanlarla Sallamanın 23 Farklı Yolu

11. Kestane Kahverengi Öne Çıkanlar

Kestane kahvesi çok şık bir renktir. Bu saç modelinde de görebileceğiniz gibi açık kahverengi, koyu kahverengiye çok yakışıyor. Çok modaya uygun bir saç modeli istiyorsanız, yaz için olmazsa olmaz bir görünüm olduğu için saçınızı öne çıkan gibi bir bob şeklinde kestirin. Kısa saç sana göre değilse uzun saç çok yakışıyor.

Koyu Kahverengi Saçlar İçin Ombre Öne Çıkanlar

Kaynak: @saloncouture_ny

12. Açık Simli Vurgu Fikir

Eşsiz bir saç rengi arıyorsanız, sıradaki fikir tam size göre. Bu koyu saç, açık gümüş bir gölge ile vurgulanmıştır. Bu cesur saç rengini seviyoruz, kendini ifade etmek isteyen biri için mükemmel. Bu görünümü uzun saçlarda da yeniden oluşturabilirsiniz..

Koyu Kahverengi Saçlar İçin Simli Gri Öne Çıkanlar

Kaynak: @melanniemillan

13. Altın Şekerleme Kreması

Ardından, altın şekerleme kreması adı verilen bir gölge kullanan bir öne çıkan fikrimiz var. Bu zengin ve sıcak tonu seviyoruz, görünümünüzü güncellemenin güzel bir yolu. Böyle bir saç rengi herkese yakışacaktır. Rengin saçın çoğundan geçmesini veya sadece uçların etrafında olmasını sağlayabilirsiniz..

Koyu Kahverengi Saçlar İçin Altın Sarısı Öne Çıkanlar

Kaynak: @paintedhair

14. Yaz Balayage

Sarı vurgularla saçınıza güneş öpücüğü bir görünüm verin. Gördüğünüz gibi, açık sarı saçı gerçekten kaldırıyor ve plaja hazır görünmesini sağlıyor. Öne çıkana benzer bir ton seçebilir veya daha açık bir sarışın seçebilirsiniz. Bunun gibi öne çıkanlar her uzunluktaki saça uyacaktır..

Koyu Kahverengi Saçlar İçin Açık Balayajın Öne Çıkan Özellikleri

Kaynak: @_edwardsandco

15. Çok Tonlu Öne Çıkanlar

Vurgulamaya karar verdiğinizde sadece bir renk seçmek zorunda değilsiniz. Belki bunun gibi çok tonlu bir görünüm deneyin. Saçlar koyu kahveden başlayıp daha sonra kızıl ve sarı tonlarıyla açık kahverengiye döner. Bu sıcak ve şık görünüm muhteşem ve yaz ve sonrası için harika görünecek.

Koyu Kahverengi Lob Saç Kesimi İçin Çok Tonlu Öne Çıkanlar

Kaynak: @kellyglassgüzellik

16. Çikolata Vurgu Fikri

Bir sonraki fikrimiz çok ince vurgular içeriyor. Saç, çikolata vurguları ile çok koyu bir kahverengidir. Vurgular zar zor orada olsa da, yine de saçları kaldırır ve yeniler. Herhangi bir saç uzunluğunda bunun gibi vurgulara sahip olabilirsiniz..

Koyu Kahverengi Saçlar İçin Çikolatanın Öne Çıkanları

Kaynak: @_edwardsandco

17. Açık Sarışın Öne Çıkanlar

Sarışın olayları seviyorsanız, bir sonraki fikir sizin için. Burada açık ve koyu sarışın vurguları olan güzel bir esmerimiz var. Bu yazlık sarışın görünümün muhteşem olduğunu düşünüyoruz. Benzer bir görünüm yaratabilir veya daha açık sarı tonları seçebilirsiniz..

Koyu Kahverengi Saçlar İçin Karamel ve Altın Sarısı Öne Çıkanlar

Kaynak: @aaashleee

18. Güzel Badem Vurgu Renk Fikri

Ardından, badem vurgularını içeren bir renk fikrimiz var. Badem vurguları, kahverengi saçları gerçekten kaldırır ve iltifat eder. Bu renk kombinasyonunu seviyoruz. Çok tonlu bir görünüm için saçı öne çıkan gibi açık tutabilir veya kırmızı gibi farklı tonlar ekleyebilirsiniz. Her iki durumda da çarpıcı bir saç modeline sahip olacaksınız..

Uzun, Koyu Kahverengi Saçlar İçin Güzel Öne Çıkanlar

Kaynak: @brunosodre

19. Karamel Öne Çıkanlar

Karamel, kahverengi saça çok yakışan başka bir saç rengidir. Sıcak ton saçı aydınlatır ancak kontrast, daha parlak sarışınlarda olduğu kadar cesur değildir. Böyle saçlar yaz için harika görünecek. Herhangi bir saç uzunluğuna uyacak.

Koyu Kahverengi Saçlar İçin Karamel Öne Çıkanlar

Kaynak: @mikaatbhc

20. Doğal Görünümlü Koyu Kahverengi Öne Çıkanlar

Bir sonraki vurgulama fikrimiz kahverengi ve siyah saçlarla çalışacaktı. Gördüğünüz gibi, saçın tepesi çok koyu ve sonra çikolata rengine karışıyor. Daha cesur bir karışım istiyorsanız, daha açık bir renk de ekleyebilirsiniz. Bu saç modelini seviyoruz çünkü doğal ve şık görünüyor.

Koyu Kahverengi Saçlar İçin Kahverengi, Çikolatalı Öne Çıkanlar

Kaynak: @salon_58

21. Bal Sarışın Vurgu Fikri

Bal sarısı, yaz için yeni bir görünüm isteyen bayanlar için şık bir renk seçimidir. Bal sarısı tonu platin gibi diğer sarışınlar kadar hafif değildir, bu nedenle daha doğal ve güneş öpücüğü görünür. Rengi saçın hemen altında veya tamamen akmasını sağlayabilirsiniz..

Ballı Sarışın Balayajın Öne Çıkanları

Kaynak: @corynneylon_hair

22. Altın Kahverengi Öne Çıkanlar

Ardından, altın kahverengi vurgularımız var. Altın kahverengi, koyu kahverengi saçlarla çarpıcı görünüyor. Bunun gibi bir renk, çok koyu saçlarda en iyi sonucu verir çünkü renkler arasındaki kontrastı güzel bir şekilde gösterir. Bunun gibi saç renginin bakımı da kolaydır, çünkü doğal olarak uzayacaktır..

Altın Kahverengi Öne Çıkanlar

Kaynak: @paintedhair

23. Kahverengi Sunkissed

Seçtikler listemizde sonuncusu bu güneşten öpülmüş kahverengi fikir. Saçlar güneşten öpülmüş görünüyor çünkü vurgular kök renginden daha parlak. Böyle saçlar yaz için harika. Renk, herhangi bir saç uzunluğuna sahip herkese uyacaktır. Bu renk fikrini seviyoruz.

Koyu Kahverengi Saçlar İçin Sunkissed Kahverengi Öne Çıkanlar

Kaynak: @kristen.lumiere

Vurgularla koyu kahverengi saçları sallamak için mükemmel görünümü bulduğunuzu umarız.

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación