15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 En İyi Uzun Kutu Örgüler Saç Modelleri ve Fikirler

11. Uzun Kutu Örgü At Kuyruğu

Bir sonraki fikrimiz çok şık kutu örgülere sahip. Örgüler uzun, şık ve yüksek, yarı aşağı bir stile yerleştirildi. Şık ve şık bir görünüm için örgüleri bu şekilde basit tutun. Modaya uygun ve benzersiz bir şey arıyorsanız, bazı saç aksesuarları ekleyin..

Uzun Kutu Örgü At Kuyruğu

Kaynak: @iamlindaelaine

12.  Trendy Sarışın Örgüler

Sarışın örgüler gibi mi? O zaman bu fikri kontrol etmeniz gerekiyor. Burada açık sarı kutu örgülerimiz var. Bu saç stilini seviyoruz çünkü kutular gerçekten öne çıkıyor ve bu da trend belirleyen bir görünüm yaratıyor. Sıcak sarılardan havalı sarılara kadar herhangi bir sarı tonunda bunun gibi örgüler oluşturabilirsiniz..

Modaya Uygun, Uzun Sarı Örgüler

Kaynak: @justbraidsbyjasmine

13. Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Kutu Örgüler

Ardından, başka bir yarım saç stilimiz var. Bu, kalın, uzun kutu örgüler kullanıyor ve süper moda görünüyor. Bu görünümü yeniden oluşturabilir veya farklı bir renkte örgüler deneyebilirsiniz. Kırmızı harika görünürdü ve ombre de öyle olurdu. Herkese yakışacak kolay bir saç modeli.

Yarım Yukarı, Yarım Aşağı Uzun Kutu Örgüler

Kaynak: @chanairaskye

14. Süper Uzun Kutu Örgüler

Vay canına bir saç modeli ister misin? O zaman bu örgüleri görmelisin! Burada öne çıkan örgüler süper uzun, düzgün ve şık. Bu saç stilini örgülerin uzunluğundan dolayı seviyoruz, harika görünüyorlar. Saçlar şık olduğu için herhangi bir aksesuar eklemenize gerek yok, ancak bazı saç manşetleri de harika görünecek..

Süper Uzun Kutu Örgüler

Kaynak: @jessohno_shedid

15. Uzun, Parlak Mavi Kutu Örgüler

Bir sonraki fikrimiz başka bir mavi ombre görünümü. Daha önce öne sürdüğümüz parlak tonlar yerine, bu daha koyu tonlara sahip. Burada kullanılan örgüler laciverttir ve daha sonra kraliyet mavisine karışır. Bu mavi görünüm çarpıcı ve kalabalığın arasından sıyrılmak isteyen bayanlar için mükemmel..

Uzun, Parlak Mavi Kutu Örgüler

Kaynak: @hairbyanneshel

16. Küçük ve Uzun Kutu Örgüler

Kolay giyilebilecek bir saç modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu örgülere göz atın. Burada öne çıkan örgüler geriye doğru taranmış, uzun, düzgün ve şıktır. Basit ama bir etki yaratan modaya uygun bir görünüm. Bunun gibi saçlar, işten özel bir etkinliğe kadar her durumda takılabilir..

Küçük ve Uzun Kutu Örgüler

Kaynak: @kamomodisakeng

17. Çok Tonlu Sarı Örgüler

Sarı örgüler seçerken tek bir ton yerine birkaç farklı ton seçebilirsiniz. Çoklu tonlar size daha doğal görünen bir saç modeli verecektir. İşte harika bir örnek. Bu süper uzun örgüler, havalı ve sıcak sarışınların bir karışımına sahiptir. Bu fikri seviyoruz çünkü şık, yazlık ve sıcak mevsimler için mükemmel olacak..

Çok Tonlu Sarışın Kutu Örgüler

Kaynak: @deesbeauties

18. Kahverengi Gölgede Süper Uzun Kutu Örgüler

Siyah ve sarı gibi doğal görünen renkler saç söz konusu olduğunda her zaman popüler seçimlerdir, ancak kahverengi denemeyi düşündünüz mü? Burada sıcak kahverengi bir gölgede süper şık kutu örgülerimiz var. Bunun gibi bir renk görünüşünüzü değiştirecek ama sarışın kadar parlak ve cesur değil. Bunun gibi örgüler moda ve herkese yakışacak.

Kahverengi Gölgede Uzun Kutu Örgüler

Kaynak: @sephorak

19. Aksesuarlı Tıknaz Kutu Örgüler

Öne çıkacak cesur örgüler mi arıyorsunuz? O zaman bu saç modeli tam size göre. Bunlar jumbo kutu örgüler. Jumbo örgüler çok tıknazdır ve bir açıklama yapar. Bu, onları üçgen parçalar ve aksesuarlarla giymenin şık bir yoludur. Bu görünümü yeniden yaratın veya farklı bir renkte kalın örgüler deneyin.

Uzun ve Tıknaz Üçgen Kutu Örgüler

Kaynak: @_keonnakj

20. Kırmızı Poplu Uzun Kutu Örgüler

Bir diğer şık renk kombinasyonu ise kırmızı ve gridir. İşte muhteşem bir örnek. Buradaki örgüler, siyah ve kırmızı ombre ile uzun ve gridir. Böyle bir saç modeli cesur ve benzersiz. Tamamen farklı bir şey denemek isteyen bayanlar için mükemmel. Bu trend belirleyen bir görünüm.

Kırmızı Poplu Uzun Kutu Örgüler

Kaynak: @_iamktonyale

21. Saç Manşetleri ile Uzun Kutu Örgüler

Daha sonra, aksesuarlar için başka bir şık yolumuz var. Bu uzun örgüler güzel gümüş saç manşetlerine sahiptir. Manşetler, örgüleri canlandırmanın kolay bir yoludur. Bunun gibi bir saç modeli oluşturabilir veya manşetleri herhangi bir saç rengi ve örgü uzunluğunda kullanabilirsiniz. Manşetler farklı renk ve şekillerde çevrimiçi olarak mevcuttur.

Saç Manşetleri ile Uzun Kutu Örgüler

Kaynak: @carolinalydoro

22. Kırmızı Gölgede Uzun Kutu Örgüler

Bir sonraki fikrimiz bu güzel kırmızı örgüler. Kırmızı, çeşitli tonlarda mevcut olan bir ifade rengidir. Bunun gibi renkleri seviyoruz çünkü şık ve cesur. Bunun gibi örgüler herkes üzerinde çarpıcı görünecek. Daha açık veya daha koyu bir ton da seçebilirsiniz.

Kırmızı Gölgede Uzun Kutu Örgüler

Kaynak: @braid.barbie

23. Uzun Kutu Örgü At Kuyruğu

Sizlerle paylaşmamız gereken son görünüm ise bu kutu örgü atkuyruğu. Örgüler başın üzerinde şekillendirilmiştir ve şık bir beyaz saç tokasına sahiptir. Bu çok moda bir saç modeli ve buna benzer bir görünüm yaratabilir veya herhangi bir renk ve desende bir eşarp kullanabilirsiniz..

Uzun Kutu Örgü At Kuyruğu

Kaynak: @alexuscrown

Umarız denemek için uzun bir kutu örgü saç modeli bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
41 bonitas formas de usar uñas rojas