15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

51 Gerçekten Sevimli Akrilik Tırnak Tasarımları Çok Seveceksiniz

41. Kelebekli Beyaz Fransız Ucu Çiviler

Bu sonraki mani klas ve sevimli. Bazı tırnakların uçları beyaz, bazılarının ise şık ombresi vardır. Her yandan birer ombre çivi de parıltı ve kelebeklerle süslenmiştir. Bunu seviyoruz çünkü sanat, zarif ombre ve klasik ipuçlarını canlandırıyor. Benzer bir şey deneyin, yoksa Fransız manikürüne kelebekler bile koyabilirsiniz..

Kelebekli ve Parıltılı Beyaz Fransız Ucu Çiviler

Kaynak: @beaunailss

42. Işıltılı Sevimli Akrilik Çiviler

Açık pembe tırnakları sever misin? Eğer öyleyse, bunu kontrol edin. Tırnaklar, parlak ve ışıltılı bir doku karışımıdır. Pembenin farklı tonları kullanılmış ama hepsi parlak. Bu, pembe giymeyi sevenler için mükemmel olan eğlenceli ve sevimli bir fikir. Tüm görünümü yeniden yaratın veya tüm tırnaklarda bir veya iki renk kullanın.

Işıltılı Sevimli Akrilik Tırnaklar

Kaynak: @arcsi_koromstudio60

43. Sevimli Disney İlhamlı Çiviler

Disney hayranıysanız bu tırnaklara bayılacaksınız. Her çivi farklıdır. Mat doku, parıltı ve iki tırnakta Mickey Mouse’tan ilham alan sanat var. Bu eğlenceli ve benzersiz bir görünüm ve Disney’e olan sevgisini şık ve klas bir şekilde göstermek isteyenler için harika. Bu maniyi seviyoruz!

Sevimli Disney Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbyniko

44. Beyaz Kelebekli Pastel Sarı Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri daha fazla kelebek içeriyor! Bu sefer tırnaklar pastel sarı uçlarla çıplak. İki çivi de beyaz kelebeklerle süslenmiştir. Bu güzel ve yazlık bir görünüm. Benzer bir tasarım deneyin veya ipuçları için farklı bir pastel renk kullanabilirsiniz. Kelebekleri elle de boyayabilirsiniz..

Beyaz Kelebekli Pastel Sarı Çiviler

Kaynak: @philglamournails

45. Ombre Pembe ve Rhinestones

Pembe rengi sever misin? Eğer öyleyse, bu sizin için. Burada uzun tırnaklarımız var ve her biri açık pembe tonda boyanmış. Hemen hemen her çivi de güzel yapay elmaslarla süslenmiştir. Eğlenceli ve güzel bir tırnak tasarımıdır. Bu pembe gölge, ilkbahar ve yaz için mükemmel! Bunu yeniden yaratın veya yapay elmaslar olmadan benzer bir rengi deneyebilirsiniz..

Rhinestones ile Ombre Açık Pembe Çiviler

Kaynak: @stylizacjakarolinawiatr

46. ​​Çıplak ve Gümüş Parıltılı Tırnaklar

Bir glam tırnak tasarımı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için. Burada hafif çıplak tırnaklarımız var ama tırnaklardan ikisi gümüş parıltılı. Nude ve gümüş renk kombinasyonunu seviyoruz, çarpıcı. Bu tırnaklar ilkbahar, yaz ve özel günler için mükemmeldir. Bunu yeniden yaratın ya da altın parıltıyı bile deneyebilirsiniz.

Nude ve Gümüş Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @nailbybano

47. Kirazlı Parlak Mavi Çiviler

Bu sonraki tırnak fikri çok sevimli ve açıklama yapıyor! Bu mani, parlak mavi renkte boyanmış uzun tabut tırnaklarına sahiptir. İki çivi de küçük kirazlarla süslenmiştir. Kirazlar, gerçek meyve için kırmızı yapay elmaslarla elle boyanmış bir sapa sahiptir. Bunu yeniden oluşturabilir veya kırmızı bölümü elle boyayabilirsiniz..

Kirazlı Parlak Mavi Çiviler

Kaynak: @philglamournails

48. Canlı Çiçeklerle Çıplak Tırnaklar

Bu sonraki tırnak fikrini seviyoruz! Bu görünüm için tırnaklar çıplak ve tabut şeklindedir. Her tırnak, gülen yüzleri olan canlı çiçeklerle de süslenmiştir. İlkbahar, yaz ve festivaller için mükemmel olacak eğlenceli ve parlak bir tasarım. Bu tırnaklar sizi her gün gerçekten neşelendirecek.

Canlı Çiçeklerle Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @sheadgüzellik

49. Pastel Uçlu Sevimli Akrilik Çiviler

Bir sonraki fikir eğlenceli, modaya uygun ve renkli. Burada çıplak tabut çivilerimiz var ve her çivinin farklı renkte bir ucu var. Farklı renklerin kullanımını seviyoruz ve tasarım yaz için mükemmel. Bunu yeniden oluşturun veya beş farklı renk kullanın. Ayrıca sadece bir veya iki renk seçebilirsiniz.

Pastel Uçlu Tabut Çivileri

Kaynak: @sheadgüzellik

50. Suluboya Çiçek Sanatı ile Çıplak Çiviler

Bu sonraki tırnak tasarımını seviyoruz! Üçü hariç tüm tırnaklar çıplak. Üç çivi suluboya çiçekli beyazdır. Bu çok güzel bir tırnak fikri ve ilkbahar ve yaz için mükemmel. Bunun gibi çiçekleri elle boyayabilir veya size benzer bir görünüm verecek tırnak çıkartmaları satın alabilirsiniz..

Suluboya Çiçek Sanatı ile Çıplak Çiviler

Kaynak: @fiina_naillounge

51. Parlak Mavi Ombre Çiviler

Ardından, size göstermek için muhteşem bir ombre tasarımımız var. Bu tırnaklar uzun ve tabut şeklindedir. Her çivi çıplaktır ve daha sonra ortada parlak mavi bir gölgeye dönüşür. Tırnaklarda da biraz ışıltı var. Bu canlı ve eğlenceli bir tasarım. Bunları yeniden yaratın ya da tasarımı harika görünecek olan stiletto tırnaklarda kullanabilirsiniz..

Parlak Mavi Ombre Tabut Çivileri

Kaynak: @sheadgüzellik

Bu sevimli akrilik tırnak fikirlerinden ilham aldığınızı umuyoruz.!

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación