15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

69 Süper Kolay Tırnak Tasarımları

31. Kolay Pembe Mat Tırnak Tasarımı

Bahsedildiği gibi, mat oje şu anda çok büyük. Farklı bir bitiş türü nedeniyle yeni bir oje koleksiyonu almayı düşünmek çok eğlenceli ve heyecan verici. Arkadaşınız sizi yenmeden önce yeni mat cilalar için ekstra saklama alanına sahip olmayı düşünmelisiniz. Seksi kolay pembe mat tırnaklarınızı gösterin ve kimin kıskandığını görün!

Kolay Pembe Mat Tırnak Tasarımı

Kaynak: @cilalıjuicebox

Kullanılan ürünler: Polonya “M “Gold Digger”, Salon Perfect “Tickled Pink” ve mat üst kat.

32. Zarif Kırmızı Çiviler + Yapay Elmas Vurgulu Tırnak

Rhinestones ile zarif kırmızı tırnaklara sahip olmak için bu yanan arzuyu hissediyor musunuz? Bu fotoğrafa her baktığımızda bunu hissediyoruz. Bu çok parlak olmayan kırmızı ton, görünüşünüz ve ruh halinizde tüm farkı yaratır. Yapay elmaslarınızla oynayın ve ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Vurgulu tırnakların öne çıkması ve yaratıcı yönünüzü göstermesi gerekiyor, bu yüzden devam edin ve kendinize birkaç yapay elmas ekleyin..

Zarif ve Sade Kırmızı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @quinaileylash

33. Mor & Altın Puantiyeli Tasarım

Bu eğlenceli tasarımla puantiyeleri ne kadar sevdiğinizi dünyaya gösterin. Bu leylak moru ve altın kombinasyonu mükemmel. Vurgulu bir tırnağınız olduğunda bir ipucu, temanın akması için vurgulu tırnak rengini başka bir tırnağa da karıştırmayı deneyin. Vurgulu tırnağınızla aynı altın renginde puantiyeler eklemek göz alıcı görünüyor.

Mor ve Altın Puantiyeli Tırnak Tasarımı

Kaynak: @uygun_parlatılmış

Kullanılan ürünler: Color Club ‘Gingerbread Man’ + akrilik boya.

34. Oldukça Pembe ve Gri Tasarım

Bu fotoğraf çok güzel görünüyor, hepimiz kıskanıyoruz. Pastel pembe ve griler cennet gibi görünüyor. İki renk ince olduğundan, bir tırnak tasarımı ekleyebilirsiniz ve yine de düz renklerin spot ışığını çekmeyecektir. Bu gerçekten çarpıcı ve kız gibi.

Oldukça Pembe ve Gri Tırnak Tasarımı

Kaynak: @retronail

35. Altın Puantiyeli Çiviler

Tırnaklarınıza ışıltı eklemek her zaman eğlencelidir. Tırnaklarınızı düz bir parıltılı renge boyamayı düşünmeyin, ayrıcalıklı bir görünüm elde edin ve sadece puantiyelerle biraz çekicilik katın. Fotoğraftaki gibi çok renkli bir manikür yaptırabilirsiniz. Aynı renk grubundaki 5 ayrı renk seçin. Örneğin, pastel renkler veya mavi ve yeşil, öne çıkacak cesur, şok edici bir renk seçin. Altın rengindeki tüm tırnaklara puantiyeli uygulayarak bu ışıltıyı ekleyin..

Altın Puantiyeli Tırnak Tasarımı

Kaynak: @youngwildandcilalı

Kullanılan ürünler: Essie “Penny Talk”, “Van D’Go”, “Maximillian Strasse Her”, “Merino Cool” ve “Warm” & Kızarmış Balıkçı Yaka’.

36. Rose Gold Glitter Tasarım

Tırnak modasına ayak uydurmak zorundasınız ve bu da tırnak koleksiyonunuza pembe altın bir parıltı eklemek anlamına geliyor. Gül altın rengi dünyayı ele geçiriyor ve uluslararası trendde. Bu pastoral tasarımla etkilemek için giyin. Gül altın parıltınızı sağlam bir doğal pembe tabanla birleştirin ve parıltıyı yalnızca tırnaklarınızın ucuna ekleyin.

Rose Gold Glitter Ombre Tırnak Tasarımı

Kaynak: @melimelr

Kullanılan ürünler: L.A. Girl Cosmetics ‘Inspire’ & Sally Hansen’in çıplak ojesi.

37. Zarif Şeftali & Altın Tasarım

Şeftali ve altın rengi ojeler ile altın gibi görüneceksiniz. Pembe rengin hayranı değilseniz, şeftali de düşünebileceğiniz başka bir seçenektir. Pembe taraftan ziyade doğal çıplak tarafa doğru ilerliyor ve klas ve zarif.

Şeftali ve Altın Parıltılı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @yeni cilalı

Kullanılan ürünler: Essie “Spin the Bottle” ve OPI “All Sparkly and Gold”.

38. Sevimli Çizgili Tırnak Tasarımı

Bu havalı tasarımla çizgilerinizi bulun. Krem veya beyaz bir bazla başlayın ve kurumasını bekleyin. Baz hala kururken şeritleri eklemeye çalışmayın, aksi takdirde istediğiniz bitişi elde edemezsiniz. Tırnak bandınız varsa, bu şerit çizgilerinizde size yardımcı olacaktır. Tırnak bandınız yoksa, yatırım yapıp bir paket satın almanızı öneririz. Bunu kullanarak yapabileceğiniz pek çok farklı tasarım var ve çizgileriniz düz olacak. Yerel güzellik mağazanıza veya çevrimiçi olarak göz atın, ucuz ve kullanımı kolaydır.

Basit Çizgili Nail Art Tasarım

Kaynak: @glittr

Kullanılan ürünler: OPI “My Vampire is Buff” ve Ciaté “Pepperminty”.

39. Nane ve Altın Puantiyeli Çiviler

Nane parlak bir renk olduğu için daha çok ilkbahar ve yaz ile ilişkilendirilir. Altın, tüm yıl boyunca kullanılan daha koyu bir renktir. Onları bir araya getirdiğinizde, geçit töreni yapmanız için canlı bir ışıltı yaratırlar..

Nane ve Altın Puantiyeli Çiviler

Kaynak: @lettslooks_

Kullanılan ürünler: Orly “Luxe” ve Urban Outfitters “Flip Flop”.

40. Girly Pembe Tırnak Tasarımı

Hepimiz giyinmeyi severiz ve aynı şey tırnaklarımız için de geçerlidir. Özgün ve farklı tasarımlarla kendini göstermeyi seviyoruz. İster kız gibi bir kız olun, ister bir erkek fatma, tırnaklarınız tarzınızı ve karakterinizi gösterir. Bu tasarım kız gibi çığlık atıyor.

Girly Pembe Tırnak Tasarımı

Kaynak: @malishka702_tırnak

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación