15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Siyah Saçlar İçin 23 Güzel Örgülü Updos

11. Şık Gevşek Örgülerle Örgülü Topuz

Ardından, bu çarpıcı örgülü topuzumuz var. Kafadaki örgüler, ince ve kalın örgülerden oluşan şık bir kombinasyona sahiptir, ardından saçlar yüksek bir topuz şeklinde şekillendirilir. Önde iki gevşek örgü var ve kabarık altın saç manşetleri ile tamamlandı. Saç manşetleri çarpıcı görünüyor ve örgüleri gerçekten canlandırıyor. Bu, size sinirli ama çekici bir görünüm kazandıracak modaya uygun bir stil..

Şık Gevşek Örgülerle Örgülü Topuz

Kaynak: @gratsikat

12. Siyah Saçlar İçin Glam Örgülü Topuz

Bir sonraki fikrimiz başka bir çarpıcı topuz. Bunun kafasında karmaşık örgüler var ve ardından örgüler güzel, yüksek bir topuz haline getirildi. Bunu seviyoruz çünkü örgünün ince kısmı muhteşem bir özellik haline getirildi. Çok şık ve vay görünüyor. Böyle bir topuz da kırmızı veya sarışın gibi bir renkte harika görünecek.

Siyah Saçlar İçin Glam Örgülü Topuz

Kaynak: @fancy_claws

13. Muhteşem Büküm Kabarıklığı

Kabarıklığınız için bir topuz yerine neden iki tane denemiyorsunuz?! Bu süper sevimli saç modeli, biri başın arkasında, diğeri başın üstünde olmak üzere iki topuzdan oluşuyor. Ayrıca muhteşem, aksesuarlı yan örgüler de var. Bunun gibi bir saç modeli, benzersiz stil anlayışınızı göstermenin mükemmel bir yoludur. Bu görünümü yeniden yaratın veya çörekleri farklı yerlere, belki diğer tarafa veya aşağıya taşıyın. Deneyebileceğiniz eğlenceli bir kabarık.

Siyah Kadınlar İçin Muhteşem Bükümlü Kabarık

Kaynak: @thatdynamitechick

14. Jumbo Örgülü Yüksek Örgülü Topuz

Ardından, bu süper şık yüksek örgülü topuz var. Topuz başın üzerinde çok yükseğe oturduğundan, topuzun altında ve başınızın üstünde çalışmak için oldukça fazla saçınız var. Bazı çok moda örgü modelleri oluşturmak için bunu kullanabilirsiniz. İşte harika bir örnek. Bu görünüm için hafif dalgalı bir desende şekillendirilmiş ince ve kalın örgülerin bir kombinasyonu var. Bu görünümü yeniden yaratın veya kendi korkak tasarımlarınızı deneyin.

Jumbo Örgülü Yüksek Örgülü Topuz

Kaynak: @pearlthestylist_

15. Örgülü Zarif Örgülü Topuz

Bir sonraki görünüm için örgülü örgülü bir topuzumuz var. Bu saç stilini seviyoruz çünkü saçlar çok şık ve topuz başın üzerinde oturuyor. Örgü, zarif ve açıklama yapma stili yaratan gevşektir. Bunun gibi örgülü updos özel bir fırsat için harika olurdu.

Örgülü Zarif Örgülü Topuz

Kaynak: @phophotha

16. Yan Örgülü Doğal Örgülü Kabarık

Kabarık oluştururken farklı örgü kalınlıkları ve stilleri kullanabilirsiniz. Çeşitli örgüler kullanarak saç modeli harika olacak ve benzersiz olabilir. İşte harika bir örnek. Bu kabarık ön ve arkada tıknaz örgülere sahiptir ancak yanlarda muhteşem ince örgülere sahiptir. Gördüğünüz gibi, farklı örgüler gerçekten bir etki yarattı. Yapabilirsiniz bu görünümü dene veya kendi çarpıcı kabarıklığınızı yaratın!

Yan Örgülü Doğal Örgülü Kabarık

Kaynak: @4daniels

17. Çörekteki Cornrows

Deneyebileceğiniz sadece farklı kalınlıklar değil, aynı zamanda farklı desenler. Burada, mısır tarlalarının kendilerine biraz dalgalı olduğu örgülü bir kabarıklık var. İnce bir tasarım ama örgüler harika görünüyor. Bunun gibi örgülü topuzlar, modaya uygun ve kalabalığın arasından sıyrılmayı seven bayanlar içindir..

Bir çörek içinde mısır tarlaları

Kaynak: @erica_letstalkhair

18. Bir Topuzda İnce ve Kalın Örgüler

Bir sonraki fikrimiz, kalın ve ince örgülerin birlikte ne kadar şık göründüğüne dair bir başka örnek. Bu kabarıklık için kalın bir örgü daha sonra iki ince örgü modeli oluşturulmuştur. Gördüğünüz gibi, bu çok moda bir görünümle sonuçlanır. Saç modeli, yüksek örgülü bir topuz ve bazı altın örgülü manşetler ile tamamlanmıştır..

Bir Topuzda İnce ve Kalın Örgüler

Kaynak: @örgülü__

19. Gevşek Kutu Örgüler Topuz

Ardından, göz alıcı ve her gün dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak bir topuzumuz var! Bu kabarık, büyük, yüksek bir topuzun içine yerleştirilmiş tanrıça kutusu örgülerine sahiptir. Önde de gevşek bukleler var. Bu, bir düğün veya özel bir randevu gecesi için mükemmel olacak zarif, şık ve romantik bir saç modeli..

Gevşek Kutu Örgüler Topuz

Kaynak: @idlelocs

20. Bir Topuzda Baş Aşağı Örgüler

Baş aşağı örgüler modaya uygun ve sinirlidir. Bu tarz, genellikle başın üstüne giden ancak bunun yerine başın arkasında olan örgüler içerir. Bu örgüler daha sonra güzel bir sarılı yüksek topuzla biter. Bu, görünümlerini karıştırmak ve yeni bir şeyler denemek isteyen kadınlar için harika olacak muhteşem bir görünüm..

Baş Aşağı Örgüler Bir Topuz

Kaynak: @fancy_claws

21. Örgülü Uzay Çörekleri

Eğlenceli ve sevimli yeni bir görünüm denemek istiyorsanız, bu kabarık sizin için olabilir. Bu görünüm iki örgülü uzay çöreğine sahiptir. Çift topuz kabarık şık ve her durum için görünümünüzü canlandıracak. Bunun gibi iki yüksek çörek deneyin veya iki alt çörek deneyin. Her iki durumda da, muhteşem görünecek!

Örgülü Uzay Çörekleri

Kaynak: @magicfingersstudio

22. Tanrıça Örgü Kabarıklığı

Bir sonraki fikrimiz güzel bir tanrıça örgüsü kabarıklığı. Saçlar üç büyük tanrıça örgüsü şeklinde örülmüştür ve hepsi alçak bir topuz oluşturmak için birbirine sarılmıştır. Bunun gibi örgülü topuzlar, saçınızın düzenli, şık ve sizi serinletmesine ihtiyaç duyduğunuz yaz ve tatiller için harika olurdu..

Tanrıça Örgü Kabarık

Kaynak: @salonjmoirai

23. Glam Doğal Saç Kabarıklığı

Size göstermemiz gereken son örgülü kabarık bu göz alıcı görünüm. Bu tarz için saçlar iki örgülü topuz şeklinde örülmüştür. Önde şık örgülü bir görünüm ve arkada farklı bir görünüm var. Bu kabarık, zarif, modaya uygun görünmek istediğiniz ve benzersiz stil anlayışınızı da göstermek istediğiniz zamanlar için mükemmeldir. Bu kolay adımı adım adım izleyerek bu kabarıklığı evde yeniden yaratmayı deneyebilirsiniz. YouTube eğitimi Brittany Kyss tarafından.

Glam Doğal Saç Kabarıklığı

Kaynak: @brittanykyss

Siyah saçlar için örgülü topuzlarımızdan ilham aldığınızı umuyoruz! Yaptığımızı biliyoruz. Aşağıdaki yorumlarda hangisinin favoriniz olduğunu bize bildirin.

Previous Post
59 Sevimli Yılbaşı Kıyafeti Fikirleri
Next Post
61 bonitos diseños de tatuajes de mariposas e ideas de colocación