15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Kadınlar İçin 43 Kısa Katmanlı Saç Fikirleri

31. Vurgulanan Katmanlar

Sırada, size göstereceğimiz başka bir yazlık saç fikrimiz var. Bu sefer katmanlarla şirin bir kısa yolumuz var. Bu görünüm için, saç çok tonlu sarı vurgularla kahverengidir. Sarışın vurgular muhteşem görünüyor ve katmanları gerçekten öne çıkarıyor. Bu herkese yakışacak güzel ve yazlık bir saç modeli.

Vurgulanan Katmanlar

Kaynak: @hairprose

32. Kısa ve Canlı Katmanlı Bob

Bu sonraki saç fikrini seviyoruz! Saç kısa ve katmanlı bir tarzda kesilir. Bu görünüm canlı turuncu saç rengiyle tamamlandı. Turuncu gölge harika görünüyor ve bir açıklama yapmak isteyenler için mükemmel. Bunu yeniden oluşturun veya portakalı farklı bir kısa yoldan deneyin. Bu renk tam yaz için.

Katmanlı Kısa Turuncu Bob

Kaynak: @yaseminamber28

33. Bal ve Karamel Saç

Sarı saç renklerini seviyor musunuz? O zaman şuna bir bak. Burada çok tonlu sarışın ile kısa ve katmanlı bir kesimimiz var. Kullanılan sarı tonları bal ve karamel gibi sıcaktır. Herkese yakışacak şık, yazlık ve kolay giyilebilen katmanlı bir stil. Bunu yeniden yaratın ya da daha havalı sarışınlarla benzer bir görünüm deneyebilirsiniz..

Bal ve Karamel Kısa Saç

Kaynak: @desiree_schepen_hair

34. Plaj Vurgulu Saç

Daha dokulu ve kumsal bir tarz tercih ediyorsanız bu model tam size göre. Bu görünüm için saç kısa katmanlarla bir lob halinde kesilir. Katmanların dokusu vardır ve vurgulanmıştır. Yaz için mükemmel olan güzel ve modaya uygun bir saç fikri. Bu görünümü deneyin ya da öne çıkanlar için sarışın kullanabilir ve daha kısa bir kesim deneyebilirsiniz..

Sahilde Öne Çıkan Saçlar

Kaynak: @chrisjones_hair

35. Katmanlı Kısa Bakır Saç

Ardından, size göstermek için şık ve bakırımsı bir kesim var. Saç, sadece çeneye oturan kısa bir bob uzunluğunda kesilir. Sevimli ve şık katmanları da var ve saçlar bakırımsı kırmızı renkte. Rengini ve kesimini seviyoruz, çok moda ve her yaşa uygun olacak. Sıcak bakır kırmızısı sonbahar ve kış için de harika olacak.

Katmanlı Kısa Bakır Saç

Kaynak: @hairby_sarahg

36. Katmanlı Trendy Sarışın Bob

Bir sonraki saç fikri, başka bir modaya uygun bob içeriyor. Bu sefer saçlar önde daha uzun ve arkada daha kısadır. Saç ayrıca ön kısımda yumuşak ve ince kahküllerle katmanlanmıştır. Farklı saç uzunluklarının yarattığı keskin açıyı seviyoruz ve katmanlar harika görünüyor. Bu, herhangi bir saç renginde harika görünecek sinirli bir kesim. Saç stilinizi ifade eden bir ifade için kırmızı gibi cesur bir renk deneyin.

Katmanlı Trendy Sarışın Bob

Kaynak: @allbrushedout

37. Kısa Patlamalarla Katmanlı Bob

Yazının başlarında, kısa patlamalara sahip bir saç modeli sunduk. Bunu beğendiyseniz, bu saç stiline de bir göz atın. Burada ön tarafta uzun bob uzunluğunda ve arkada daha kısa olan saçlarımız var. Saç, katmanlar ve çok kısa patlamalarla tamamlandı. Gördüğünüz gibi, bu modern ve trend belirleyen bir tarz. Bu biraz farklı bir şey denemek isteyenler için harika.

Kısa Kaküllü Katmanlı Bob

Kaynak: @chloeannanelson

38. Kısa Katmanlı Vurgulanan Bob

Bu sıradaki saç fikrini seviyoruz ve öne çıkanları sevenler için harika. Burada sevimli ve kısa bir bobumuz var. Saçın ayrıca katmanları ve çok tonlu vurguları vardır. Bu, herkese uyacak klas, şık ve giymesi kolay bir stildir. Düz ve şık görünümü yeniden yaratın veya doku ve bukleler ekleyin.

Kısa Katmanlı Vurgulu Bob

Kaynak: @fabriziopassione_hairstylist

39. Modern Kısa Saç Modeli

Ardından, size göstermek için modern ve modaya uygun bir saç stilimiz var. Bu görünüm için önde daha uzun ve arkada daha kısa saçlarımız var. Arkada ayrıca yığılmış bir görünüm oluşturan çok sayıda kısa katman bulunur. Bunun gibi çok yönlü saçlar şık ve zarif ya da trendleri belirleyen ve sinirli olabilir, hepsi onu nasıl giydiğinize bağlı.

Modern Kısa Saç Modeli

Kaynak: @linda_carmineandco

40. Platin Kısa Kesim

Bu kesim ve renk harika görünüyor ve bu da en sevdiğimiz görünümlerden biri. Saç, kısa katmanlarla kısa ve şık bir bob halinde kesilir. Aynı zamanda muhteşem bir platin rengidir. Kesimi ve rengi çarpıcı görünüyor ve ilkbahar ve yaz için harika bir görünüm. Bunu yeniden yaratın ya da kesim ile daha sıcak bir sarı tonu deneyebilirsiniz..

Platin Kısa Kesim

Kaynak: @georginadixonhair

41. Sevimli Kısa Katmanlar

Bir sonraki saç modeli başka bir sevimli ve kısa kesime sahip. Bu sefer çene boyunda ve daha kısa katmanlara sahip saçlarımız var. Saç da muhteşem bir kırmızı renktir. Bu güzel bir saç modeli ve kesim ve renk görünümünüzü tamamen değiştirecek. Saçınızın tamamen yenilenmesi gerekiyorsa bunun gibi bir şey harika..

Sevimli Kısa Katmanlar

Kaynak: @hairstylistnayno

42. Şık Yığılmış ve Katmanlı Kesim

Ardından, size göstermek için başka bir şık kesimimiz var. Bu sefer en uzun katman önde, arkadaki saçlar ise yığılmış bir görünüm oluşturan daha kısa katmanlara sahiptir. Rengi muhteşem ve kesimi çok şık ve giymesi kolay. Böyle zamansız bir kesim ve renk asla modası geçmeyecek.

Şık Yığılmış ve Katmanlı Kesim

Kaynak: @hairbylianag

43. Trendy ve Kalın Katmanlarla Kısa Yol

Katmanlarınızın daha fazla ifade etmesini istiyorsanız, bu saç fikri tam size göre. Saç, arkadaki en alt tabakada en uzundur. Saçın geri kalanı şekillendirilir ve kısa ve ince tabakalar halinde kesilir. Bu, katmanları giymenin modern, modaya uygun ve benzersiz bir yoludur. Onu seviyoruz!

Trendy ve Kalın Katmanlarla Kısa Yol

Kaynak: @ginza.labo.chiba

Umarız bu kısa katmanlı saç fikirlerinden ilham almışsınızdır.!

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación