15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

61 Kolay ve Basit Paskalya Nail Art Tasarımları

41. Sevimli Puantiyeler ve Tavşan Kulakları

Sırada, başka bir sevimli puantiyeli çivi fikrimiz var. Tırnaklar, beyaz puantiyeli desenli çarpıcı bir mor gölgede boyanmıştır. Vurgulu tırnağın üzerinde de sevimli tavşan tırnak sanatı var. Bu, tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacak eğlenceli ve güzel bir görünüm. Bu görünümü yeniden yaratın veya bahara uygun pastel mor bir ton deneyin.

Sevimli Puantiyeli ve Tavşan Kulaklı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @the_nail_lounge_miramar

42. Şirin ve Büyülü Paskalya Çivileri

Bu sonraki tırnak tasarımı çok şirin! Çivilerin üçü, holografik bir görünüme ve yapay elmaslara sahip ışıltılı. Diğer çivi sevimli bir tavşan ile mor. Bu Paskalya için eğlenceli bir mani ve aynı zamanda biraz büyülü görünüyor. Benzer bir görünümü yeniden oluşturabilir veya herhangi bir holografik rengi herhangi bir tavşan tırnak sanatında kullanabilirsiniz. Renkleri pastel tonda tutmaya çalışın çünkü bu tonlar bahara çok yakışıyor..

Şirin ve Büyülü Paskalya Çivileri

Kaynak: @malishka702_tırnak

43. Puantiyeli Kalın Paskalya Tırnak Sanatı

Şimdi size eğlenceli, cesur ve renkli bir Paskalya çivisi fikri göstereceğiz. İki çivi sevimli bir puantiyeli tasarıma sahipken, diğerleri tavşan ve piliç gibi sevimli Paskalya karakterlerine sahiptir. Bu mani, eşsiz bir Paskalya manisi isteyenler için idealdir. Bu görünümü oluşturmak için kullanılan cilalar OPI Alpine Snow ve Matte Top Coat ile Snap Happy, Fear’dır. & Desire, Vices Versa, I’m Addicted, Romper Room ve Good To Go Essie, Mellow Yellow Sally Hansen ve son olarak China Glaze tarafından Liquid Leather. Aşağıdaki sayfada her tasarım için kısa eğitimleri de görüntüleyebilirsiniz..

Puantiyeli Kalın Paskalya Tırnak Sanatı

Kaynak: @ane_li

44. Renkli Pastel Çiviler

Tavşanlar gibi Paskalya karakterleriyle tüm tırnak sanatı senin işin değilse, bu mükemmel olabilir. Bu mani için tüm tırnaklar pembeden sarıya kadar farklı bir pastel renge boyanmıştır. Bu, Paskalya bittikten sonra şık görünecek eğlenceli ve renkli bir tasarım. Tasarım tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır. Ayrıca tüm renkleri farklı tasarımlar için de kullanabilirsiniz..

Renkli Pastel Çiviler

Kaynak: @hollystarnailleri

45. Glitter ile Parlak Paskalya Tırnak Tasarımı

Parlak tırnak renkleri ve parıltı giymeyi seviyor musunuz? Eğer öyleyse, bunu kontrol etmeniz gerekir. Her çivi sevimli puantiyeli, blok renkli, tavşan kulaklı ve simli farklı bir tasarıma sahip. Çok güzel ve kullanılan renkler bahar için mükemmel. Bu manikür, Ella+Mila tarafından Lavender Fields, Ibiza Breeze ve Pink Me Up renkleriyle oluşturuldu. Gecede Little Ondine ve Serendipity tarafından bir üst kat da kullanıldı. Aşağıdaki Insta sayfasında bir eğiticiye göz atabilirsiniz.

Glitter ile Parlak Paskalya Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailart_bygracie

46. ​​Geometrik Tavşan Sanatı

Eşsiz ve modaya uygun Paskalya tırnak sanatını mı arıyorsunuz? O zaman bu sizin için mükemmel olabilir. Tüm tırnaklar canlı sarı bir tondadır ancak her birinin farklı bir sanatı vardır. Gerçekten sevdiğimiz tasarım geometrik tavşan. İçinde renkli geometrik şekiller olan küçük siyah bir tavşan taslağıdır. Bu trend belirleyen bir Paskalya manisi. Bu görünümü yeniden yaratın veya farklı renkler kullanabilirsiniz. Aksan tasarımı olarak tavşanla tüm sarı tırnaklara bile sahip olabilirsiniz..

Geometrik Tavşan Sanatı

Kaynak: @blingwinkel

47. Paskalya Yumurtası Avı Tırnak Tasarımı

Paskalya’nın en iyi yanlarından biri çikolatalı yumurta avıdır ve bu mani tatil geleneğinden ilham almıştır. Tırnakların çoğu, uçlarında yeşil çimen bulunan gök mavisidir. Şirin ve rengarenk yumurtalar çimlere gizlenmiş ve bir çivide Paskalya sepeti bile var. Bu, Paskalya yumurtalarını kutlayan eğlenceli bir mani. Bu mani için kullanılan ojelere göz atabilir ve ayrıca tırnak sanatçısı sayfasında bir eğitim görebilirsiniz. bağlantı Burada.

Paskalya Yumurtası Avı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailart_bygracie

48. Glam Paskalya Çivileri

Gösterişli ojeleri seviyor ama bayramı Paskalya temalı bir mani ile kutlamak istiyorsanız, bu tam size göre. Burada pastel renkler, beyaz desenler ve altın varak ile süslenmiş oval tırnaklarımız var. Çarpıcı bir mani ve Paskalya bittikten sonra bile güzel görünecek. Bu görünüm Peek-A-Blue, Peach Please, Lilac It, Empower-mint ve Sugar Spun renklerinde Heroine NYC cilalarıyla oluşturuldu. Tırnak sanatçısı sayfasında bir öğretici görüntüleyebilirsiniz..

Glam Paskalya Çivileri

Kaynak: @nailartbyfrida

49. Renkli Köşeli Ayraçlar ve Tavşan Kulakları

Köşeli çift ayraçlar Paskalya için harikadır çünkü bu Paskalya yumurtası tasarımını tırnaklarınıza geçirmenin daha basit bir yoludur. İşte sanatı giymenin şirin bir yolu. Her tırnağın farklı renkli köşeli ayraçları vardır ve hatta bir tırnağın güzel tavşan kulakları vardır. Bu eğlenceli ve şık bir mani. Ayrıca bu maniyi evde yeniden yaratmayı deneyebilmeniz için chevron tırnak çıkartmalarını çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz..

Renkli Köşeli Ayraçlar ve Tavşan Kulakları

Kaynak: @sofinailtv

50. Bahar İlhamlı Çiviler

Bu sonraki tırnak fikri, Paskalya ve bahar temalarını bir araya getiriyor. Her çivi bir tavşan, çiçekler, kelebekler, bir kalp ve daha fazlasını içeren farklı bir tasarıma sahiptir. Bahar mevsimi boyunca güzel görünecek şirin ve eşsiz bir mani. Tüm görünümü yeniden oluşturabilir veya tasarımlardan yalnızca birini veya ikisini kullanabilirsiniz..

Bahar İlhamlı Tırnaklar

Kaynak: @pennysnailbar

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres