15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Siyah Kadınlar İçin En İyi 51 Kısa Doğal Saç Modeli

31. İki Tonlu Doğal Saç

Siyah kadınlar için kısa doğal saç modellerinizde iyi tanımlanmış bukleler istiyorsanız, saçınızı duşta şampuanlamayı öğrenin. Neden biliyor musun…? Duştayken, yerçekimi nedeniyle saçlarınız aşağı düşer. Saçınızı küvette veya kuaförde yıkadığınızda, her zaman o pozisyonda olmazsınız. Su, saçın uzunluğu boyunca akar ve her teli yumuşatmaya yardımcı olur ve her yerde yukarı ve aşağı hareket ettirmediğiniz için kabarma minimumda tutulur..

Siyah Kadınlar İçin İki Tonlu Kısa Doğal Saç Kesimi

Kaynak: @sxvllen

32. Basit ve Şık Tıraş Stili

Şık ve giymesi kolay kısa bir saç modeli arıyorsanız, o zaman bu olabilir. Bu, yanda havalı bir desene sahip basit bir tıraşlı kesimdir. Zahmetsizce modaya uygun görünüyor ve herkes üzerinde harika görünecek. Benzer bir görünümü yeniden oluşturabilir veya deseni değiştirebilirsiniz. Desen senin işin değilse, o zaman onu da bırakabilirsin..

Siyah Kadınlar İçin Kısa Doğal Saç

Kaynak: @stepthebarber

33. Sarı Kıvırcık Saç Modeli

Ardından, size göstereceğimiz çarpıcı bir kıvırcık saç modeli var. Bu saç fikri, başın üstünde daha uzun saçlarla yanlarda kısa bir kesime sahiptir. Üstteki saç da süper kıvırcık. Bu saç modeli olduğu gibi harika olurdu ama stil oyunu sarışın bir renk seçilerek hızlandırıldı. Sarışın bu saç kesimi ile muhteşem görünüyor ve sizi anında şık yapacak. Sıcak veya soğuk herhangi bir sarışın tonu seçebilirsiniz..

Kısa, Sarı Kıvırcık Saç Modeli

Kaynak: @dorely_aliife

34. Cesur Mavi ve Mor Saç

Saç fikri yaratan cesur ve açıklama mı arıyorsunuz? O zaman şunu kontrol et! Bu kısa kesim, canlı bir mavi gölgedir. Mavi harika görünüyor ve bunun gibi parlak renkler saçları kaldıracak ve dünyaya benzersiz ve eğlenceli stil anlayışınızı gösterecek. Bunun gibi bir mavi tonu seçin ya da cüretkar olun ve daha açık veya daha koyu bir ton seçin. Bu görünümün kuaförde yaratıldığını düşünürdünüz, ama aslında Kendra bunu evde yarattı ve süreci YouTube kanalında paylaştı. Eğitimi izleyebilirsiniz Burada.

Cesur, Doğal Mavi ve Mor Saç

Kaynak: @kendrakenshay

35. Kısa Yol + Trend Belirleyen Bükümler

Sadece kısa saçla harika görünen bukleler değil, diğer saç stilleri de harika görünüyor. Bu saç modeli, üstte daha uzun saçlı, yanlarda traş edilmiş saçlara sahiptir. Daha uzun, trend belirleyen bir görünümle sonuçlanan iki iplik bükümüyle şekillendirildi. Bu, sinirli görünmeyi ve fark edilmeyi seven bayanlar için mükemmel bir stil..

Trendleri Belirleyen Kıvrımlı Kısa Saç Kesimi

Kaynak: @naturalhairrebel

36. Kısa Doğal Frohawk

Aksesuarlar ekleyerek kısa stilinizi size özel hale getirin. İşte bunu yapmanın şık bir yolu. Bu kısa kesim, güzel mor saç manşetleriyle şekillendirilmiştir. Manşetler saçı gerçekten canlandırıyor ve saç stilini diğerlerinden farklı kılıyor. Dilediğiniz renk aksesuarı kullanabilirsiniz, böylece hem eğlenin hem de farklı görünümleri deneyebilirsiniz. Tam eğiticiye bakın Kraliçe Teshna’nın Youtube kanalı.

Kısa Doğal Frohawk

Kaynak: @queenteshna

37. Trendy Tıraş Desenli Bukleler

Bir sonraki fikrimiz başka bir tıraşlı görünüm. Bu saçın yanları traş edilmiş ve üstte kıvırcık saç var. Bu saçta gerçekten sevdiğimiz şey, yanlardan traş edilmiş modaya uygun desen. Bu harika bir model ve herhangi bir kısa saça şık bir görünüm kazandıracak.

Trendy Tıraş Desenli Doğal Bukleler

Kaynak: @d2themasterbarber

38. Konik Kesim

Bir sonraki saç fikri favorilerimizden biri. Bu görünüm için saçlar doğal olarak kısa ve kıvırcıktır. Her gün şık görünmenizi sağlayacak çarpıcı ve takması kolay bir saç modeli. Böyle saçlar herkese yakışır. Daha kalın saçı tercih ediyor, ancak konik kesimi seviyorsanız, farklı bir renk ekleyin. kırmızı harika olur!

Doğal Konik Kesim

Kaynak: @curlsfothegirls

39. Süper Şık Kısa Saç Fikri

Tıraşlı görünümü sevdin mi? O zaman bu senin için! Saçlar çok kısa kesilmiş ve yanlardan traş edilmiştir. Bu saç modeli, başın arkasında birleşen modaya uygun bir desenle tamamlandı. Bu görünümü deneyebilir, hatta aynı modeli üstte daha uzun saçlarla deneyebilirsiniz..

Yanları Tıraşlı Kısa Doğal Saç

Kaynak: @dreamcutsbarberlounge

40. Kısa Doğal Kızıl Saç

Ardından, kısa saç modeli yapan bir açıklamamız var. Saçlar, üstte küçük bukleler olacak şekilde yanlardan traş edilir. Bu saç modelini diğerlerinden farklı kılan, güzel kırmızı rengi ve şık yıldız desenidir. Bu çok yaratıcı ve cesur bir görünüm. Bunun gibi saçlar, benzersiz tarzını sergilemeyi seven kadınlar için idealdir..

Kısa Doğal Kızıl Saç Fikir

Kaynak: @stepthebarber

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres