15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Sonraki Görünümünüze İlham Verecek 23 Tığ Faux Locs Stili

11. Tıknaz, Bireysel Tanrıça Mekanları

Bir sonraki saç fikrimiz, yandan şekillendirilmiş tıknaz bukleler içeriyor. Bu stil aynı zamanda tanrıça locs olarak da bilinir. Bunun gibi saçlar süper glam ve vay olacak yeni bir görünüm isteyen bayanlar için mükemmel. Bu yerler, buklelerin tam etkisini elde ettiğiniz için uzun saçlarda en iyi sonucu verir..

Tıknaz, Bireysel Tanrıça Sahte Mekanları

Kaynak: @idlelocs

Stilist konumu: Ft Lauderdale, FL.

12. Platin Sahte Yerler

Bir açıklama yapmak ister misiniz? O zaman bu saç fikri tam size göre! Burada parlak, platin gölgede olan sahte konumlarımız var. Bu görünümü seviyoruz çünkü modaya uygun ve cesur. Bunun gibi platin, uzun veya kısa tüm sahte loc stillerinde çarpıcı görünecek.

Platin Tığ Faux Locs

Kaynak: @nxn.cy

13. Bireysel Sahte Bir Yüksek Topuzuna Yerleşir

Gönderinin önceki bölümlerinde güzel bir topuz sunduk, eğer bu fikri beğendiyseniz, bunu da beğenebilirsiniz. Bu saç stil oyununu hızlandırdı çünkü topuz kafasına çok yükseğe yerleştirildi ve bir tanrıçaya yakışır gibi görünüyor. Öndeki gevşek yerler de harika görünüyor. Böyle saçlar özel bir fırsat için mükemmel.

Bireysel Sahte Bir Yüksek Topuzuna Yerleşir

Kaynak: @her şey erdemli

Stilist LA/Compton tabanlıdır..

14. Kıvırcık Tığ Faux Locs

Ardından, başka bir kıvırcık sahte konum fikrimiz var. Burada oluşturulan bukleler çok şık, düzgün ve şık. Bunun gibi saçlar çok etkileyici ve fark edilmenizi sağlayacak! Bunun gibi karanlık yerler seçin veya canlı bir renk deneyin. Kırmızı yerler harika görünecek. Herhangi bir saç uzunluğunu da seçebilirsiniz.

Kıvırcık Tığ Faux Locs

Kaynak: @idlelocs

Stilist konumu: Ft Lauderdale, FL.

15. Basit Tığ Faux Locs Saç Modeli

Bir sonraki fikrimiz basit ama süper şık. Saçın uzun ve yandan şekillendirilmiş güzel yerleri vardır. Böyle saçlar herkese yakışır. Rahat bir görünüme ihtiyaç duyan bayanlar için gündüz veya gece giyilebilecek mükemmeldir. Böyle saçlar her durumda şık görünmenizi sağlayacak.

Basit Tığ Faux Locs Saç Modeli

Kaynak: @saraahdevito

16. Çok Tonlu, Tanrıça Tığ Faux Locs

Yeni saç modelinizi seçerken tek bir renk tercih etmenize gerek yok. Bir sonraki saç stiline göz atın. Sahte yerler, sarışın, açık kahverengi ve koyu kahverengi dahil olmak üzere birkaç farklı tonda tasarlandı. Bu renk kombinasyonu modaya uygun ve benzersizdir. Bu görünümü yeniden yaratın veya kendi renk paletinizi seçin.

Çok Tonlu, Tanrıça Tığ Faux Locs

Kaynak: @stylesbymolly_

Stilist konumu: Dallas, Teksas.

17. Süper Uzun Tanrıça Sahte Yerleri

Sıradaki gibi bir saç modeli olan bir kraliçe gibi görünün. Saçları çok uzun ve güzel aksesuarları da var. Bunun gibi saçlar her durum için güzel ve zarif görünecek. Farklı aksesuarlarla yeniden yaratabilirsiniz ancak saç uzunluğunu aynı tutmaya çalışın. Bu görünüm için iki paket tığ işi saça, 6.5 paket Marley saçına ve 2-3 paket kıvırcık saça ihtiyacınız olacak..

Süper Uzun Tanrıça Sahte Yerleri

Kaynak: @savaşlybritt

Bu koruyucu stili nasıl kendin yapabileceğini öğrenmek istiyorsan, LavishlyBritt’ten bir YouTube öğreticisi burada..

18. Crochet Faux Locs Bob

Ardından, modaya uygun bir saç fikrimiz var. Saç, kalın bukleler ve örgü manşetler ile kısa bir bob şeklinde şekillendirilmiştir. Muhteşem bir saç modeli ve dramatik bir yeni görünüm isteyen bayanlar için mükemmel. Bunu yeniden oluşturabilir veya farklı bir renkte bir bob seçebilirsiniz..

Tığ işi Faux Locs Bob

Kaynak: @yaseminlamb_

19. Dalgalı Sahte Bir Çörek Oluyor

Dalgalı bukleler ile saç fikirlerini beğendiniz mi? O zaman bu sonraki seçim tam size göre! Dalgalı bucaklar altın aksesuarlarla çok yüksek bir topuz haline getirildi. Bu çok göz alıcı bir saç modeli ve özel günler için mükemmel olurdu. Bir topuzda dalgalı yerlerin kullanılması, vay olacak bir saç modeli yaratır.!

Dalgalı Sahte Bir Çöreğe Yerleşir

Kaynak: @voiceofhair

20. Uzun, Tanrıça Tığ Faux Locs

Bir sonraki fikrimiz, bir prenses için uygun görünen yerler içeriyor! Sahte konumlar çok uzundur ve yarı yukarı tarzdadır. Mekanlar böyle uzun olduğunda şık ve çarpıcı görünüyorlar. Buna benzer bir saç stiline sahip olabilir veya aksesuar yapabilirsiniz..

Uzun, Tanrıça Tığ Faux Locs

Kaynak: @iamoutragious___

21. Sarışın Tanrıça Sahte Mekanları

Bir açıklama yapan benzersiz bir saç modeli ister misiniz? O zaman bu senin için. Bu saç, kalın ve uçlarında bukleler olan parlak sarı ve koyu renkli bölgelere sahiptir. Saçlar da aksesuarlıdır. Dikkat gerektiren havalı ve modaya uygun bir saç modeli. Bu görünümü yeniden yaratın veya ilham alın ve farklı bir sarı tonu veya farklı bir uzunluk deneyin.

Blonde Goddess Crochet Faux Locs

Kaynak: @zadiya_baker

22. Mikro Tığ Faux Locs

Ardından, size gösterilecek şık ve şık bir saç fikrimiz var. Burada yer alan yerler ince ve çok temiz. Bu saç stilini çok seviyoruz çünkü çok moda görünüyor. Bu görünüme sahip olabilir veya daha kısa bir saç uzunluğu seçebilirsiniz, farklı bir renk de harika görünür..

Mikro Tığ Faux Locs

Kaynak: @imadamejay

Görünüm için öğretici aşağıdadır!

23. Tanrıça Sahte Locs At Kuyruğu

Listemizin sonuncusu bu at kuyruğu. Tıknaz sahte yerler, aksesuarlarla tamamlanmış yüksek bir at kuyruğuna dönüştürüldü. Bu herkese yakışacak güzel, zarif ve modaya uygun bir saç modeli. Her durum için böyle bir saç modeli giyebilirsin.

Tanrıça Sahte Locs At Kuyruğu

Kaynak: @zadiya_baker

Denemek için yeni bir kroşe sahte locs saç modeli bulduğunuzu umuyoruz.!

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres