15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Bir Sonraki Kesiminize İlham Verecek 51 Trendy Bob Saç Kesimi

41. Künt Lob + İnce Öne Çıkanlar ile Harmanlanmış Balayaj

Instagram / saç ekimi

Kaynak: @hairbyayd

Normalde balayage görünümünü burada gördüğünüzden daha az yapıyla ilişkilendirirdiniz, ancak bu saç stili, özellikle üzerinde çalışacak uzunluğa sahip olmadığınız zaman, onunla oynamanın kaç farklı yolu olduğunu size göstermeye devam ediyor. senin tarafın.

Renkleri dağınık ve odaklanmamış halde bırakmak yerine karıştırın ve görünümü cüret edebildiğiniz kadar keskin bir kenarla tamamlayın.!

42. Gri Dağınık Açılı Bob

Instagram / 1hairbygina

Kaynak: @1hairbygina

Daha büyük bir alnınız varsa ve gerçekten kısa bir stil için endişeleniyorsanız endişelenmeyin. Bu muhteşem gri tasarım, kaküllerinizin (veya sahte kaküllerinizin) yan hareketinin görüntüyü anında nasıl yenileyerek daha seksi hale getirebileceğini gösterir. Ön kısmı, baştan çıkarıcı bir şekilde bir gözün üzerine asmak için nispeten pürüzsüz ve şık tutun ve arka ve yanları istediğiniz kadar cıvıl cıvıl olun. Parmaklarınızla karıştırın veya bukleleri bir saç maşasıyla biraz daha sıkı hale getirin. Fırsatlarınız kelimenin tam anlamıyla sınırsız.

43. Hafif Dereceli ve Katmanlı Kesim

Instagram / felipefhr

Kaynak: @felipefhr

Bu, mezun olmuş bir bob, ancak ona bakmak için anında bilemezsiniz. Hafif dereceli, bu doğal görünümlü bobun modern ve taze kalmasına yardımcı olur ve öndeki daha uzun uzunluklar, kısa buklelerin daha geniş görünmesini sağlayacağından endişeleniyorsanız yüzün uzamasına yardımcı olur..

44. Kısa Kör Bob Saç Kesimi

Instagram / altinhairsanatçı

Kaynak: @altinhairartist

Tek uzunlukta bir bob için gidecekseniz, onu fazla yapılandırılmış veya bitmiş bırakmadığınızdan emin olun, aksi takdirde kendinizi Christina Ricci’nin bobunun süper şık bir yeniden canlandırılmasıyla bulabilirsiniz.

Gevşek ve cansız bir bobunuz olduğunda, biraz köpük ekleyin (ve kuru şampuanın önemini asla hafife almayın) ve biraz ‘güç’ eklemek için parmaklarınızla her şeyi canlandırın. Biraz daha vaktiniz varsa, saç maşasını çıkarın ve saçı bu gevşek dalgalara bükün. Görünümü yenilemeye yardımcı olacak ve o gün yıkamak için zamanınız olmasa bile önemli değil!

45. Dokulu & Katmanlı Bob

Instagram / kelebekloftsalon

Kaynak: @butterflyloftsalon

Dokular ve katmanlar birlikte gerçekten iyi gider ve çok ince veya ince saçlarınız varsa bu çok düzgün bir numaradır. Katmanları eklediğinizde yeni bir derinlik algısı oluşuyor ve çok tonlu katmanlar da buna yardımcı oluyor. Dokuyu eklediğinizde – burada gördüğünüz dalgalar, ince saçlar artık ince görünmüyor. Canlı ve hayat dolu görünüyor!

46. Elle Boyanmış Öne Çıkanlar ile Dokulu Lob

Instagram / kelebekloftsalon

Kaynak: @butterflyloftsalon

Öne çıkanlara bakmak için biraz daha yeni, elle boyanmış vurgular, saçınızı canlandırmanın yeni bir yoludur. Saçı kesin ve şekillendirin ve ardından görünümü mükemmelleştirmek ve mükemmel bir şekilde bitmiş gibi görünmesini sağlamak için vurguların nereye gitmesi gerektiğini belirleyin. Çok çalışıyor ama doğru yaptığınızda, görünüm yerinde. Ve onu seveceksin!

47. Dokulu Künt Bob

Instagram / hairbykas

Kaynak: @hairbykas

İngiliz TV sunucusu Caroline Flack genellikle buna çok benzer bir görünüme sahip olarak görülür ve keskin bitişi nedeniyle bu, sizin de keskin renklerle oynama fırsatınız olduğu anlamına gelir. Bu güzel, neredeyse çilek sarısı rengiyle başlayarak, dokulu, küt bob, canlandırmak için herhangi bir sayıda yarı kalıcı saç rengi veya tonuyla canlandırılabilir..

48. Dokulu & A-Çizgili Lob Stili

Instagram / iamtinamorelli

Kaynak: @güzellikbytinamorelli

Her ne kadar doku isteseniz de, özellikle kalp şeklinde bir yüzünüz varsa, yüz çevresinde çok fazla saç istemezsiniz. Kerry Washington, Eva Longoria veya Christina Ricci’ye benzer bir yüz şekline sahipseniz, daha şık bir görünüm hedeflemelisiniz, ancak yine de cansızlaşmasını önleyecek kadar zıplamalısınız. Hafif A-çizgisi çerçevesindeki bu karışık dalgalar, omuzları yağlayan saçlara sahip bir kalp şeklindeyseniz harika çalışır. Ön taraftaki bu uzun uzunluklar da işleri güzelce dengelemeye yardımcı oluyor.

49. Dokulu Lob ve Balayajın Öne Çıkan Özellikleri

Instagram / jamiedanakuaför

Kaynak: @jamiedanahairstylist

Uzun bir yüz şekline sahipsen bu kısa model sana çok yakışacak. Bu dokulu dalgalarla saçın etrafında çok fazla çekicilik var ama görünüş, sevmediğiniz kısımları dengelemeye yardımcı olmak için hala tek uzunlukta. Sarah Jessica Parker, Milla Jovovich gibi bu görünümü uzun süre sarstı.

50. Katmanlı Bob + Yüzü Çerçeveleyen Öne Çıkanlar

Instagram / styledbykate_

Kaynak: @styledbykate_

Vurgularınızın zıt renklerini yüzünüzün etrafına eklediğinizde, ancak saçınızın geri kalanına çok fazla konsantre olmadan, bunun neden olabileceği zarar konusunda endişelenmeden tüm faydaları elde edersiniz. Doğal saç renginizden daha açık renkte olmak zor bir iştir ve aydınlatma uygulamaları oldukça zor olabilir. İşleri basit tutarak ve renk karışımlarını sadece yüzünüzün çevresine sınırlayarak, hasarı sınırlarsınız ama yine de istediğiniz görünümü elde edersiniz..

51. Kıvırcık Mezun Bob Kesim + Öne Çıkanlar

Instagram / felipefhr

Kaynak: @felipefhr

Bir zamanlar bukleler sadece uzun saçlarda kolaydı, ancak bu kısa saç modellerinin çoğunun size gösterdiği gibi, konu kıvırma olduğunda doğru ya da yanlış diye bir şey yoktur. Bu dereceli bob çok kısadır ancak doğru saç maşası ile bu bukleler kolayca oluşturulur. Onları parmaklarınızla çok fazla karıştırmamaya çalışın, aksi takdirde biraz bulanık görünmeye başlayabilir..

İşte karşınızda – bir dahaki sefere kuaföre gittiğinizde mutlaka denemeniz gereken en trend 51 kısa bob saç görünümü. Bir dizi farklı şekillendirme seçeneği ve renk seçeneği ile kısa saç giymenin pek çok yolu var. bundan sonra hangisini deneyeceksin?

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación