15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

51 Sıcak Şiirsel Adalet Örgü Stilleri

41. Uzun, Koyu Kahverengi Örgüler

Poetic Justice örgülerinizde farklı renk ve tonlara sahip olma seçeneğiniz olsa da, temellere geri dönüp kendi doğal tonunuzdan çok uzak olmayan bir renkle yapışmanın yanlış bir tarafı yok..

Koyu Kahverengi Şiirsel Adalet Örgüleri Saç Modeli

Kaynak: @braidsgang

Bunun harika görünmesini sağlamak için örgülerinizi şık ve parlak tutun ve stilistinizden uzun, koyu kahverengi örgüler isteyin. Yüzünüz (ve harika kaşlarınız) konuşsun.

42. Yarı Yukarı, Yarı Aşağı

Poetic Justice örgülerinizi evde yapıyorsanız, örgüleri yaparken eklediğiniz gerginliğe dikkat ettiğinizden emin olun..

Yarım Yukarı Yarım Aşağı Şiirsel Adalet Örgüleri

Kaynak: @anthonycuts

Gerginlikte küçük bir değişiklik ve örgüler aynı boyut, şekil veya stilde olmayacak ve böyle bir görünüm istediğinizde gerçekten göze çarpacak – süper keskin ve süper harika.

43. Küçük Ama Uzun Yeşil Örgüler

Yeşil saç herkese göre olmayabilir ama sizi bu çarpıcı küçük ama uzun yeşil örgüleri sallarken gördüklerinde kıskançlıktan yeşil olacaklarını garanti ediyoruz..

Küçük ve Uzun Yeşil Şiirsel Adalet Örgüleri

Kaynak: @braidsgang

İşin püf noktası, yüzünüzde biraz daha az görünmelerini sağlamak için örgüleri daha ince tutmak, ancak biraz uzunluk da eklemek – iç kabuğunuzu ortaya çıkarmak!

44. İki Rengi Birleştirin!

Tüm Şiirsel Adalet örgülerinizin aynı renk olması gerektiğini kim söyledi? Bu görünümü seviyoruz – burada gördüğünüz gibi uzun ve gevşek giyildiğinde olduğu kadar karmaşık bir kabarıklıkta bükülmüş olarak iyi görünecek gerçek çok boyutlu bir stil oluşturmak için karıştırılmış iki rengin bir kombinasyonu.

Uzun Karamel Siyah Şiirsel Adalet Örgüleri

Kaynak: @braidsgang

Rastgele veya bundan daha yapılandırılmış hale getirin (örneğin, altta karanlık ve üstte ışık gibi) veya stilistinizin biraz yaratıcı olması için özgürce hüküm sürmesine izin verin. Önünde o kadar çok seçenek var ki onları boşa harcamak ayıp olur.

45. Kahverenginin 50 Tonu…

Bir yandan ayırma, normdan çok zahmetsiz ve basit bir değişikliktir, ancak bu basit değişiklik genellikle örgülü olanlar tarafından gözden kaçırılır. Özellikle bu inanılmaz 50 kahverengi örgü tonu gibi çok boyutlu örgülere sahip olanlar.

Renkli Şiirsel Adalet Örgüleri

Kaynak: @braidsgang

Temel bilgilere geri dönün, üzerine hafifçe vurun. Bazen her şey o yan kısımla ilgili!

Değişen ayrılığın nasıl göründüğünü görmek için önce uzun ve gevşek saçlarla deneyin ve daha sonra cesurlaştıkça farklı kıvrımları, dönüşleri ve diğer kabarıkları karışıma dahil edin. İşe yaramazsa, onu aşağı indirebilir ve gevşek veya at kuyruğu şeklinde takabilirsiniz..

46. ​​Sevimli & kız gibi stil

90’ların içindeki çocuğu, geçmişin sevimli ve kız gibi Şiirsel Adalet örgülerinden gelen bu muhteşem patlama ile kanalize edin. Doksanlar geri döndü, bilmiyor muydun?

Sevimli ve Girly Şiirsel Adalet Örgüleri Yarım Kabarık

Kaynak: @braidsgang

Eski fotoğraf albümlerini çıkarmanın ve 21. yüzyıl kadını için modern ve cesur bir şey için o eski işleri nasıl renklendirebileceğinizi düşünmenin zamanı geldi..

47. Büyük, Orta Boy Örgüler

Daha büyük Şiirsel Adalet örgülerini tercih ederken, stilistinizle ne tür bir gerginlik kattığı hakkında sohbet ettiğinizden emin olun..

Renk Poplu Büyük Orta Boy Şiirsel Adalet Örgüleri

Kaynak: @braidsgang

Bunun koruyucu bir tarz olması amaçlanmıştır, bu nedenle kırılma istenen etki değildir. Bu tam olarak çok fazla gerginliğin neden olacağı şeydir. Açıkçası, stilistinizin çok sıkı olduğunu bildiğinden emin olmak iyi bir fikirdir..

48. Siyah & Kırmızı Yarım Kabarık

İyi bir ölçü için birkaç kırmızı olan sadece siyah Şiirsel Adalet örgülerine sahip olmak yerine, siyah ve kızıl saçların buradaki örgülerde birbirine karışmasını seviyoruz..

Uzun Siyah ve Kırmızı Şiirsel Adalet Örgüleri Saç Modeli

Kaynak: @braidsgang

Örgü, saçınızdaki çok çeşitli tonları göstermenin mükemmel bir yoludur, o halde neden farklı tonları bir araya getirip gösterişli olmayasınız??

49. Yarım Kabarık Büyük Örgüler

Bu Şiirsel Adalet örgülerini daha küçük, daha ince tasarımlarında seviyoruz ama daha büyük, daha kutu görünümlü olanların da oldukça muhteşem olduğunu inkar edemezsiniz. Aslında, bu daha büyük olanlar, büyük bir geri dönüş yapan büyük bir gerilemedir..

Büyük Şiirsel Adalet Örgüleri Yarım Kabarık

Kaynak: @didi_monroee

Stilin geleceği konusunda sizi uyarmadık demeyin!

50. Tıraşlı Taraflı Mor Örgüler

İyi bir yandan tıraşlı görünümü seviyoruz, ancak başa çıkması en zor şeylerden biri büyüme aşamasıdır – gerçekten güçlü olmayan veya saçınızın geri kalanına örülecek kadar uzun olmayan kısa saçlarınızın olduğu o garip kısım.

Tıraşlı Taraflı Mor Şiirsel Adalet Örgüleri

Kaynak: @voiceofhair

Bu piliç, görünümüne ‘bebek kıllarını’, hafifçe büyümüş traşlı tarafı olan mor örgüleri dahil ederek doğru fikre sahip. Parmaklarınızı ve bir tarak kullanarak saçları burada gördüğünüz gibi girdap şeklinde şekillendirin ve tamamlanmış bir görünüme kavuşun. Her zaman süper karmaşık olması gerekmez.

51. Küçük ve Uzun Karamel Örgüler

Son fakat kesinlikle en az değil, küçük ve uzun karamel örgüler – aynı anda hem saçınızı korumanın hem de yazı en iyi şekilde geçirmenin harika bir yolu.

Boncuklu Küçük Karamel Şiirsel Adalet Örgüleri

Kaynak: @voiceofhair

Bu Şiirsel Adalet örgü stillerini giymenin pek çok yolu var, daha önce denemediğiniz için kendinizi tekmeleyeceksiniz. Umarız size bolca ilham vermişizdir, ancak yaratıcı olmayı ve kendi parlak ve cesur tasarımlarınızı da ortaya çıkarmayı unutmayın! Hangi kreasyonlarla ortaya çıktığını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación