15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 Muhteşem Yaz Makyajı 2018 İçin Görünüyor

11. Bir Pop Mavi ile Altın

Bir renk patlamasıyla yumuşak, altın rengi makyajın yaz için muhteşem görünmesi garantidir. Bir renk patlaması ile göz makyajı görünümleri bizim favorimiz – elde edilmesi kolay ve harika görünüyorlar!

Mavi Alt Kirpik Çizgisi Makyajı

Kaynak: @shaaanxo

12. Parıltılı Mor Dumanlı Göz

Bir sonraki bakışımız vay olacak makyaj. Makyaj sizin işinizse ve yeni görünümler yaratmayı seviyorsanız, bunun gibi muhteşem bir şey deneyin. Mavi gözler, kullanılan gölgelerle güzelce çalışır. Bunu parıltılı veya onsuz yeniden yaratabilirsiniz. Bunun gibi bir şey glamdır ve gecelere ve özel günlere çok yakışacaktır..

Parıltılı Mor Dumanlı Göz

Kaynak: @makyaj.mrg

13. Turuncu & Mor

Bu makyaj yaz çığlıkları atıyor! Bu tonların birlikte eşleştirildiğinde çok iyi görünebileceğini kim düşünürdü, değil mi? Kullanılan ürünler: Huda Beauty ‘Desert Dusk Palette’ Eden, Amber, Saffron (kırışıklık) ve Cosmo ve Turkish Delight (kapakta), Eden ve Ametist (alt kirpik çizgisi) tonlarında; Marc Jacobs Matte Eye Crayon ‘Mist Me?’.

Yaz İçin Turuncu ve Mor Göz Makyajı

Kaynak: @laurabadura

14. Renkli Gözler + Çıplak Dudaklar

Cesur renkleri karıştırmayı seviyor musunuz? O zaman bu çarpıcı görünümü deneyin. Kullanılan ürünler: BH Cosmetics “Weekend Festival 20 Shadow Palette”, Lilly Lashes “Twin Lash”, “Lady Be Good”da Mac Retro Mat Ruj.

Renkli Gözler ve Çıplak Dudaklar

Kaynak: @auroramakyaj

15. Parlak Yeşil Gölge

İşte yaz için mükemmel bir kanatlı eyeliner görünümü daha! Su hattında üstte altın ve yeşildir. Bu, gündüz veya gece giyilebilecek glam bir görünüm. Bu görünümü sadece yeşil ve klasik siyah astar veya sadece altın astar ile yeniden yaratabilirsiniz. Bu görüntü ilham için harika bir kaynak.

Yaz İçin Altın ve Yeşil Göz Makyajı

Kaynak: @makyajemalii

16. Kanatlı Eyeliner ile Dumanlı Göz

Bir sonraki bakışımız mavi gözlerinizi öne çıkaracak! Üstte beyaz olan klasik bir siyah astara sahiptir. Bu siyah beyaz kombinasyon mavi gözlerle güzel görünüyor. Bunun gibi makyaj geceleri dışarı çıkmak için mükemmeldir ve göz kamaştırmayı seviyorsanız gün içinde bile giyebilirsiniz..

Kanatlı Eyeliner ile Dumanlı Göz

Kaynak: @marisolbautistaa

17. Zarif Yaz Göz Makyajı Görünümü

Yaz aylarında o özel gün için bir göz makyajına mı ihtiyacınız var? O zaman bu görünüm tam size göre. Bu muhteşem kahverengi, şeftali ve altın tonları, mavi veya yeşil gözlerin her tonunu ortaya çıkaracak!

Zarif Yaz Göz Makyajı Görünümü

Kaynak: @_tiarni_

18. Modaya Uygun Metalik Gözler

Bu görünümü yeniden yaratmak için ihtiyacınız olacak: Morphe Brushes Palette ’39A’, Mac Cosmetics ‘Reflects Gold Glitter Pigment’, Wunder2 Cosmetics ‘Super Stay Liner in Glitter Bronze’ ve Lilly ‘Ela’ Lashes.

Yaz İçin Trendy Metalik Göz Makyajı

Kaynak: @annybeeutee

19. Siyah Dumanlı Göz

Altın ve siyah göz alıcı bir görünüm yaratır. Kombinasyon güzel ve çok şık görünüyor. Bu renkler kahverengi gözlerle güzel bir şekilde çalışır ve onları gerçekten öne çıkarır. Kullanılan ürünler: Anastasia Beverly Hills “Soft Glam” Paleti ve Violet Voss “Champagne Bubbly” Glitter, Urban Decay “Midnight Cowboy” Glitter ve Lilly “Miami” Kirpikleri.

Altın Bir Pop ile Siyah Dumanlı Göz

Kaynak: @saminahchoublog

20. Pembe ve Mor Gölge

Bu göz farı karışımını seviyoruz! Gümüş parıltı, metalik pembe, mor ve mavi bir ipucu içerir. Renklerin birbirine karışma şekli sadece çarpıcı. Cesur ve açıklama yapmak istiyorsanız, bunun gibi harika bir şey. Tüm bu renkler mavi gözlerle harika görünüyor ve gölgeleri birlikte veya tek başına kullanabilirsiniz..

Pembe ve Mor Dumanlı Göz

Kaynak: @rebeccaseals

21. Kalın Gözler

Sırada başka bir canlı göz makyajı var. Maviden bronza bir karışım oluşturmak için kullanılan çok tonlar vardır. Bu görünümü seviyoruz çünkü renk değişimi çok şık görünüyor. Bu renkler her göz rengine çok yakışacaktır. Bu görünümü herhangi bir renk karışımıyla da yeniden oluşturabilirsiniz. Yaratıcı ol!

Mavi ve Kahverengi Yaz Göz Makyajı

Kaynak: @laurabadura

22. Dramatik Kanatlı Eyeliner

Burada klasik ve dramatik kanatlı eyeliner var. Koyu renk astar, soğuk mavi gözlerin güzel bir şekilde öne çıkmasını sağlar. Daha koyu gölgeler ve siyah astar, mavi gözlerin çarpıcı görünmesini sağlar. Bu görünüm, herhangi bir mavi gözlü güzellik için bir zorunluluktur. Bunun gibi pembemsi tonları kullanabilir veya görünümü yaza daha uygun hale getirmek için canlı gölgeler deneyebilirsiniz..

Mavi Gözler İçin Göz Makyajı Fikri

Kaynak: @tealeyesmakyaj

23.  Çarpıcı Cuma Gecesi Görünümü

Listemizin sonuncusu, Cuma gecesi dışarı çıkmak için mükemmel olan bu çarpıcı göz makyajı görünümü. Bu görünüm, pembe kırışık gölgelerle eşleştirilmiş güzel bir mavi gölgeye sahiptir. Bu kombinasyon gerçekten mavi gözlerinizi patlatacak. Kanatlı eyeliner ile sorun yaşıyorsanız, o zaman sadece bir kanada dönüşmeyen bir siyah eyeliner taraması yapın..

Yaz Gecesi Makyaj Fikri

Kaynak: @carolinebeautyinc

Umarız bir sonraki yaz makyaj görünümünüz için ilham bulmuşsunuzdur! Kesinlikle yaptık.

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación