15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

45 Sinirli Siyah Çivi ve Seveceğiniz Tasarımlar

31. Çiçekli Tırnak Fikri

Bu sonraki tırnak fikri favorilerimizden biri! Burada çiçekli dantel tırnaklarımız var. Tasarım, siyah dantel ve çiçek desenleri ile buzlu siyah bir görünüme sahiptir. Bu çok şık ve çarpıcı bir görünüm. Benzer bir şey deneyebilir veya tasarımınız için herhangi bir çiçek şeklini kullanabilirsiniz. Bu mani, buzlu şeffaf için şeffaf ve siyah cila karışımı olan Painted Polish Midnight Mischief, Seche Nails Seche Vite Top Coat, OPI Matte Top Coat, Born Pretty plate BPL-030 ve Whats Up Nails Creative Shop Stamper ile oluşturuldu..

Siyah Çiçek Tırnak Fikir

Kaynak: @mypolishworld

32. Siyah Uçlu ve Yıldızlı Çıplak Çiviler

Bu sıradaki tırnak fikrini seviyoruz çünkü çok şık ve eğlenceli! Tırnaklar siyah uçlu çıplaktır. İki renk arasına bir dizi renkli yıldız eklenmiştir. Yıldızlar harika görünüyor çünkü şık tasarıma bir renk patlaması katıyorlar. Yıldızları internetten satın alabilirsiniz. Bunu yeniden yaratın ya da yıldızlar olmadan klas ipuçlarına sahip olabilirsiniz..

Siyah Uçlu ve Yıldızlı Nude Nails

Kaynak: @superflynails

33. Elmas Tırnak Tasarımı

Bunun gibi bir tırnak tasarımıyla elmas gibi parlayın! Burada gümüş parıltılı ve ışıltılı gümüş bir elmas içeren muhteşem bir siyah tırnak tasarımımız var. Bu çok eğlenceli ve güzel bir görünüm. Bu tırnaklar herhangi bir duruma uyacak şekilde yukarı veya aşağı giyilebilir. Bu mani OPI Black Onyx, Serendipity Holo Day Lights, Shop Keeki Diamond Water Decals ve siyah arilik boya ile oluşturuldu. Tırnak sanatçısının sayfasında kısa bir eğitim var.

Elmas Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailbycambria

34. Parıltılı Damlalı Siyah Çiviler

Ardından, size göstereceğimiz başka bir muhteşem ve çekici mani var. Bu görünüm için mat siyah tırnaklarımız var. Her çivinin ucu da parıltılı damlalarla süslenmiştir. Eğlenceli ve şık bir tasarımdır. Benzer bir şeyi yeniden oluşturabilir veya damlaları daha fazla ifade ve boya damlacıkları gibi yapabilirsiniz. Bu tırnak sanatı için çevrimiçi öğreticiler var.

Parıltılı Damlalı Siyah Çiviler

Kaynak: @nailbyeffi

35. Siyah ve Gümüş Tabut Çivileri

Ombre tırnakları sever misiniz? Eğer öyleyse, bu maniyi görmelisiniz. Burada tabut çivilerimiz var. Bazıları sadece siyah ve ışıltılı ve iki tırnakta ombre etkisi var. Ombre siyah ve gümüş parıltılıdır. Ombre sanatını seviyoruz ve çok şık görünüyor. Bunu yeniden yaratın ya da gümüş yerine altın deneyebilirsiniz.

Siyah ve Gümüş Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbybano

36. Siyah Işıltılı Tabut Çivileri

Bir sonraki tırnak fikri ışıltılı ve çok çekici. Tırnakların çoğu, blok rengi, ışıltılı siyah Fransız uçları ve her yerinde parıltı dahil olmak üzere farklı bir tasarıma sahiptir. Işıltılı Fransız ipuçlarını seviyoruz, parıltı giymenin çok şık bir yolu. Benzer bir mani deneyin veya tüm tırnaklarda tasarımlardan birini kullanabilirsiniz, ipuçlarını seçerdik.

Siyah Simli Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbyeffi

37. Çiçek ve Rhinestones ile Mat Siyah Çiviler

Çiçekli tırnak sanatını seviyorsanız, bu maniye bir göz atmalısınız. Burada uzun ve mat siyah tırnaklarımız var. Bazıları sade, bazıları yapay elmaslarla ve hatta beyaz bir çiçekle süslenmiştir. Beyaz çiçek çarpıcı görünüyor ve siyahla çok şık görünüyor. Tüm maniyi deneyin veya sadece çiçek tasarımını tüm tırnaklarda kullanın. Çiçeği elle boyayabilir veya çevrimiçi tırnak çıkartmaları satın alabilirsiniz..

Çiçekli ve Yapay Elmaslı Mat Siyah Çiviler

Kaynak: @nailbymztina

38. Sinirli Parıltılı Tırnak Tasarımı

Ardından, size göstermek için modaya uygun, sinirli ve ışıltılı bir tırnak fikrimiz var. Bu nedenle, tırnakların çoğu, tasarımcı tırnak çıkartmaları, ombre, parıltı ve siyah yapay elmas sanatı dahil olmak üzere farklı bir tasarıma sahiptir. Bu sadece çarpıcı ve açıklama yapan bir görünüm. Herhangi bir marka logosuna sahip tasarımcı tırnak çıkartmaları satın alabilir, böylece görünümü en sevdiğinizle yeniden yaratabilirsiniz..

Sinirli Parıltılı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @riyathai87

39. Eşsiz ve Şık Tırnaklar

Siyah çok cesur bir renk olabilir, ancak bu sonraki tasarım, onu nasıl ince bir şekilde giyileceğini gösteriyor. Burada zikzak çivilerimiz var. Şerit sanatı, koyu yeşil, ışıltılı siyah ve saf siyah renkleri içerir. Saf siyahı seviyoruz çünkü siyah giymenin daha hafif ve daha sade bir yolu. Chevron sanatı için çevrimiçi birçok öğretici bulabilirsiniz, ancak şablonları ve zikzak bantları çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Bu görünüm, Temyiz 4 No. 151 Encrusted Star, No. 161 Winter Woodland ile oluşturulmuştur. & Hızlı kuruyan pardösü, Whats Up Nails Normal şerit bant ve şeffaf siyah, siyah ve şeffaf cila karışımıdır.

Eşsiz ve Şık Tırnaklar

Kaynak: @mypolishworld

40. Trend Uçlu Mat Siyah Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri daha moda ipuçları içeriyor. Yani tırnaklar tabut şeklinde ve mat siyahtır. Her çivi ayrıca parlak siyah uçlar ve şık bir zikzak uç görünümü oluşturan ince bir çizgi ile dekore edilmiştir. Bu, herkese uyacak eğlenceli, sinirli ve açıklama yapan bir manikür. Bunu yeniden oluşturun veya dokuları değiştirin, böylece mat ipuçlarına sahip olursunuz..

Trend Uçlu Mat Siyah Tırnaklar

Kaynak: @philglamournails

41. Siyah ve Altın Mani

Siyah ve altın çok çarpıcı bir renk kombinasyonu ve işte onu şık bir şekilde nasıl giyeceğiniz! Bazı tırnaklar blok renkli, biri tamamen altın, diğerleri ise modaya uygun bir parıltılı çizgi tasarımına sahip. Bir açıklama yapacak eğlenceli ve benzersiz bir mani. Tırnak bandı ile böyle bir sanat yaratabilirsiniz. Benzer bir görünüm deneyin veya altın yerine gümüş parıltı kullanabilirsiniz..

Siyah ve Altın Mani

Kaynak: @mypolishworld

42. Siyah ve Altın Kısa Tırnak Tasarımı

Siyah ve altını seviyorsanız, bu sizin için. Bu sefer daha kısa tırnaklarımız var. Bazıları mat siyah, diğerleri ise şık siyah ve altın yaldız sanatına sahiptir. Bu çok glam ve ışıltılı bir tırnak fikri. Bu maninin giyilmesi kolaydır ve gece dışarı çıkmak, partiler ve hatta Yeni Yıl arifesi için mükemmeldir. Tasarım tüm tırnak uzunluklarında ve şekillerinde harika görünecek.

Siyah ve Altın Kısa Tırnak Tasarımı

Kaynak: @kt_tk1

43. Parlak Siyah Tırnak Tasarımı

Ardından, başka bir ışıltılı tasarımımız var. Bu görünüm için her çivi farklıdır ve tasarımlar yapay elmaslar, krom, parlak siyah renk ve daha fazlasını içerir. Muhteşem bir tırnak fikri ve tırnaklarının bol olmasını sevenler için birebir. Tüm görünümü yeniden yaratın veya tüm tırnaklarda bir veya iki tasarım kullanın.

Parlak Siyah Tırnak Tasarımı

Kaynak: @merlin_nails

44. Mavi Parıltılı Vurgulu Siyah Çiviler

Bu sonraki tırnak fikrini seviyoruz! Burada bir ışıltılı vurgulu parlak siyah tırnaklarımız var. Vurgulu çivi muhteşem bir ışıltılı mavidir. Bu mavi renk çarpıcı ve siyahı güzel bir şekilde tamamlıyor. Bunun gibi canlı bir renk, klasik siyah maniyi gerçekten canlandıracak. Bu görünüm Essie Licorice ve Fun Lacquer Secret ile oluşturuldu..

Mavi Parıltılı Vurgulu Siyah Tırnaklar

Kaynak: @mypolishworld

45. Trendy Siyah Tırnak Tasarımı

Bir sonraki tırnak fikri modaya uygun ve benzersiz. İki tırnak mat siyah, biri parlak siyah ve son tırnak karmaşık siyah sanatla çıplak. Farklı dokular ve stiller kullanmayı seviyoruz çünkü bunlar mani yaratan bir ifade yaratıyor. İnternetten satın alınabilecek tırnak kalıplarıyla benzer karmaşık bir desen oluşturabilirsiniz. Bu mani OPI Top Coat, Sally Hansen Black Heart ve Ella+Mila Black Magic ile oluşturulmuştur..

Trendy Siyah Tırnak Tasarımı

Kaynak: @kt_tk1

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación