15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Kış İçin Mükemmel Tırnak Tasarım Fikirleri 2019

21. Gri, Siyah ve Izgara Çiviler

Izgara tırnak sanatı, denemek için daha basit bir tırnak tekniğidir. Siyah bir tırnak kalemine veya ince bir fırça ile cilaya ihtiyacınız olacak. Ardından, sabit bir elle ızgara çizgilerini ekleyin. Tam bir ızgara manikür oluşturabilir veya öne çıkan manikürde olduğu gibi vurgulu bir tasarım yapabilirsiniz..

Kış Tırnak Fikirleri için Gri, Siyah ve Izgaralı Çiviler

Kaynak: @darmoine_nail

22. Kış Yeşili ve Altın Parıltılı Tırnaklar

Vay canına olacak korkak kış tırnak fikirleri mi arıyorsunuz? O zaman bu sonraki seçim sizin için. Bu manikür, altın parıltılı vurgulu tırnaklara sahip koyu yeşil tırnaklara sahiptir. Böyle cesur ve şık bir kombinasyon. Sadece bu da değil, Noel için harika bir seçim olur..

Kış Tırnak Fikirleri için Kış Yeşili ve Altın Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @cilalı.nb

23. Koyu Mor Parıltılı Tırnaklar

Listemizde sıradaki bu çarpıcı koyu mor manikür. Tırnaklar, Figgy Pudding renginde llarowe tarafından cila Renkleri ile oluşturulmuştur. Bu, ince bir ışıltılı görünüme sahip güzel bir renk. Bunun gibi oje, her durumda görünümünüzü büyüleyecek.

Kış Tırnak Fikirleri için Koyu Mor Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @buffnails80

24. Şık Gül Altın Kış Çivileri

Bir sonraki tırnak fikri çok şık ve çekici! Tırnakların çoğu hafiftir ve çarpıcı bir gül altın vurgulu tırnak vardır. İki çivi de değerli taşlarla süslenmiş ve bir çivide de gül altın kar tanesi var. Tırnak sanatı muhteşem ve gül altın kar taneleri bizim yeni favorimiz! Bu görünüm, Koltuklar Arası Essie Cilası, Orly Nails Rage, Unail Stencils Kar Tanesi vinil ve günlük çekicilik pembe altın Swarovski kristalleri ile oluşturuldu..

Şık Rose Gold Kış Çivileri

Kaynak: @melcisme

25. Kısa Kar Tanesi Çivileri

Ardından, kışlık kar taneleri içeren göz alıcı bir tırnak tasarımımız var. İki çivi güzel ve beyaz kar taneleri ile mavi ve bir çivi altın ve ışıltılı. Bazı tırnaklarda ayrıca mavi kar tanesi sanatı vardır, ancak açık bölümler ve altın tırnak bandı vardır. Renkler muhteşem ve tatil sezonu ve partiler için mükemmel bir mani olurdu..

Kısa Kar Tanesi Çiviler

Kaynak: @lieve91

26. Sevimli Şenlikli Nail Art ile Işıltılı Tırnaklar

Tırnaklarınızla dışarı çıkmak istiyorsanız, bu fikir tam size göre. Bazı tırnaklar beyazdır ve yapay elmaslarla süslenmiştir, bir tırnak ışıltılıdır ve her bir eldeki iki tırnak da şenlikli tırnak sanatına sahiptir. Bu, Noel’i ve kış mevsimini sevenler için mükemmel olan cesur ve benzersiz bir mani. Tüm görünümü yeniden yaratın veya tasarımlardan yalnızca birini veya ikisini deneyin. Şenlikli tırnak çıkartmalarını çevrimiçi satın alabilirsiniz.

Şirin Şenlikli Çiviler

Kaynak: @tırnakkokteyli

27. Beyaz Örme Vurgulu Çivi ile Gri Kar Tanesi Çiviler

Kışın olmazsa olmaz tırnak görünümlerinden biri de örgü kazak sanatıdır ve bu mani onu nasıl şık bir şekilde giyileceğini gösterir. Tırnakların çoğu koyu gri bir tonda boyanmıştır ve tırnaklardan biri de kar tanesi tırnak sanatına sahiptir. Beyaz örgü desenli bir vurgu çivisi de vardır. Kış için mükemmel olan eğlenceli ve modaya uygun bir tasarım. Kar tanesi sanatı için bir eğitime göz atabilir ve aşağıdaki sayfada görünüm için kullanılan ürünleri görebilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi olarak örme kazak sanatı dersleri de var..

Beyaz Örme Vurgulu Gri Kar Tanesi Çiviler

Kaynak: @nailbycambria

28. Mavi Tabut Kış Çivileri

Görünümünüzü bunun gibi cesur bir mavi manikürle süsleyin. İki çivi mavi ve gümüş parıltılı ombre tasarımına sahiptir, bir çivi koyu mavi ve son çivi parıltılı uçlarla çıplaktır. Renkler çarpıcı ve parıltı çok parlak. Bunun gibi çiviler bir parti veya özel etkinlik için mükemmel olurdu ve tatil sezonunda da takabileceğiniz bir mani..

Mavi Tabut Kış Çivileri

Kaynak: @solinsnaglar

29. Işıltılı Altın Kar Taneleri ile Açık Pembe Çiviler

Sıradaki tırnak tasarımı çok güzel! Tüm tırnaklar mat pembeye boyanmış ve her tırnak altın ışıltılı kar taneleri ile süslenmiştir. Altın ve pembe muhteşem bir renk kombinasyonudur. Klasik mavi kış renklerine eşsiz bir alternatiftir. Kar tanelerini elle boyayabilir veya kar tanesi tırnak çıkartmaları satın alabilirsiniz..

Işıltılı Altın Kar Taneleri ile Açık Pembe Çiviler

Kaynak: @lieve91

30. Eşsiz Noel Tırnak Tasarımı

Ardından, benzersiz bir Noel tırnak tasarımımız var. Bu sefer iki çivi gümüş parıltıyla kaplanmış, birinde ışıltılı kar taneleri var ve son çivi İskandinav Noel cücesine dayanan sevimli tırnak sanatına sahip. Şenlikli bir mani isteyenler için mükemmel olan sevimli ve eğlenceli bir tasarım. Bunun gibi kar taneleri, Noel cücesi tırnak çıkartmaları olarak çevrimiçi olarak mevcuttur..

Benzersiz Noel Tırnak Tasarımı

Kaynak: @tırnakkokteyli

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación