15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2016 İçin 41 En Ateşli Balayaj Saç Rengi Fikirleri

31. Koyu Baz + Karamel Öne Çıkanlar

Instagram / argeinstagram

Kaynak: @argeinstagram

Boho’ya modern bir dokunuş ama karamel vurgulu bu karanlık taban sadece çarpıcı değil, aynı zamanda denemek için cesaretiniz varsa evde kendiniz yapmak gerçekten çok kolay?

Uzun saçlarınızı ikiye ayırıp yüzünüzün iki yanından örebilirsiniz. Uçları serbest bırakın ve rengi uzak tutun, örgüye biraz daha eklemekten çekinmeyin. Ayrıca bir örgü, bu farklı tonları göstermenin mükemmel bir yoludur..

32. Lob+ Yumuşak Kahverengi Balayaj

Facebook / Yüksek Bakım Salon Spa

Kaynak: @HighMaintenanceSalonSpa

Balayaj saçın tüm saç uzunluklarında işe yaradığının oldukça fazla gösterildiğini düşünüyorum, ancak saçınıza ciddi bir yenileme vermek istiyorsanız, neden cesur ama gerçekten cesur olmayan uzun bir bob – lob için birkaç santim ve altın almıyorsunuz? İyi renklendirme için doğru gölgeler kullanıldığında, bukleler daha kısa olmasına yardımcı olur, ancak düz ve olduğu gibi bırakılır, yine de kesmeye korktuğunuz uzunluğa sahip olursunuz..

33. Süper Uzun Saçta Öne Çıkanlar 

Instagram / altinhairsanatçı

Kaynak: @altinhairartist

Süper uzun saçlar balyaj için yapıldı ve burada da görebileceğiniz gibi, her zaman bariz renk ayrımlarıyla ilgili olmak zorunda değil. Bu, bu saçın donuk görünmesini durdurmak için doğru miktarda derinlik veren çok basit ve zar zor ombre tarzı bir görünüm. Aynı anda hem doğal hem de modern olan bu güzel dev dalgalar, hepsini bir araya getirmeye yardımcı oluyor..

34. Karamel Bob + Sarışın Düşük Işıklar

Instagram / ks_studio_

Kaynak: @ks_studio_

Sarah Jessica Parker, balyaj saçlarının büyük bir hayranıdır ve aslında, modaya girmeden önce uzun yıllardır giymektedir. Bu, onun spor yapabileceği bir görünüm – köklerde doğal, koyu kahverengiler güzel, parlak bir sarışına doğru yükseliyor. Bol karamel ve çikolata tonları ile doğal ama yine de cesur. Oh, ve kesinlikle çok güzel!

35. Bakır Günbatımı Balayası

Instagram / lo_wheelhouse

Kaynak: @lo_wheelhouse

Saçınızla gerçekten cesur bir açıklama yapmayı düşünüyorsunuz ama nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Bu bakır gün batımı görünümü, burada bir arada iki görünüm elde ediyor. İlk olarak, şu #sunsethair olayı şu anda MÜKEMMEL bir anlaşma ve bu kesinlikle saatlerce bakmak istediğimiz bir gün batımına benziyor. İkincisi, hala o serbest balayage stilini birleştiriyorsun..

İki kuş, bir taş. Aynı zamanda cesur ve parlak!

36. Altın Sarışın Balayajın Öne Çıkanları

Instagram / off7thsalon

Kaynak: @off7thsalon

Bu çarpıcı altın sarısı görünüm gibi güzel uzun, parlak kilitler istiyorsanız, ona iyi baktığınızdan emin olmanız gerekir. Kökleri hafifletirseniz ve saçınızı her yıkadığınızda iyi durumda tuttuğunuzdan emin olmanızın yanı sıra, sıcak yağ tedavisini veya en azından iyi bir bakım işlemini düşünmek isteyebilirsiniz. Bölünmüş uçları. Saçınızın uçlarını unutmak daha kolaydır ama ona biraz sevgi gösterdiğinizden emin olun. Sevilen saç söylendiği gibi yapar. Sevilmeyen saçlar…

37. Küllü Sarışın Renk Eritmesi

Instagram / saloncouture_ny

Kaynak: @saloncouture_ny

Balayaj görünümü söz konusu olduğunda oyunun amacı renkleri bir arada eritmektir ve bu kıvırcık kahverengiden kül-sarışın görünümüne harika bir hava katar! Daha açık ve daha koyu sarışınların bir dizi farklı tonu, neredeyse %100 doğal görünecek şekilde birlikte dokunmuştur. Yine, köklerinize de bir mola veriyorsunuz. Bunu takdir edeceklerini biliyorsun.

38. Ters Uzun Bob + Önemli Balayaj

Instagram / styledbykate_

Kaynak: @styledbykate_

Uzun, koyu renk buklelerinize veda etmekte zorlanıyorsanız, balayage sarışın, daha açık tonlarla oynamaya başlamak için mükemmel bir yerdir. Bu ters çevrilmiş uzun bob, size daha kısa bir balyaj stili için mükemmel bir temel sağlar ve ön kısımdaki uzunluk, yüzünüzün daha ince ve daha uzun görünmesine yardımcı olur. Çoğu kadın için gerçekten gurur verici bir görünüm ve aynı zamanda çok yönlü!

39. Uzun Bob + Altın Sarısı Balayajın Öne Çıkanları

Instagram / saloncouture_ny

Kaynak: @saloncouture_ny

Sarışın olmayı hayal ediyorsun ama saçlarını tüm bu kargaşaya sokmak istemiyor musun? Ta dah! Balayaj stili bunun için mükemmel! Bu koyu ila açık sarışın görünümün gösterdiği gibi, daha açık bir görünüme sahip olduğunuz izlenimini vermek için yüzün etrafına daha sarışın, daha açık bölümler ekleyebilirsiniz. Alternatif olarak, ne kadar sarışın olmak istediğinizden emin değilseniz, balayaj sarısı başlamak için mükemmel bir yerdir çünkü küçükten başlayıp cilt tonunuza hangi tonların ve tonların iyi uyduğunu araştırarak başlayabilirsiniz..

40. Karamel & Altın Sarısı Saç

Instagram / saloncouture_ny

Kaynak: @saloncouture_ny

Kıvırcık saç ve balyaj saç rengi tekniği, saç tasarımında mükemmel şekilde işe yarayan iki şeydir. Bukleler, yeni makyajınızda sahip olduğunuz her rengi ortaya çıkarmaya yardımcı olarak daha fazla derinlik ve ton sağlar. Kendi doğal dalgalarınızı özgür bırakmaktan çekinmeyin veya bu güzel tatlı kilitleri elde etmek için geniş namlulu bir saç maşasıyla biraz aldatın..

41. Karamel Kahverengi Balayaj Saç

Instagram / simplementeivy

Kaynak: @simplementeivy

Bu balayage stilinde renk değişimini zar zor görebiliyorsunuz, ancak bu çarpıcı görünümün tam olarak ne kadar çok yönlü olduğunu size gösteriyor. Bir saç stilisti için çok kolay bir saç efekti ve boyamanın serbest el stili daha birçok hataya izin veriyor. Aynı zamanda, size istediğiniz kadar cesur (ya da değil) olma fırsatı verir, bu nedenle küçük hedef almaktan ve yükselmekten çekinmeyin. Burada gördüğünüz gibi sade, yumuşak kahverengiden sarıya bir görünüme sahip olun, ilerledikçe daha fazla renk ekleyin, daha cesur hissedin! Eklemek almaktan daha kolaydır.

Balayaj stili bir zamanlar güzeldir ve hem salonda hem de evde kolayca elde edilebilecek bir stildir. Aslında, neden biraz yaratıcı olup çizgilerin dışında oynamıyorsunuz? Normalde seçmeyeceğiniz renklerle gidin ve biraz daha cesur olun. Uzun veya kısa saçlarınız varsa, sallamanız gereken bir sonraki stil balayajdır.!

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres