15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Kırmızı Tırnak Takmanın 41 Güzel Yolu

21. Siyah ve Kırmızı Mat Tasarım

Göstermemiz gereken son kırmızı tırnak görünümü bu zarif, siyah ve kırmızı tasarım. Tırnakların hepsi siyah ve kırmızıdır ve bir vurgu çivisi vardır. Vurgulu çivi, bir dizi ışıltılı yapay elmas ile siyah mattır. Çok kolay ve şık bir fikir.

Siyah ve Kırmızı Mat Tırnak Tasarımı

Kaynak: @masterova_elina

22. Bükümlü Fransız Uçlu Çiviler

Ardından, size göstermek için modaya uygun, modern ve şık bir tırnak tasarımımız var. Burada beyaz uçlu parlak ve parlak kırmızı tırnaklarımız var. Kırmızı ve beyaz renk kombinasyonunu seviyoruz ve ipuçları çok sevimli görünüyor. İpuçları, kırmızı rengi canlandırmanın benzersiz bir yoludur. Tırnak bandıyla bunun gibi tırnak sanatını yeniden oluşturabilirsiniz. Tırnaklarınızı beyaza boyayın, ardından ucu oluşturmak için tırnak bandını uygulayın ve tırnağın geri kalanını kırmızıya boyayın..

Beyaz Uçlu Kırmızı Tırnaklar

Kaynak: @nailsrnd

23. Art Deco İlhamlı Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri glam ve benzersizdir. Bu manikür, Art Deco’dan ilham alan tırnak sanatına sahiptir. Doğrudan 1920’lerden görünen güzel bir geometrik desene sahiptir. Bu çarpıcı tasarımı seviyoruz ve özel bir etkinlik veya tatil sezonu için mükemmel olurdu. Kullanılan kırmızı cila, NCLA Beauty’den gölgede Bardot’tan Daha İyi.

Art Deco İlhamlı Çiviler

Kaynak: @superflynails

24. Çıplak ve Kırmızı Tabut Çivileri

Nude tırnaklar gibi mi yoksa modern ve şık bir tırnak tasarımı mı denemek istiyorsunuz? Eğer öyleyse, bu fikir mükemmel olabilir. Burada çıplak tırnaklarımız var ve bazılarında kırmızı bir parıltı var. Kırmızı giymenin daha ince bir yolu ve genel görünüm çok sinirli ve modaya uygun. Benzer bir görünümü tırnak bandı ile yeniden oluşturabilirsiniz. Sadece tırnaklarınızı çıplak boyayın, tırnak bandını benzer bir desende uygulayın ve bölümü kırmızıya boyayın. Rhinestones ile veya olmadan yeniden oluşturabilirsiniz.

Nude ve Kırmızı Tabut Çivileri

Kaynak: @sheadgüzellik

25. Mat ve Parlak Uzun Tabut Çivileri

Bu sonraki tırnak fikri benzersiz ve açıklama yapıyor! Burada iki vurgulu tasarıma sahip uzun tabut çivilerimiz var. Vurgulu tırnaklar, mat kırmızı uç tasarımıyla çıplaktır. Bu görünümü seviyoruz çünkü ilginç ve modaya uygun. Böyle bir mani, kalabalığın arasından sıyrılmak isteyenler için mükemmeldir. Bunu yeniden yaratın ya da mat tasarımı tüm tırnaklarda deneyebilirsiniz..

Mat ve Parlak Kırmızı Tırnaklar

Kaynak: @riyathai87

26. Glam Kırmızı ve Gümüş Tırnak Tasarımı

Özel günler için zarif ve gösterişli tırnaklara mı ihtiyacınız var? Eğer öyleyse, ilham almak için bu maniküre bir göz atın! Tırnaklardan biri gümüş ve ışıltılı, bir diğeri yapay elmaslarla sanatsal kırmızı bir tasarıma sahipken, diğerleri mat kırmızı tonlu. Kırmızı ve gümüş, çarpıcı bir renk kombinasyonudur ve farklı tırnak sanatı, maninin çok şık görünmesini sağlar. Bunun gibi çiviler bir parti veya gece için mükemmel olurdu.

Mat Kırmızı ve Parıltılı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @shuey_cortez

27. Zarif ve Şık Kısa Tırnak Tasarımı

Ardından, size göstermek için şık ve yaratıcı tırnaklarımız var. Bu sefer tırnaklar kısa ve çoğu mat kırmızıya boyanmış. Beyaz, kırmızı ve siyah sanatsal tasarıma sahip çıplak bir vurgu çivisi de vardır. Bu, koyu kırmızı renk ve modern tırnak sanatını giymenin zarif ve şık bir yoludur. Böyle bir mani herkese yakışır.

Zarif ve Şık Kırmızı Tırnaklar

Kaynak: @nailsrnd

28. Çıplak ve Kırmızı Parıltılı Ombre

Bir sonraki tırnak fikri bizim favorilerimizden biri! Burada çıplak tırnaklarımız ve kırmızı parıltılı ombre var. Kırmızı parıltılı ombre çok ışıltılı ve çekici görünüyor! Bunun gibi çiviler özel bir etkinlik için mükemmel olurdu ve tatil sezonu için de harika olurdu. Bu görünümü yeniden yaratın ya da parıltısız kırmızı ve çıplak ombre deneyebilirsiniz. Her iki durumda da tırnaklarınız çarpıcı olacak.

Kırmızı Glitter Ombre Çiviler

Kaynak: @nailsrnd

29. Kısa Kırmızı Çiviler

Bir sonraki manikür, güzel botanik tırnak sanatına sahiptir. Tırnakların çoğu parlak ve canlı kırmızıdır ve ayrıca iki vurgulu tırnak vardır. Vurgulu tırnaklardan biri çıplak kırmızı yaprak desenli, diğer tırnak yarı kırmızı yarı desenli. Bu, tırnaklarınızı öne çıkaracak şık ve benzersiz bir görünüm. Görünümü yeniden yaratmak istiyorsanız, çevrimiçi olarak yaprak tırnak şablonları satın alabilirsiniz..

Kısa Kırmızı Çiviler

Kaynak: @nailsrnd

30. Şık Yılan Baskı Çivileri

Bunun gibi çivilerle vahşi tarafta bir yürüyüşe çıkın! Burada üç farklı tırnak tasarımına sahip bir manikürümüz var. Bazı tırnaklar mat kırmızı, bazıları kırmızı uçlu nude ve her iki eldeki bir tırnak kırmızı yılan derisi deseni ile süslenmiştir. Yılan baskısını çok şık olduğu için seviyoruz. Çevrimiçi olarak çok sayıda yılan çivi sanatı öğreticisi var ve görünümü yeniden oluşturmanıza yardımcı olabilecek şablonlar ve çıkartmalar satın alabilirsiniz..

Şık Yılan Baskılı Çiviler

Kaynak: @riyathai87

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación