15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Ombre Çiviler için 23 Sevimli ve Basit Fikir

11. Fransız Ombre ve Mücevherleri

Ardından, çarpıcı bir ombre ve mücevher fikrimiz var. Bu tırnaklar, güzel bir vurgu çivisi ile çıplak ve beyaz bir karışıma sahiptir. Vurgulu çivi değerli taşlar ve incilerle süslenmiştir. İnci süslemeler manikürünüze çok zarif bir görünüm kazandıracaktır. Bunun gibi küçük inciler satın alabilir ve benzer bir tasarımı evde yeniden oluşturabilirsiniz..

Rhinestones ile Fransız Ombre Çiviler

Kaynak: @tior_nailleri

12. Maviden Mor Ombre Çivilere

Bir sonraki fikrimiz başka bir mor görünüm. Bu ombre, biri leylak olmak üzere iki farklı mor tonuna sahiptir. Ayrıca üst kısımda ışıltılı bir ışıltı var. Bunun gibi tırnaklar sevimli ve eğlenceli. Görünümü yeniden yaratın veya bu tasarımı vurgu çivisi olarak kullanın. Tek boynuzlu at esintili bir manikür için mükemmel olurdu!

Maviden Mor Ombre Çivilere

Kaynak: @superflynails

13. Kireç Yeşili Ombre Çiviler

Bu ombre görünümle dikkatleri üzerinize çekin! Tırnaklar, çıplak ve limon yeşili karışımı ile uzundur. Kireç yeşili çok şık bir ifade rengidir. Bunun gibi Ombre, tüm tırnak uzunluğu şekillerinde harika görünecek. Bu maninin kendi versiyonunu yaratın veya limon yeşilini vurgu çivisi olarak kullanın.

Kireç Yeşili Ombre Tabut Çivileri

Kaynak: @sheadgüzellik

14. Pembe ve Beyaz Ombre Çiviler

Örme desenli tırnaklar çok şirin! İşte bu yaratıcı tırnak sanatını kullanan güzel bir ombre fikrimiz var. Çiviler, örgü vurgulu bir çivi ile güzel bir pembe ombre karışımıdır. Böyle Ombre kış ve tatil sezonu için mükemmel olacak. Görünümü herhangi bir renkte yeniden oluşturabilirsiniz.

Pembe ve Beyaz Ombre Çiviler

Kaynak: @tior_nailleri

15. Kalın Mavi Ombre Stiletto Çiviler

Bir sonraki tırnak fikrimizle mavide cesur olun. Bu tırnaklarda ince mavi ombre bulunur. Her ombre çivisi farklı bir tasarıma sahiptir. Biri krom, diğeri mücevherler, sonra basit ombre ve son olarak parıltılı. Bu güzel bir tırnak fikri. Tüm görünümü deneyin veya beğendiğiniz tasarımlardan birkaçını deneyin.

Kalın Mavi Ombre Stiletto Çiviler

Kaynak: @margaritasnailz

16. Ombre Jel Çiviler

Ardından, şık bir ombre görünümümüz var. Tırnaklar, üstte ince bir ışıltı ile beyaz ve çıplak bir karışımdır. Ayrıca taşlı bir vurgu çivisi var. Özel günlere çok yakışacak çarpıcı bir fikir. Bunlar bir düğün için harika görünecek, bu tasarımla herhangi bir tırnak uzunluğunu ve şeklini kullanabilirsiniz..

Güzel Ombre Jel Çiviler

Kaynak: @superflynails

17. Kırmızı ve Siyah Ombre Çiviler

Kırmızı tırnak tasarımlarını sevdiniz mi? O zaman bu fikri kontrol etmeniz gerekiyor. Burada güzel bir koyu kırmızı olan ve daha sonra siyaha karışan tırnaklarımız var. Bu modaya uygun ve şık bir görünüm. Sonbahar ve kış için mükemmel olurdu. Bunun gibi parlak tırnaklar yapabilirsiniz ama mat da harika görünür..

Kırmızı ve Siyah Ombre Çiviler

Kaynak: @nail_sunny

18. Mor Ombre Akrilik Çiviler

Bir sonraki fikrimiz muhteşem bir mor ombre. Tırnaklar uçta koyu mor bir gölgedir ve açık morla karışır. Bu tırnakları parlak ve şık oldukları için seviyoruz. Bunun gibi kısa tırnakları yeniden oluşturabilir veya bu ombreyi daha uzun tırnaklara da ekleyebilirsiniz, herhangi bir şekil işe yarayacaktır..

Mor Ombre Akrilik Çiviler

Kaynak: @tior_nailleri

19. Siyah Glitter Ombre Fikir

Siyah ve parıltı çok şık bir kombinasyon. Muhteşem bir ombre görünümü oluşturmak için ikisini nasıl kullanabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Bu fikir için bazı tırnaklar siyah, diğerleri ise modaya uygun tasarımlara sahip. Biri gümüş parıltılı siyah, diğeri yaratıcı gümüş sanatına sahip ve manikür parıltılı ombre ile tamamlandı. Bunun gibi çiviler çarpıcı ve bir parti için harika olurdu. Tüm görünümü veya sadece ombre parıltısını yaratın.

Siyah Glitter Ombre Tırnak Fikir

Kaynak: @margaritasnailz

20. Altın Uçlu Pembe Ombre Çiviler

Sonra, oldukça pembe bir fikrimiz var. Bu ombre tırnaklar açık ve koyu pembe karışımına sahiptir. Her çivi şık bir altın uçla süslendi. Maniküre cazibe kattığı için bu yaratıcı tasarımı seviyoruz. Pembe ve altını deneyin veya altını farklı bir renk ombre ile deneyin.

Altın Uçlu Pembe Ombre Tırnaklar

Kaynak: @superflynails

21. Sarı Ombre Tabut Çivileri

Uzun tırnaklar ve cesur tasarımlar size göreyse bunun gibi bir manikür deneyebilirsiniz. Tırnaklar uzun ve şık sarı bir ombre ile tabut şeklindedir. Bazı ışıltılı yapay elmaslar da var. Bu, giymesi kolay sevimli bir görünüm. Özellikle uzun tırnaklarda ombrenin iyi göründüğünü gösterir. Bu ombre tasarımını kısa tırnaklarda da deneyebilirsiniz..

Sarı Ombre Tabut Çivileri

Kaynak: @nailsandbeautylounge_brandon

22. Açık Mor Ombre

Bir sonraki görünümümüzde zarif bir mor ombre var. Tırnaklar uçlarda yumuşak bir leylak rengindedir ve ardından hafif bir tonda karışır. Bu güzel bir fikir ve ilkbahar, yaz ve özel günler için harika görünecek..

Açık Mor Ombre Çiviler

Kaynak: @nail_sunny

23. Rhinestones ile Nü Beyaz Tırnaklara

Size göstermemiz gereken son ombre fikri bu çıplak ve beyaz tırnaklar. Beyaz ve ten rengi çarpıcı bir renk kombinasyonudur ve bu görünüm için ombre gümüş parıltıyla eşleştirilmiştir. Parıltıyı seviyoruz çünkü bitmiş maniküre stil ve zarafet katıyor. Böyle tırnaklar herkese çok güzel görünecek!

Rhinestones ile Nude ila Beyaz Ombre Çiviler

Kaynak: @nail_sunny

Umarız denemek için şık bir ombre tırnak fikri bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación