15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Tamamen Evde Yapabileceğiniz 63 Süper Sevimli Çivi

21. Kolay Çizgili Çiviler

Ardından, başka bir şerit görünümümüz var. Bunun için bazı tırnaklar süslemeli hafif şeftali cilasıyla boyanmıştır ve iki vurgulu tırnak vardır. Vurgulu tırnaklardan biri altın parıltılı, diğeri ise çizgili tüm renkleri içeriyor. Herkese uyacak sevimli ve güzel bir fikir.

İlkbahar ve Yaz İçin Kolay Çizgili Tırnaklar

Kaynak: @melcisme

22. Pençe Baskılı Sevimli Çiviler

Bir sonraki tırnak fikrimiz hayvan severler için mükemmel! Burada modaya uygun mor, gümüş parıltılı ve sevimli bir pençe baskı vurgulu tırnak içeren tırnaklarımız var. Bu, tırnak sanatına olan sevginizi ve evcil hayvanlara olan sevginizi gösteren güzel bir fikir! Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya herhangi bir oje rengiyle pati baskılarını deneyebilirsiniz. Çizgiler ve parıltı sizin için değilse, pençe baskı tasarımıyla tek bir renk seçin..

Pençe Baskılı Sevimli Tırnaklar

Kaynak: @badgirlnails

23. Pembe ve Siyah Puantiyeli Çiviler

Size göstermemiz gereken bir sonraki sevimli tırnak seti bu şık puantiyeli tırnaklar. Bu puantiyeli tırnakları diğerlerinden farklı kılan şey, çarpıcı ışıltılı fiyonk! Bu güzel fiyonk, popüler puantiyeleri gerçekten canlandırdı ve bitmiş maniküre göz alıcı bir görünüm kazandırdı. Bunun gibi 3D yayları çevrimiçi satın alabilir ve herhangi bir tırnak rengi ve sanatı ile kullanabilirsiniz..

Pembe ve Siyah Puantiyeli Çiviler

Kaynak: @fenomenail

24. Güzel & Basit Yıldız Çiviler

Sırada, size göstermek için çarpıcı ve basit bir tırnak fikrimiz var. Bu görünüm için tırnakların hepsi güzel bir çıplak renkte boyanmıştır. Tırnakların çoğunda da beyaz bir nokta var ama bir tırnakta kayan yıldız tırnak sanatı var. Yıldız çivi, biraz parıltılı küçük bir yıldıza sahiptir. Bu çok sevimli ve güzel bir fikir. Nude, simli ve beyaz ojeler ve küçük bir yıldız ile böyle tırnaklar yaratabilirsiniz. Benzer yıldızlar çevrimiçi satın alınabilir.

güzel & Basit Yıldız Çiviler

Kaynak: @kangannynails

25. Şık Leopar Baskı Tırnak Fikir

Bunun gibi bir tasarımla tırnaklarınızın sert ve şık görünmesini sağlayın. Tırnakların çoğu koyu gölgede boyanmıştır. Çıplak tırnaklar da var. Her elin ayrıca bir vurgu çivisi vardır ve bu çivi şık bir leopar desenine sahiptir. Leopar deseni çok sevimli ve moda olduğu için seviyoruz. Bir kürdan veya ince bir fırça ile leopar tırnak sanatını oluşturabilirsiniz. Size yardımcı olacak çok sayıda çevrimiçi eğitim var.

Şık Leopar Desenli Tırnak Fikirleri

Kaynak: @nailsrnd

26. Kelebekli Pastel Sarı Çiviler

Görünümünüzü böyle tırnaklarla aydınlatın! Bu tırnaklar güzel bir pastel sarı tonudur ve her iki elde de bir vurgulu tırnak vardır. Vurgulu çivi süper sevimli bir kelebeğe sahiptir. Kelebekler elle boyanabilir veya internetten satın alınabilen kelebek tırnak çıkartmalarını kullanabilirsiniz. Çıkartmalar, görünümü yeniden oluşturmayı biraz daha kolaylaştıracak. Bu gibi çiviler bahar için mükemmel olurdu.

Kelebekli Pastel Sarı Çiviler

Kaynak: @nail_sunny

27. Renkli Degrade Çiviler

Ardından, renkli bir tırnak tasarımımız var. Gökkuşağı tırnak tasarımı oluşturmak için her çivi parlak renklerle boyanmıştır, parıltı da eklenmiştir. Yaz için mükemmel olan eğlenceli ve canlı bir görünüm. Bunun gibi tırnak sanatı, tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır. Bu görünümü yeniden yaratın veya kendi renklerinizi kullanın. Bir makyaj süngeri ile degrade tırnaklar oluşturulabilir.

Glitter ile Gökkuşağı Gradyan Çiviler

Kaynak: @badgirlnails

28. Sevimli Chevron Çiviler

Parlak ve şık bir tırnak tasarımı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel olabilir. Tırnaklar, altın parıltılı ve şeftali tonlarında zikzak tırnak sanatına sahiptir. Çivilerin üçü basit bir şeftali rengine sahiptir. Renk kombinasyonu yazlık ve modaya uygun bir manikür yaratır. Bu görünümü yeniden oluşturmanıza yardımcı olacak şablonlar alabilirsiniz ve adım adım talimatlar içeren çevrimiçi öğreticiler vardır..

Sevimli Şeftali Chevron Çiviler

Kaynak: @nailuponatime

29. Neon Puantiyeli Çiviler

Polka noktalarının oluşturulması ve süper sevimli görünmesi kolaydır! Bunun için bizim sözümüze güvenmeyin, bir sonraki bakışa bakın. Her çivi, üst kısmında beyaz puantiyeli bir tasarımla canlı mat bir renge boyanmıştır. Bunun gibi lekeli noktalar, bir noktalama aracıyla oluşturulabilir. Bu görünümü çizgiler ve puantiyelerle yeniden oluşturabilir veya yalnızca tek bir tasarımı tercih edebilirsiniz..

Mat Neon Puantiyeli Çiviler

Kaynak: @_mejzi

30. Işıltılı & Şeftali Tırnak Tasarımı

Şeftali tonlarını sever misin? Eğer öyleyse, bu tırnak fikrini kontrol etmeniz gerekir. Bu görünüm için, her çivi farklı bir şeftali tasarımında boyanmış ve iki ışıltılı çivi var. Bir çivinin de ombre etkisi vardır. Bu giymesi kolay, yeniden yaratması kolay ve herkese uyacak. Şeftali görünümünü deneyebilir veya başka bir rengin farklı tonlarını kullanabilirsiniz..

Sevimli Şeftali ve Işıltılı Tırnaklar

Kaynak: @simplybeauty_bridgend

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación