15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2019 İçin 61 En İyi Ters Bob Saç Modelleri

31. Düz, Temiz Kesim Bob

Bir klasiği ekleyemedik. Bazen basit daha iyidir. Ve nedenini görebilirsiniz. Tek tip renkler bu görünüm için en iyi şekilde görünür. Çok zarif bir tarz. Bu kesimdeki hataları gizlemek gerçekten zor olacaktır, bu nedenle saçınızı kestirmesi için güvendiğiniz birine veya elbette kalifiye bir profesyonele sahip olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Ayrıca saçınızın parlaklığını korumasına ve daha uzun süre düz kalmasına yardımcı olacak bir saç ürünü kullanın..

Kısa Düz Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: @scotchbonnethairstudio

32. Kalın Saçlar İçin Uzun Bob Kesim

Uzun dereceli boblar kalın saçlar için harikadır. Kalın saçlara sahip olmak avantajlıdır, bu yüzden en iyi şekilde yararlanın. Eğer aldıysan, gösteriş yap. Bunu düşün. Her şeyin yerinde kalmasını sağlamak için uzun süre geriye taramanıza ve bir ton saç spreyi kullanmanıza gerek kalmayacak. Bu, biraz boyut oluşturmak için yalnızca birkaç vurgu ile oldukça doğal bir görünüm. Sadece güzel olsa da.

Kalın Saçlar İçin Uzun Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: @hairbykatlin

33. Önde Uzun Peruklu Bob Kesim

Bu kesim, karanlık ve ışığın mükemmel karışımına sahiptir. Koyu esmer bukleler açık sarışınlara akar. Önde yüzü çerçeveleyen birkaç incecik parça var. Bu, görünümü yumuşatır ve çok daha kız gibi görünmesini sağlar. Yine de çocuksu bir şekilde değil. Kadınsı bir kız gibi, eğer böyle bir şey varsa. Bu kesimi yeniden oluşturabilir ve doğal saçlarınızı sorunsuz bir şekilde koruyabilirsiniz. Biraz renk eklemek, görünümü gerçekten yükseltiyor.

Önde Uzun Peruklarla Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: @steviescissorhands_

34. Şık, Uzun Bob Saç Modeli

Şık ve sofistike. İşte size doğal güzellikler için bir tane daha. Bu bobun mezuniyeti oldukça incedir. Yine de fark etmeyecek kadar ince değil. Bu harika bir tarz. Katman yok, bukle yok, saçak yok – sadece basit zarafet. Bu görünümü çıkarmak için siyah saça sahip olmanız gerektiğini düşünmeyin. Herhangi bir saç rengi güzel görünecek. Şık tutmak için fırfırları bir kenara bırakın.

Şık Uzun Ters Bob Saç Modeli

Kaynak: @beautiiedtina

35. Kısa, Dokulu Bob + Kalın Renk

Delirmek! Görünüşünü beğendiğiniz herhangi bir vahşi, cesur rengi seçin. Kullandıkları mor neredeyse metalik görünüyor, değil mi? Kesinlikle seviyoruz. Parlaklık da inanılmaz. Bu tarzda da çok fazla doku var. Rüzgarlı bir görünüme sahip gevşek bukleler. Öndeki bukleleri tanımlamak, yüzü çerçevelemeye gerçekten yardımcı oluyor. Bu rock-şık tarzın daha kadınsı bir his ve görünüme sahip olmasını sağlamak.

Kısa Dokulu Pastel Ters Bob Kesim

Kaynak: @thejesjewel

36. Zarif Bob Saç Kesimi

Bu ters çevrilmiş bobdaki renkler sansasyonel. Sadece güneş onlara ulaştığında yanarlar. Tıpkı bobun arkada kısadan önde uzuna aktığı gibi. Şık ve zarif. Koyu sarının açık sarının içinden nasıl göründüğünü seviyoruz. Harika bir kontrast. Bu stili herhangi iki tonla deneyebilirsiniz. Pastel renklerle harika olur.

Zarif Kısa Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: @hairbyedwin

37. Arkada Kısa, Önde Uzun

Bu stilin saçın arkadan içe doğru kıvrılmasını ve ön tarafını göstermesini sevmelisiniz. Sadece ipuçlarının ne kadar sivri olduğuna bakın. Altta da ince bir hafiflik var, bu gerçekten hoş bir dokunuş. Çok basit bir kesim olduğu için bu stile herhangi bir renkte sahip olabilirsiniz. İki tonlu bir efekt yaratmak bile harika görünür.

Düz Uzun Açılı Bob Saç Kesimi

Kaynak: @kathynunezhair

38. Kısa Yol + Balayajın Öne Çıkanları

Başka bir balyaj görünümü. Bu tanımlanmış vurgular, bu stili gerçekten başka bir seviyeye taşıyor. Bizim kadar sevmelisin. Bu kesimin dramatik mezuniyeti sansasyoneldir. Ayrıca karıştırılan tüm tonlar, tüm saç stilini gerçekten bir araya getiriyor. Oh, ve bu bukleleri kim unutabilir. Gevşek dalgalar ‘yapmak’ için çok fazla hacim ekler. Ama düz saçla da harika görüneceğine eminiz.

Öne Çıkan Balayajlı Kısa Ters Bob

Kaynak: @gina.devine

39. Düz, Temiz ve Muhteşem

Bu bobun ne kadar dramatik olduğuna bakın. Kısadan uzuna olan açı muhteşem. Ve aynı zamanda çok parlak. Kıvırcıklıktan bahsetmiyorum bile. En iyi ipucu: her şey saç ürünleriyle ilgili. Hangi saç stiline sahip olursanız olun, onu on kat daha iyi hale getirmek için kullanabileceğiniz bir saç ürünü vardır. Aşağıdaki modele bakmanız yeterli. Bu görünümü korumak için bir çeşit ürün veya ürün kullanacağını biliyorsunuz..

Düz Açılı Bob Saç Kesimi

Kaynak: @hairbytashalouisec

40. Trendy Balayage Bob Stili

Bu trend belirleyiciye göz atın. Balayage bu görünümde kusursuz. Özellikle sarışının sadece saç dipleriyle sınırlı kalmamasını seviyoruz. Tüm görünüm boyunca akıyor. Bir kez daha sarışının arasından çıkan esmer harika görünüyor ve gerçekten başka bir boyut katıyor. Bu saç modelinin gerçekten tanımlanmış görünmesini sağlar. Bunu kesinlikle denemenizi öneririz. Özellikle balayage hayranıysanız.

Trendy Balayage Ters Bob Saç Modeli

Kaynak: @jesstheebesttcolor

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación