15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Değişim için 43 Kirli Sarı Saç Rengi Fikirleri

21. Koyu Kahverengi Saçtan Sarıya

Tonlu sarışın görünümü seviyor musun? O zaman bu senin için. Burada açık sarı renge dönüşen koyu renkli saçlarımız var. Parlak tonlara kıyasla daha ince bir gölgedir, ancak bir açıklama yapar. Bu, sarışının size göre olmadığına karar verirseniz kolayca uzayabilecek, takması kolay başka bir görünüm..

Koyu Kahverengi Saçtan Sarıya

Kaynak: @hairbysharmichele

22. Basit ve Şık Sarışın Bob

Bir sonraki fikrimiz basit ve şık bir bob içeriyor. Bob’da kullanılan kirli sarışın gölge güzel ve modaya uygun. Kesimi gerçekten canlandırıyor. Bunun gibi bir bob’u şekillendirmek kolay olacak, bu yüzden her gün giymek için telaşsız saçlara ihtiyaç duymayan bayanlar için mükemmel. Bu görünümü yeniden yaratın ya da başka sarışın tonları eklemeyi deneyebilirsiniz, belki biraz daha sıcak renkler.

Basit ve Şık Koyu Sarışın Bob

Kaynak: @candelahairstudio

23. Kirli ve Buz Sarışın Balayaj

Size göstermemiz gereken bir sonraki saç fikri kirli sarışın balaya. Saç kökünde tekrar koyulaşır ve sarı bir gölge eklenir. Saçlar balyaj olduğu için renk değişimi ombreye göre daha karışıktır. Saçınızdan sıkıldıysanız, böyle bir sarışın kesinlikle görünüşünüzü karıştıracaktır. Buna benzer bir gölge deneyin veya daha sıcak veya daha soğuk olabilirsiniz..

Kirli ve Buz Sarışın Balayage

Kaynak: @aaashleee

24. Yazlık Kirli Sarı Saç

Sonra, bu yazlık sarı saç modelimiz var. Bu görünüm için saç kökünde siyahtır ve ardından farklı sarışın tonları eklenir. Sarışınların bir kısmı daha koyu, bu da ona kirli sarışın görünümü veriyor ve geri kalanı açık. Genel stile kumsal bir hava veren saçtaki hafif dalgayı seviyoruz. Bu güzel bir saç fikri ve ilkbahar ve yaz için mükemmel.

Yazlık Kirli Sarı Saç

Kaynak: @baileyage

25. Esmerler İçin Koyu Sarı Saç

Bir sonraki saç fikri, siyah veya koyu kahverengi saçları olanlar için mükemmeldir. Gördüğünüz gibi, bu saç çok koyu renkte başlıyor ve ortadaki kirli sarışın vurgular var. Renk kombinasyonu çarpıcı ve daha koyu sarışın, kök rengine gerçekten uyuyor. Bu, sarışınların ilk kez denemeleri için harika bir yoldur, çünkü kolayca büyüyecektir. Kirli sarışın iyi bir seçimdir çünkü daha soğuk ve daha buzlu sarışınlara kıyasla çok parlak ve çarpıcı değildir..

Esmerler İçin Koyu Sarı Saç

Kaynak: @brushedwithlove

26. Kirli Sarışın Uzun Bob

Bu saç modeli bizim favorilerimizden bir diğeri çünkü gerçek stili ve rengi seviyoruz. Burada kirli sarı renkte uzun bir bobumuz var. Bunun için gerçek stil dokulu ve dalgalı iken kullanılan farklı kahverengi ve sarışın tonları vardır. Böyle saçlar yeni yaz sezonu için büyük bir değişiklik olacak. Bunu yeniden yaratabilir veya daha klasik bir bob için saçın uzunluğunu daha da kısaltabilirsiniz..

Kirli Sarışın Uzun Bob

Kaynak: @romeufelipe

27. Son Moda ve Dokulu Saç

Modaya uygun yeni bir saç modeli mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel olabilir. Bu görünüm için uzun, koyu saçlarımız var ve sarı rengin çoğu saçın ön kısımlarına ekleniyor. Bunun harika bir fikir olduğunu düşünüyoruz çünkü yüzü çerçeveliyor ve modern ve benzersiz bir tarz yaratıyor. Bu sarı saç modelini, görüntüdeki gibi dokulu bir görünümle yeniden oluşturabilir veya sarı rengi herhangi bir saç stilinde deneyebilirsiniz..

Trendy ve Dokulu Saçlar

Kaynak: @charlie_edwardsandco

28. Platin Öne Çıkanlar ile Kirli Sarı Saç

Saçınıza birkaç farklı sarı tonu ekleyebilirsin, bir taneyle sınırlı değilsin. Farklı tonlar ekleyerek daha doğal bir görünüm yaratacaksınız. Bu saç modeli harika bir örnek. Saç, kirli sarı ve platin sarısı vurgularla birlikte koyu ve açık kahverengiye sahiptir. Karanlıktan aydınlığa farklı tonlar harika görünüyor. Bu, herkese uyacak şık ve kolay giyilebilen bir stildir..

Platin Öne Çıkanlar ile Kirli Sarı Saç

Kaynak: @faithfulblonde

29. Kirli Sarı Renkli Koyu Kahverengi Saç

Ardından, sarı rengin esas olarak saçın ön kısmına eklendiği başka bir saç fikrimiz var. Saçların çoğu çok koyu kahverengi iken ön kısım kirli sarıdır. Bu modaya uygun bir saç modeli ve cesur bir renk giymenin benzersiz bir yolu. Sadece koyu kahverengi değil, herhangi bir saç renginde sadece ön kısımlara sarışın ekleyebilirsiniz..

Kirli Sarışın Renkli Koyu Kahverengi Saç

Kaynak: @the_blondologist

30. Glam Sarı Saç

Saçınızın göz alıcı bir makyaja ihtiyacı varsa, fikir tam size göre. Burada koyu kirli sarı rengin yanı sıra altın sarısı ve buzlu platin rengine sahip çarpıcı bir saç modelimiz var. Sarı tonları bukleler ile çarpıcı görünüyor. Böyle bir kesim, stil ve renk saçınızın yorulmasını ve cansızlaşmasını önleyecek, şık ve muhteşem görünmesini sağlayacaktır..

Glam Sarı Saç

Kaynak: @hairby.ashleypac

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación