15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

51 Çarpıcı Sarışın Balayaj Görünümü

31. İnce, Platin Sarışın Balayaj

Karamel tonları, önümüzdeki bahar ayları için mükemmel, saçta çok sert veya ağartıcı gerektirmeyen ama yine de havalı ve şık görünen bir görünüm. Yeni renk seçiminizi yaparken tamamen platin sarısı olmanıza gerek yok. Tüm renk tayflarından da seçilebilecek çok sayıda gölge ve giz vardır. Bu güzel karamel gölgelendirmeyi çilek sarısı veya zencefil tonlarını birleştirmek için kullanabilirsiniz..

İnce Platin Sarışın Balayaj

Kaynak: @hairbytashalouisec

32. Esmerler için Sarışın Balayaj

Sırada, esmer bayanlar için güzel bir sarışın fikrimiz var. Saç, eklenen sarı balayage ile çok koyu kahverengidir. Kullanılan sıcak sarı tonu seviyoruz çünkü şık ve doğal kahverengi rengi mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Böyle bir balyaj saçınızı canlandıracak ve saçlarınız güneş öpücüğü gibi görüneceği için yaz için mükemmel olacak..

Esmerler için Sarışın Balayaj

Kaynak: @the_blondologist

33. Sahil Balayatı

Plaj saç modellerini seviyor musunuz? O zaman bu sonraki saç fikri sizin için mükemmel olabilir. Burada sarı balayajlı çok uzun esmer saçlarımız var. Kullanılan sarışının farklı tonları vardır, biri yumuşak sarışın diğeri ise çok parlak ve daha platindir. Saç, ona gerçekten yazlık yazlık bir görünüm veren dalgalarla şekillendirilmiştir. Böyle saçlar herkese yakışır. Bu çok tonlu görünümü deneyin veya seçtiğiniz farklı sarışın tonlarını deneyin.

Kumsal Sarışın Balayaj

Kaynak: @catherinelovescolor

34. Vintage Vibe ile Balayaj

Vintage havası olan saç stillerini seviyorsanız, bir sonraki fikre göz atmalısınız. Saçları çok uzundur ve çok tonlu sarı balyaja sahiptir. Hafif ve parlak bir görünüm ve herkes üzerinde çarpıcı görünecek. Biz de kesimi seviyoruz, bize Farrah Fawcett’in ünlü saç kesimini hatırlatıyor ama bu daha çok modern bir versiyon..

Vintage Havalı Balayaj

Kaynak: @jaye_edwards

35. Buzlu Balayaj

Bir sonraki fikrimiz buzlu ve şık. Burada kökü karanlık olan muhteşem bir saç stilimiz var ve ardından saçlar çarpıcı bir buzlu sarı tonuyla karışıyor. Bunun gibi Balayage cesur ve açıklama yapıyor. Saçlarından bunalan, modaya uygun ve yeni bir şeyler denemek isteyen bayanlar için birebir. Buzlu sarışın herkese yakışır.

Buzlu Sarışın Balayaj Yarım Kabarık

Kaynak: @the_blondologist

36. Parlak ve Şık Saç Fikri

Size göstermemiz gereken bir sonraki saç fikri göz alıcı ve zarif. Bu görünüm için saç iki sarı tonla renklendirilir. Biri hafif ve sıcak bir sarışın ve platin sarısı balayaj da eklendi. İki sarı renk birbirini mükemmel şekilde tamamlıyor ve kıvrılmış saç modeli de muhteşem. Bu güzel bir balyaj görünümü ve mat saçlarını canlandırmak isteyen bayanlar için harika..

Parlak ve Şık Balayaj Saç Fikirleri

Kaynak: @catherinelovescolor

37. Yazlık Sarışın Balayaj

Yaz yaklaşıyor, bu yüzden yeni bir saç rengi denemenin tam zamanı. Bunun gibi çarpıcı sarışın balayajı deneyebilirsin. Saç kökünde koyu renklidir ve saç muhteşem bir altın sarısı rengine karışır. Altın sarısını seviyoruz çünkü sıcak ve şık. Renk yaz için mükemmel olurdu ve dalgalı stil de öyle. Öyleyse, modaya uygun yazlık bir görünüm için ikisine de bir şans verin..

Yaz Sarısı Balayaj Saç

Kaynak: @steph_edwardsandco

38. Trendy Sarışın Balayaj Bob

Saçlarınız mat ve cansız görünüyorsa şık bir renk deneyebilir ve bu şekilde kesebilirsiniz. Saç bir bob halinde kesilir ve uzunluk omuzların hemen üzerinde bulunur. Saçlara da açık sarı renk eklendi. Sarışın saçı parlatır ve bir kaldırma sağlar ve kesim saça da biraz hayat verir. Tam bir saç makyajı isteyenler için böyle saçlar mükemmel.

Trendy Sarışın Balayaj Bob

Kaynak: @michelle_edwardsandco

39. Glam Sarışın Öne Çıkanlar

Ardından, başka bir glam balayage görünümüne sahibiz. Saç kökünde çok koyudur ve ardından çarpıcı, yumuşak bir sarı renge karışır. Rengi seviyoruz çünkü çok şık ve renk değişimi bir açıklama yapsa da oldukça ince. Bunun gibi sarışın balayajı giymek kolaydır ve herkese yakışır. Zarif gevşek bukleler de olmazsa olmazlardan.

Glam Sarı Saç Rengi Fikir

Kaynak: @breakingbronde

40. Platin Sarı Saç Rengi Fikir

Kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayacak yeni bir saç modeli mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel olabilir. Burada çok parlak platin sarısı balayajlı kahverengi saçlarımız var. Renk çarpıcı ve cesur. Bunun gibi uzun saçlara çok yakışacak ya da modern ve modaya uygun bir saç modeli için bir bob üzerinde platin balayajı deneyebilirsiniz..

Platin Sarı Saç Rengi Fikir

Kaynak: @catherinelovescolor

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres