15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

43 Cesur ve Güzel Alttan Kesilmiş Bob Saç Kesimi

31. Trendy Sarışın Bob

Ardından, size göstermek için modaya uygun bir sarışın bobumuz var. Saç yine önde daha uzun ve arkada daha kısadır. Saçın arkasına bakana kadar saçın traş olduğunu bile bilemezsiniz, bu yüzden daha ince bir traş kesim isteyenler için harika bir fikir. Bu şık, sinirli ve zarif bir saç modeli. Sarışın gölge yaz için de mükemmeldir, ancak bob herhangi bir renkte yeniden oluşturulabilir..

Trendy Sarışın Bob

Kaynak: @angelicagrechkina

32. Eşsiz Kısa Saç Fikri

Bir sonraki saç modeli biraz daha benzersiz ve açıklama yapıyor. Bu görünüm için saçlar küt ve keskin bir açıyla kesilir, bu nedenle saçlar arkada çok kısa ve önde daha uzundur. Bu stili seviyoruz çünkü önde şık kısa bir bob ve arkada keskin traşlı bir kesim gibi. Bununla, her iki dünyanın da en iyisini elde edersiniz.

Eşsiz Kısa Saç Fikri

Kaynak: @lavrenova_olya

33. Tropikal Alttan Kesilmiş Bob

Cesur bir renk fikri mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, buna bir göz atın. Burada tropikal bir bobumuz var. Saç mor başlar, sonra pembe, turuncuya karışır ve sonunda saç sarıya döner. Gördüğünüz gibi, saç, traşlı alt kesim bölümü ile şık bir bob şeklinde şekillendirilmiştir. Bu, kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayacak eğlenceli ve canlı bir saç modeli. Renk kombinasyonu yaz için harika.

Tropikal Kesilmiş Bob

Kaynak: @tinacasciato

34. Kolay Giyilebilir Alt Kesim

Ardından, giyilmesi kolay bir alt kesim daha var. Saç, ince bir traş bölümü ile kısa ve şık bir bob şeklinde şekillendirilmiştir. Saça eklenen sarışın vurgular da var. Renk ve kesim oldukça doğal, bu nedenle tıraşlı kısım daha sade. Bunu seviyoruz ve herkesin üzerinde harika görüneceğini düşünüyoruz. Bu, daha uzun bir bob uzunluğuyla da harika görünecek.

Kolay Giyilebilir Alt Kesim

Kaynak: @miamihairmel

35. Pastel Pembe Alttan Kesilmiş Bob

Pembe saç modellerini beğendiniz mi? Eğer öyleyse, bir sonraki fikre bir göz atın. Bu stil için saç, patlama ve alttan kesilmiş kısa bir bob halinde kesilir. Kısa mikro patlamaları ve pastel pembe saç rengini seviyoruz. Sinirli düz stil ve pastel pembe renk, çok benzersiz bir saç modeli yaratır. Bu bahar pembesini deneyebilir veya daha zengin ve koyu bir ton deneyebilirsiniz..

Pastel Pembe Alttan Kesilmiş Bob

Kaynak: @angelicagrechkina

36. Modern ve Trendy Saç Modeli

Bu sonraki saç fikri modern ve trend belirleyici! Burada, önünde çok uzun saçlı, altında traşlı bir alt kesim olan bir bob kesim var. Farklı saç uzunlukları çok şık ve benzersiz bir görünüm yaratır. Bunu yeniden yaratın ya da kırmızı gibi cesur bir renkte benzer bir kesimi deneyebilirsiniz, bu harika görünecek!

Modern ve Trend Saç Modeli

Kaynak: @ciprianvaidahair

37. Kalın Mavi Alttan Kesilmiş

Deneyebileceğiniz bir başka harika renk de mavidir. Bu sonraki saç fikri, stilde nasıl mavi giyileceğini gösteriyor! Saç kısa bir bob şeklinde kesilir ve parlak mavi bir tonda boyanır. Ayrıca doğal bırakılmış bir traşlı alttan kesim bölümü vardır. İki saç uzunluğu ve rengi çok çarpıcı görünüyor. Bu, bir açıklama yapmak isteyenler için mükemmel olan eğlenceli ve şık bir görünüm..

Kalın Mavi Alttan Kesilmiş

Kaynak: @trademarkedbyanthony

38. Kısa Bob

Ardından, size göstereceğimiz başka bir kısa bobumuz var. Saçın ön kısmı kısa bir bob uzunluğunda ve arka kısmı alttan daha kısa. Bu, görünümünüzü değiştirecek modaya uygun ve modern bir saç modeli. Cesur ve dramatik bir saç modeli isteyenler için harika bir fikir. Benzer bir görünüm deneyin veya bob’u deneyebilirsiniz, ancak daha uzun bir uzunlukta.

Kısa Bob Saç Kesimi Fikir

Kaynak: @undercut_ral

39. Ombre Saç Fikri

Ombre, yakın zamanda hiçbir yere gitmeyen başka bir saç trendi. Bu sonraki saç modeli, sahip olunması gereken ombreyi şık alt kesim ile birleştiriyor. Saçlar önde daha uzun, arkada daha kısadır. Bu biraz farklı çünkü alt kısım diğerleri kadar yakından traş edilmemiş. Görünümü elde etmek için çok yakın tıraş olmanız gerekmediğini gösterir. Elbette bu ombre bob’u daha kısa bir tıraşla yeniden oluşturabilirsiniz..

Ombre Saç Fikirleri

Kaynak: @güzellikbybryannalove

40. Desenli Alttan Kesimli Şık Kırmızı Bob

Bu sonraki saç stilini seviyoruz! Yine, saçlar önde daha uzun ve arkada daha kısadır. Alttan kesim bölümü ayrıca traşlı bir desene sahiptir. Deseni seviyoruz çünkü çok moda ve benzersiz görünüyor. Renk kesinlikle muhteşem. Benzer bir görünüm deneyebilir veya farklı bir traş deseni deneyebilirsiniz..

Desenli Alt Kesimli Şık Kırmızı Bob

Kaynak: @tanyusha_younusova

41. Mikro Patlamalarla Trendy Bob

Sırada, size göstermek için başka bir modaya uygun sarışın bobumuz var. Bu görünüm için saç, mikro patlamalar ve traşlı alt kesimi olan sevimli bir bob şeklinde kesilir. Bu, siz göstermeye karar verene kadar alt kesimi gizleyen başka bir stildir. Patlamalar saça gerçekten modern ve şık bir görünüm kazandırıyor. Bunun gibi saçların giyilmesi kolaydır ve kaküller yeniden oluşturulabilir veya daha uzun olanları tercih edebilirsiniz..

Kısa Patlamalarla Trendy Bob

Kaynak: @berbergirlbarber

42. Desenli Alt Kesimli Uzun Mor Bob

Bir sonraki saç modeli, desenli alt kesimleri sevenler için mükemmeldir. Saçın bir tarafı uzun bob şeklinde bırakılırken, başın arkası ve diğer tarafı traş edilir. Görünür traşlı taraf da şık bir desene sahiptir. Modeli seviyoruz, çok moda ve güzel! Bunu yeniden oluşturabilir veya farklı bir desen kullanabilirsiniz. Aynı desen daha ince bir saç rengiyle kullanılabilir.

Desenli Alt Kesimli Uzun Mor Bob

Kaynak: @vanaglory

43. Şık Saç Modeli

Alttan kesmeyi denemek istiyor ancak tıraş olmaktan endişeleniyorsanız, bu sizin için mükemmel olabilir. Bu görünüm için saçlar güzel bir bob şeklinde kesilir ve saç rengi daha doğal bir sarışındır. Alt kesim yakın bir tıraş değildir ve sadece saçın kulağın arkasına sıkışmasıyla görülür. Bu, stili ilk kez denemek için harika bir yoldur. Kesimin görünümünü beğendiyseniz, bir dahaki sefere daha da kısaltabilirsiniz..

Şık Sarışın Bob Saç Modeli

Kaynak: @virginiahairlove

Umarız bu alttan kesilmiş bob saç kesimlerinden ilham almışsınızdır.!

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación