15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Bir Kelebek Örgü Sallamanın 43 Güzel Yolu

31. Kolay Örgülü Saç Modeli

Belki de tüm cesur saç modelleri size göre değildir? Eğer öyleyse, bunun gibi daha basit bir kelebek örgü seçebilirsiniz. Burada, düşük bir at kuyruğu oluşturmak için buluştuğu klasik iki örgü görünümüne sahibiz. Kabarıklığın bu versiyonunu giymek çok kolaydır, herkese yakışır ve her durum için giyilebilir..

Kolay Örgülü Saç Modeli

Kaynak: @hairbytoriann

32. Kelebek Örgü Yapımı

Bir sonraki saç modeli glam ve açıklama yapmaktır. Burada uzun bir at kuyruğu oluşturmak için buluşan kelebek örgülerimiz var. Örgülü at kuyruğunun ucu kıvırcık, zikzak kısmı var ve saçı parlak sarı renkte. Bu saçla ilgili her şey cesur. Bu, kendinizi şaşırtmak istediğiniz durumlar için harikadır. Bunu yeniden yaratın veya farklı bir sarı tonu deneyin.

Kelebek Örgü Yapımı

Kaynak: @yb__creations

33. Altın Manşetli Uzun Örgü

Sonra, başka bir kolay giyilebilir stilimiz var. Bu görünüm için saç, uzun bir kelebek örgüsü şeklinde şekillendirilir. Bu saç da altın manşetlerle tamamlandı. Kelebek örgüsünün bu versiyonu göz alıcı, şık ve basittir. Bu stili yeniden yaratabilir veya gümüş aksesuarları deneyebilirsiniz. Gümüş manşetler de harika görünecek.

Altın Manşetli Uzun Örgü

Kaynak: @spstyled

34. Bakır Kelebek Örgüler

Bir sonraki saç fikri, başka bir çok tonlu görünüm. Bu nedenle, saç klasik kelebek örgüsüne göre şekillendirilir, ancak örgüler bakırımsı turuncu, kahverengi ve siyah dahil olmak üzere renklerin bir karışımıdır. Renk kombinasyonunu seviyoruz çünkü benzersiz ve cesur. Bu görünümü yeniden yaratın veya farklı bir kırmızı tonu deneyin. Bordo bu saç modeli ile harika görünecek.

Bakır Kelebek Örgüler

Kaynak: @kween.braider_

35. Altın Kelebekli Güzel Örgüler

Bu bizim favori saç fikirlerimizden bir diğeri! Burada gevşek bukleli güzel kelebek örgülerimiz var. Saçlar ayrıca çarpıcı altın kelebeklerle süslenmiştir. Bu kelebekler stile mükemmel uyum sağlar ve saça benzersiz ve büyülü bir görünüm kazandırır. Bunun gibi saçlar özel günler için harikadır ve internetten altın kelebekler satın alabileceksiniz..

Altın Kelebekli Güzel Örgüler

Kaynak: @hairbykimani

36. Trendy ve Oldukça Örgülü Saç Modeli

Giymesi kolay, güzel ve modaya uygun saçlar mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, buna bir göz atın. Burada sonunda bukleler olan uzun bir kelebek örgümüz var. Saç ayrıca takılarla süslenmiştir. Herkese yakışacak ve her durum için giyilebilecek güzel bir saç modeli. Bu stili tılsımlarla veya tılsımlar olmadan yeniden yaratabilirsiniz..

Trendy ve Oldukça Örgülü Saç Modeli

Kaynak: @slaystation_

37. Siyah ve Sarışın Örgü Fikir

Gönderinin önceki bölümlerinde bir sarışın örgü fikri paylaştık. Sarı saçı seviyorsanız, bu stile de bir göz atın. Burada güzel bir sarışın ve siyah kelebek örgümüz var. Yani kafadaki saç siyah ve asıl örgü sarı. Renkler çok çarpıcı ve ifade ediyor. Sarışın giymenin başka bir muhteşem yolunu gösteriyor.

Siyah ve Sarışın Örgü Fikir

Kaynak: @jaylaboostyles

38. İki Kelebek Örgü

Kelebek örgüleri şekillendirirken birleştirilmeleri gerekmez. Bunları bu şekilde ayırabilirsiniz. Burada iki uzun kelebek örgümüz var. Gördüğünüz gibi, birbirine karışmasalar da çarpıcı görünüyorlar. Bu örgülü stili giymenin güzel ve şirin bir yolu.

İki Kelebek Örgü

Kaynak: @thee_sandramarie

39. Zarif Kelebek Örgü Saç Modeli

Ardından, stilin zarif bir versiyonuna sahibiz. Bunun için saç, uzun bir yan at kuyruğu ile tıknaz bir kelebek örgüsü şeklinde şekillendirilir. Saç ayrıca altın manşetlerle süslenmiştir. Her durum için görünümünüzü büyüleyecek güzel ve giymesi kolay bir stil. Bunu yeniden oluşturun veya daha fazla manşet ekleyin.

Zarif Kelebek Örgü Saç Modeli

Kaynak: @braidedbyterrilashae

40. Taşlı Kelebek Örgüler

Kelebek örgüsünün bir sonraki versiyonu ışıltılı ve çekici. Bu görünüm için saç, birbirine bağlanmış iki örgü halinde şekillendirilir. Saç modeli kordonlar ve ışıltılı taşlarla tamamlandı. Gördüğünüz gibi, kristaller harika görünüyor ve saçları gerçekten canlandırıyorlar. Bunun gibi saçlar özel günler için mükemmeldir ve saçınız için mücevherleri internetten satın alabilirsiniz..

Taşlı Kelebek Örgüler

Kaynak: @rebelrevivalhairco

41. Şık ve Glam Gri Kelebek Örgüler

Daha benzersiz saç renkleri giymeyi seviyorsanız, bu fikir sizin için olabilir. Burada siyah ve gri rengin karışımı olan kelebek örgülerimiz var. Gördüğünüz gibi, gri, koyu siyah renge karşı çok çarpıcı görünüyor. Saçlar yüzükler ve takılarla tamamlanır. Yaz sezonu için mükemmel olacak trend bir saç fikri..

Şık ve Glam Gri Kelebek Örgüler

Kaynak: @chantelle_lehone

42. Aksesuarlı Örgülü Stil

Sırada, başka bir havalı ve aksesuarlı saç fikrimiz var. Saç, tıknaz bir kelebek örgüsü şeklinde şekillendirilmiştir. Örgülü bölümlerin tamamı yüzük, manşet ve sallanan tılsımlarla süslenmiştir. Çeşitli aksesuarlar saçı gerçekten eşsiz kılar. Benzer bir şeyi yeniden yaratın veya kişisel tarzınızı göstermek için kendi aksesuarlarınızı seçin.

Aksesuarlı Örgülü Stil

Kaynak: @taylordddd._

43. Özel Bir Gün İçin Çarpıcı Kelebek Örgüsü

Özel günler için bir saç modeline mi ihtiyacınız var? Eğer öyleyse, buna bir göz atın. Burada çarpıcı bir kelebek örgü fikrimiz var. Böylece saç, klasik iki örgü stiline sahiptir. Örgüler ayrıca çarpıcı beyaz ve çiçekli aksesuarlarla donatıldı. Bu balo, düğünler ve daha fazlası için mükemmel olacak muhteşem bir saç fikri..

Özel Bir Durum için Örgü Örgüsü

Kaynak: @geminitwinshauwny

Umarız denemek için güzel bir kelebek örgü saç modeli bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación