15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Tabut Şeklinde Çiviler için 43 Çılgın-Muhteşem Tırnak Fikirleri

31. Neon Tırnak Tasarımı

Bir sonraki tırnak fikri bizim favorilerimizden biri! Tırnakların çoğu, süper şık neon tırnak sanatıyla tabut şeklindedir. Ayrıca her iki elde de modaya uygun bir neon rengi olan ve stiletto şeklinde bir vurgu çivisi vardır. İki farklı tırnak şekli giyme fikrini seviyoruz. Sadece sinirli ve trend belirleyici görünmekle kalmaz, aynı zamanda size her iki dünyanın da en iyisini sunar. Hem keskin bir görünüme hem de daha kolay giyilebilen tabut şekline sahip olabilirsiniz. Bu yazlık neon görünümünü yeniden yaratın veya herhangi bir renkte tırnak şekillerini deneyin.

Neon Tırnak Tasarımı

Kaynak: @sheadgüzellik

32. Parlak Degrade Çiviler

Ardından, size göstermek için canlı ve şık bir tırnak tasarımımız var. Bu tırnaklar, şık bir degrade etkisi yaratan mordan sarıya muhteşem tonlarda boyanmıştır. Renk değişimi çok güzel ve bunun gibi tırnak sanatı manikürünüzün benzersiz görünmesini sağlayacaktır. Bunlara benzer çiviler deneyin veya farklı bir gradyan deneyin. Görünümü evde kendiniz yeniden yaratmak istiyorsanız, bunun gibi tırnak sanatı için çevrimiçi birçok öğretici de var..

Parlak Degrade Çiviler

Kaynak: @nailbykatrins

33. Zarif Çıplak Çiviler

Bir sonraki tırnak fikri zarif ve çiçekli tırnak sanatını sevenler için mükemmel. Tırnakların çoğu yumuşak ve güzel bir pembeye boyanmıştır. Ayrıca çarpıcı beyaz çiçek tasarımına sahip her bir yanda bir vurgu çivisi vardır. Beyaz ve pembe birbirini çok güzel tamamlıyor. Bunun gibi bir manikür, düğün veya balo gibi bir durum için veya sadece şık görünmek istediğiniz günler için harika olurdu..

Zarif Çıplak Çiviler

Kaynak: @nailbymztina

34. Şık Ombre Tabut Çivileri

Ombre tırnakları sever misiniz? Eğer öyleyse, bu fikre bir göz atın! Burada çıplak ve açık yeşil ombre ile uzun tabut tırnaklarımız var. Bu görünümü seviyoruz çünkü yeşil parlak ama tırnakları şık tutan ten rengiyle tonlanmış. Bunu yeniden oluşturabilir veya daha fazla yeşil renge sahip olabilirsiniz..

Şık Ombre Tabut Çivileri

Kaynak: @chaunlegend

35. Çıplak ve Gümüş Parıltılı Tırnaklar

Bir sonraki tırnak fikri bizim favorilerimizden biri! Tırnakların çoğu çıplak, geri kalanı gümüş parıltılıdır. Ayrıca ombre tasarımlı zarif bir vurgu çivisi var. Bunun gibi güzel bir tırnak seti, parti, düğün ve hatta balo gibi özel bir durum için mükemmel olurdu. Tasarımın yeniden oluşturulması kolaydır, sadece parlak bir çıplak oje, gümüş bir parıltı ve mat bir üst kata ihtiyacınız vardır..

Nude ve Gümüş Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @m.n.b.güzellik

36. Glitzy Leopard Tırnak Tasarımı

Bunun gibi ışıltılı tırnaklarla kalabalığın arasından sıyrılın. Çiviler, zarif fransız ombre görünümüyle eşleştirilmiş çarpıcı bir leopar tasarımına sahiptir. Bazı tırnaklar da ışıltılı yapay elmaslarla süslenmiştir. Leopar desen, fransız ombre ve yapay elmaslar birlikte harika görünüyor. Bu manikür, göz alıcı görünmeyi seven bayanlar için idealdir.!

Parlak Leopar Tırnak Tasarımı

Kaynak: @malishka702_tırnak

37. Göz Alıcı Parıltılı Tırnaklar

Özel bir gün mü geliyor yoksa sadece tırnaklarınıza göz alıcı bir makyaj mı yapmak istiyorsunuz? Eğer öyleyse, bir sonraki fikre göz atmanız gerekir. Burada gümüş parıltılı açık renkte boyanmış uzun tabut tırnaklarımız var. Gümüş parıltı çarpıcı, şık ve şık görünüyor. Bu bir gelin için güzel bir manikür olurdu. Tırnakları daha da canlandırmak için yapay elmaslar da ekleyebilirsiniz..

Göz Alıcı Parıltılı Tırnaklar

Kaynak: @sheadgüzellik

38. Taşlı Pembe Tabut Çivileri

Sadece birkaç oje tonu kullanarak çok farklı tasarımlar yaratabilirsiniz ve bu sıradaki oje seti muhteşem bir örnek. Bazı tırnaklar açık pembe, bazıları ışıltılı ve iki tırnak güzel bir kristal tasarıma sahip. Gördüğünüz gibi, taşlar pembe rengi gerçekten göz kamaştırıyor. Bunun gibi yapay elmasları birçok farklı renkte online olarak satın alabilir ve tırnak yapıştırıcısı ile kolayca yapıştırabilirsiniz. Biraz yapay elmas satın alın ve hangi tasarımları oluşturabileceğinizi görün.

Zarif Tabut Tırnak Tasarımı

Kaynak: @_alured

39. Çıplak ve Altın Çiviler

Ardından, size göstermek için çarpıcı bir çıplak tırnak tasarımımız var. Tırnakların çoğu sadece çıplak ve iki tanesi güzel bir altın tasarıma sahip. Altın muhteşem ve bu, özel bir fırsat için mükemmel olacak glam ve lüks bir görünüm. İnternetten satın alınabilen tırnak folyolarıyla benzer bir görünüm yaratabilirsiniz ve ayrıca bunları nasıl uygulayacağınızı gösteren öğreticiler de vardır..

Çıplak ve Altın Çiviler

Kaynak: @sheadgüzellik

40. Renkli Neon Ombre

Böyle bir manikür ile benzersiz stil anlayışınızı gösterin! Burada renkli neon ombre tasarımlı uzun tabut çivilerimiz var. Neon renkler çok çarpıcı ve açıklama yapıyor. Böyle bir mani ile kesinlikle kalabalığın arasından sıyrılacaksınız. Bu görünümü yeniden yaratın veya yalnızca bir neon rengi seçebilirsiniz.

Renkli Neon Ombre Tabut Çivileri

Kaynak: @nailbyniko

41. Zarif Krom Çiviler

Size göstermemiz gereken bir sonraki tırnak fikri zarif ve modaya uygun. Bu tırnaklar hafiftir ve ince bir krom etkisi vardır. Bu fikri seviyoruz çünkü her iki dünyanın da en iyisini elde ediyorsunuz. Tırnaklarınızı şık ve zarif tutabilir, aynı zamanda en yeni tırnak görünümlerinden birini de deneyebilirsiniz. Bunun gibi tırnaklar herkese yakışacak ve her durumda şık görünmenizi sağlayacak..

Zarif Krom Çiviler

Kaynak: @nailbymztina

42. Parlak Sırtlı Pembe Çiviler

Parıltılı tırnakları seviyorsanız, bir sonraki tırnak fikrini görmelisiniz! Burada oldukça pembe tabut çivilerimiz var. Vurgu tasarımı olarak bir de baş harfi var. Bu tırnakları gerçekten öne çıkaran, ışıltılı sırtlarıdır. Her çivinin arkası pembe parıltıyla kaplı! Gördüğünüz gibi, bu çok havalı ve benzersiz bir fikir, süper glam görünüyor. Pembe görünümü yeniden yaratabilir veya herhangi bir parlak renkle herhangi bir oje rengini deneyebilirsiniz..

Parlak Sırtlı Pembe Çiviler

Kaynak: @philglamournails

43. Şık Geode Çiviler

Çok popüler hale gelen bir başka havalı tırnak tasarımı da geode nail art. Bu sonraki fikir şık bir örneğe sahiptir. Tüm tırnaklar iki geode vurgulu çivi ile beyazdır. Gördüğünüz gibi mavi kristal tasarım beyazla harika görünüyor! Bu çivileri yeniden oluşturun veya jeot için herhangi bir rengi seçebilirsiniz. Size bu görünümü oluşturmanın farklı yollarını gösterebilecek çevrimiçi öğreticiler var. Bu şekilde basit tutabilir veya hatta bazı küçük kristaller ekleyebilirsiniz.!

Şık Geode Çiviler

Kaynak: @laquenailbar

Tabut şeklindeki tırnaklarınızda denemek için çarpıcı bir tasarım bulduğunuzu umuyoruz.!

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación