15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 Yaratıcı Aziz Patrick Günü Çivileri Çok Seveceksiniz

21. Sevimli Parıltılı Aziz Patrick Günü Çivileri

Listemizde sıradaki bu güzel pembe St Patrick’in tırnak tasarımı. Bazı tırnaklar yeşil parıltıyla boyanmış, biri yeşil yonca ile pembe ve puantiyeli bir çivi de var. Bu fikir, kutlamalar için canlı ve eğlenceli bir manikür isteyen herkes için mükemmeldir. Pembe yerine farklı bir renkle benzer bir görünüm yaratabilirsiniz..

Şirin Kıvılcım Aziz Patrick Günü Çivileri

Kaynak: @armstrongnails

22. Altın ve Gökkuşağı

Ardından, gökkuşağı ve altın tasarımlı sevimli bir tırnak fikrimiz var. Bunun için, her çivi gökkuşağı çizgileriyle boyanmış ve altın bir madeni para görünümü oluşturmak için altın pullar kullanılmıştır. Bunu seviyoruz ve Aziz Patrick Günü için mükemmel. Bunu bir şablonla yeniden oluşturabilir veya şeritleri elle boyayabilirsiniz. Altın için de altın payetler veya oje kullanabilirsiniz..

Altın ve Gökkuşağı Çivileri

Kaynak: @superflynails

23. Parlak Shamrock Tasarımı

Bir sonraki tırnak fikri cesur ve eğlenceli. Bu görünüm için tırnaklar yeşil bir yonca tasarımlı parlak sarıdır. Bu tırnak fikrinin kullanımı çok kolaydır ve canlı rengi bir açıklama yapar. Bunun gibi bir mani, herhangi bir Aziz Patrick Günü kutlaması için mükemmeldir. Bu görünüm, Flormar tam renkli oje FC21 Source of Energy, Born Pretty Nirvana damgalama cilası ve Moyra Oje ve Damgalama’dan bir damgalama plakası ve son kat ile oluşturuldu..

Parlak Shamrock Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nbnailart

24. Gökkuşağı Gradyan Aziz Patrick Günü Çivileri

Yoncalar ve yeşil tasarımlar gerçekten senin tarzın değilse, neden böyle bir modaya uygun gökkuşağını seçmiyorsun? Gökkuşağı ve altın bu etkinlik için popüler, bu yüzden bu mani mükemmel olurdu. Burada bir gökkuşağı gradyanı var. Böylece tırnaklar mor başlar ve arada gökkuşağının tüm renkleri ile pembe biter. Çok eğlenceli ve partiye hazır bir görünüm. Bu mani China Glaze Electric Nights koleksiyonuyla tasarlandı..

Gökkuşağı Degrade Çiviler

Kaynak: @nailbycambria

25. Şanslı Tırnak Tasarımı

Ardından, şanstan ilham alan başka bir Aziz Patrick Günü mani var. Bunun için tüm tırnaklar yeşildir ve her biri ya bir yonca, altın çömlek ya da şanslı kelimesi ile süslenmiştir. Bu benzersiz bir tırnak tasarımıdır ve altın folyo, altın tencerede harika görünür. Altın folyoları online olarak satın alabilirsiniz, bu tırnak sanatında kullanılanlar Born Pretty mağazasında mevcuttur. Kullanılan ojelerin tam listesi de aşağıdaki sayfada mevcuttur..

Şanslı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @thenailartspot

26. Gökkuşağı Çizgili ve Yoncalı Yeşil Çiviler

Bu tırnak sanatı, en popüler İrlanda temalarından bazılarını bir araya getiriyor. Bazı çiviler yeşil, bir çivi yeşil yonca desenli, bir sonrakinde gökkuşağı çizgili ve son olarak bir çivi altınla kaplanmış. Böyle bir mani, benzersiz, cesur ve eğlenceli tırnaklar isteyenler için idealdir. Tüm görünümü yeniden yaratın veya sadece iki tasarımdan birini deneyin. Bu maniyi yaratmak için Sally Hansen ojeleri kullanıldı.

Gökkuşağı Çizgili ve Yoncalı Yeşil Çiviler

Kaynak: @tırnakanatomi

27. Aziz Patrick Günü için Glam Tırnak Tasarımı

Belki de Aziz Patrick Günü için daha çekici bir mani arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel olabilir. Bu tırnakların hepsi farklı bir tasarıma sahip, çoğu ışıltılı ve bir çivi gümüş folyo sanatıyla koyu yeşil. Bunu tüm farklı yeşil tonlarından dolayı seviyoruz ve ışıltı da harika görünüyor. Kutlamak için şehirde bir gece geçirecekseniz, bunun gibi çiviler harikadır..

Aziz Patrick Günü için Glam Yeşil Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nicolepollockgüzellik

28. Eğlenceli Cüce Tırnak Fikir

Leprikonlar, Aziz Patrick Günü için bir başka popüler tasarımdır. Bu mani bazı düz yeşil tırnaklara, bir ışıltılı tırnaklara ve diğer ikisinde Leprechaun tırnak sanatına sahiptir. Biri kıyafet, diğeri ise yüze sahip. Eğlenceli ve sevimli bir tasarımdır. Leprechaun tırnak eğitimlerini çevrimiçi olarak kolayca takip edebilirsiniz..

Eğlenceli Cüce Tırnak Fikir

Kaynak: @the_nail_lounge_miramar

29. Sevimli Yeşil Parıltılı Çiviler

Aziz Patrick Günü’nü kutlamak istiyor ama çok abartılı tırnaklar istemiyor musunuz? O zaman bu maniyi kontrol etmelisin. Bu görünüm için kısa tırnakların tümü parlak yeşil renkte boyanmıştır. Bu tırnakların takılması ve oluşturulması kolaydır. Tek ihtiyacınız olan ışıltılı yeşil bir oje ve bunu herhangi bir uzunlukta ve şekilde tırnak üzerinde kullanabilirsiniz..

Sevimli Yeşil Parıltılı Çiviler

Kaynak: @karenlovespolish

30. Altın Parıltı ve Yonca

Ardından, size göstereceğimiz şirin ve şık bir tırnak fikrimiz var. Bazı tırnaklar sadece yeşildir, bir tırnak yeşil bir yonca ile beyazdır ve son tırnak ışıltılıdır. Renkleri ve ince yoncayı seviyoruz. Bu maniyi etkinlik bittikten sonra bile giyebilirsin çünkü renkler Aziz Patrick Günü’nden sonra harika görünecek. Bu mani Essie First Timer ve Coconut Cove, Different Dimension Banjo Bling ve thebasecoat Clover Stencils ile oluşturuldu..

Altın Parıltı ve Yonca Çiviler

Kaynak: @nailuponatime

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación