15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Uzun Saçlar İçin 67 Muhteşem Balo Saç Modelleri

31. Oldukça Örgülü Kabarık

Örgülü topuzlar balo gibi etkinlikler için popülerdir ve bunun gibi saç stilleriyle bu hiç de şaşırtıcı değil! Burada, başın etrafında bir hale örgüsü gibi dolaşan örgülü saçları olan güzel bir kabarık var. Önde de gevşek bukleler var. Bu güzel bir saç modeli ve benzer stiller için çevrimiçi eğitimler bulabilirsiniz..

Balo için Oldukça Örgülü Kabarık

Kaynak: @lenabogucharskaya

32. Trendy ve Eşsiz Balo Saç Modeli

Ardından, modaya uygun ve benzersiz bir saç stilimiz var. Bu sefer saçlar yanlardan ve ortada örülür. Saçın alt tabakası gevşek bırakılmıştır. Bunu seviyoruz çünkü örgüleri kullanmanın çok yaratıcı ve sanatsal bir yolu. Kalabalığın arasından sıyrılmak ve farklı bir tarz denemek isteyenler için böyle saçlar mükemmel olacak..

Trendy ve Eşsiz Balo Saç Modeli

Kaynak: @_hairbykinsey

33. Cornrow Örgülü Yarım At Kuyruğu

Sevimli ve eğlenceli bir saç modeli mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu mükemmel olabilir. Burada örgülü yüksek, yarım bir at kuyruğumuz var. Üst kısım örülür ve at kuyruğu şeklinde şekillendirilirken, alt kısım gevşek ve kıvırcık bırakılır. Bu güzel ve giymesi kolay bir görünüm. Bunu yeniden oluşturabilir veya örgüler olmadan sadece kıvırcık bir yarım kabarıklığı deneyebilirsiniz. Her iki durumda da, saçların muhteşem olacak.

Cornrow Örgülü Yarım At Kuyruğu

Kaynak: @nylagoncalves_penteados

34. Göz Alıcı Yüksek At Kuyruğu

Sıradaki saç modelinde başka bir çarpıcı at kuyruğu var ve bu bizim favorilerimizden biri. Bunun için saçlar, ışıltılı bir saç aksesuarıyla tamamlanmış yüksek bir at kuyruğu şeklinde şekillendirildi. Gevşek bukleleri seviyoruz çünkü çok hacimli bir görünüm yaratıyorlar. Balo için mükemmel olan şık ve klasik bir saç modeli..

Göz Alıcı Yüksek At Kuyruğu Fikir

Kaynak: @shaunaelizabethhair

35. Sinirli ve Zarif Örgülü Saç Modeli

Belki balo için biraz daha modaya uygun bir şeyler giymek istersin? Eğer öyleyse, aradığınız şey bu olabilir. Saçın üst kısmı, daha sonra başın aşağısında başka bir örgüyle karışan bir örgüye sahiptir. Daha sonra saçın alt kısmı gevşek ve kıvırcık bırakılır ve at kuyruğu oluşturacak şekilde yandan şekillendirilir. Bu çok benzersiz bir tarz ve zarif ve sinirlinin mükemmel dengesine sahip..

Sinirli ve Zarif Örgülü Saç Modeli

Kaynak: @nylagoncalves_penteados

36. Sevimli Yan Örgü

Ardından, sevimli ve daha basit bir görünüme sahibiz. Saç güzel ve gevşek buklelere sahiptir ve stil, yan örgü ve yapay elmas aksesuarla tamamlanır. Giymesi kolay bir stil ve aksesuar saçı gerçekten büyülüyor. Bu örgüler için çevrimiçi öğreticiler bulabilir ve benzer saç aksesuarlarını çevrimiçi olarak da bulabilirsiniz..

Sevimli ve Basit Yan Örgü

Kaynak: @sherrieancheta

37. Hacimli Yüksek At Kuyruğu

Hacim dolu at kuyruğu stillerini seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel! Bunun için saçın üst kısmı örülür. Saçın geri kalanı, hacim ve buklelerle dolu yüksek bir at kuyruğu şeklinde şekillendirilir. At kuyruğuna hacim katmanın pek çok yolu var. Saçları tarakla dalgalandırabilir, daha hacimli bir görünüm elde etmek için saçta saklayabileceğiniz ürünler satın alabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Çevrimiçi ipuçlarını ve püf noktalarını okuyun ve sizin için hangi yöntemin işe yaradığını görün.

Hacimli Yüksek At Kuyruğu

Kaynak: @ulyana.aster

38. Bükümlü Yarım Saç Modeli

Ardından, çok şık ve zarif bir saç modelimiz var. Saç ikiye bölünmüş, üst kısım kıvrılarak gevşek ve alt kısım kıvırcıktır. Özel bir etkinlik için mükemmel olan çarpıcı bir saç fikri. Bu şekilde sade tutabilir hatta büküm kısmının olduğu yere ışıltılı bir saç aksesuarı bile ekleyebilirsiniz. Balo kraliçesi tacı ile de mükemmel görünecek, sadece söyleyerek!

Bükümlü Yarım Saç Modeli

Kaynak: @blushandmane

39. Yan Balık Kuyruğu Örgülü At Kuyruğu

Bir sonraki saç fikri, başka bir örgülü at kuyruğuna sahiptir. Bu sefer saçlar yandan balık kuyruğu örgüsü şeklinde şekillendirilir ve saçın bir kısmı gerçek at kuyruğunda da gevşek bırakılır. Balık kuyruğu örgüsü çarpıcı görünüyor ve saça sinirli ve şık bir hava veriyor. Bunu yeniden oluşturun veya bazı saç aksesuarları bile ekleyebilirsiniz. Bunun gibi updoslara eklenebilecek ışıltılı saç spirallerini online olarak satın alabilirsiniz..

Yan Balık Kuyruğu Örgülü Balo At Kuyruğu

Kaynak: @kassiahair2

40. Eski Hollywood Saçı

Bu muhteşem stil, favorilerimizden bir diğeri! Bunun için saçlar çarpıcı buklelerle uzun ve gevşektir. Bu saç fikrini seviyoruz çünkü böyle özel bir etkinlik için mükemmel olan eski bir Hollywood cazibesi görünümüne sahip. Çok şık ve klasik bir modeldir. Bu, bazı ışıltılı aksesuarlar ekleyebileceğiniz başka bir saç modeli. Rhinestones ile saç tokası, saçın daha ince kısmına takılırsa mükemmel olur..

Balo için Eski Hollywood Saç Fikri

Kaynak: @melbournehairblogger

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres