15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 Stilinde Kutlanacak En İyi 4 Temmuz Çivileri

Bu 4 Temmuz’da tırnak sanatıyla tırnaklarınıza vatansever bir görünüm kazandırın! Yıldızları, çizgileri ve klasik kırmızı, beyaz ve maviyi kullanan 41 yaratıcı 4 Temmuz tırnak fikri bulduk. Işıltılı tasarımlardan Amerikan bayrağının işlendiği ojelere kadar pek çok farklı model bulunuyor. Bu fikirleri bir sonraki kuaför randevunuza götürebilir veya hatta kendiniz için bazı görünümler yaratmaya başlayabilirsiniz. Hangi tasarımı seçerseniz seçin, tüm kutlamalar için şık bir 4 Temmuz çivi setine sahip olacaksınız.!

1. Vatansever Yıldızlar ve Çizgiler

Göstermek istediğimiz ilk tırnak fikri bu yıldız ve çizgi tasarımı. Bu tırnaklar Amerika Birleşik Devletleri bayrağından ilham almıştır ve bazı tırnaklarda çizgili ve bazı yıldızlar vardır. Bu vatansever tırnaklar 4 Temmuz için mükemmel. Çizgileri oluşturmak için çevrimiçi eğitimlere bakabilir ve yıldızlar için şablonlar alabilirsiniz..

Vatansever Yıldızlar ve Çizgiler Çiviler

Kaynak: @nailbycambria

2. 4 Temmuz Pedikür Fikri

Özel günler için ayak tırnaklarınızı da canlandırabilirsiniz! 4 Temmuz pedikür fikrine bir göz atın. Bir çivi kırmızı, beyaz ve maviye boyanırken diğerlerinin her biri bir renge boyanmıştır. Bu evde yapmak oldukça basit olacak şık bir fikir. Işıltılı efektli ya da düz renklerdeki gibi ojeler kullanabilirsiniz..

4 Temmuz Pedikür Fikri

Kaynak: @haruharu_nail

3. Amerikan Bayrağı Çivileri

Sırada Amerikan bayrağı çivilerimiz var. Çivilerden ikisi bayrağın yaratıcı bir versiyonuna sahipken, diğerlerinde çizgiler ve yıldızlar var. Bu tırnaklardan ilham alabilir ve sadece bayrak tasarımını veya diğerlerinden birini seçebilirsiniz, şık bir manikür oluşturmak için hepsini kullanmak zorunda değilsiniz..

4 Temmuz için Amerikan Bayrağı Çivileri

Kaynak: @armstrongnails

4. Yıldız ve Mücevherler

4 Temmuz manikürünüz için bir bayrak seçmek zorunda değilsiniz, onun yerine ondan ilham alabilirsiniz. Bu tırnaklar beyaz vurgulu bir çivi ile kırmızı ve maviye boyanmıştır. Vurgulu çivi, gümüş bir yıldızla kırmızı, mavi ve berrak taşlara sahiptir. Bu, gün bittikten sonra da harika görünecek süper sevimli bir görünüm..

Kırmızı, Beyaz ve Mavi 4 Temmuz Çivileri

Kaynak: @ nailbyjema

5. Yıldız Vurgulu Tırnaklı Çizgiler

Bir sonraki fikrimiz 4 Temmuz manikürü yapan bir ifade. Tırnaklar, bir mavi ve beyaz yıldız vurgulu çivi ile kırmızı ve beyaz çizgilere sahiptir. Bu görünüm “Big Apple Red”, “Alpine Snow” ve “My Car Has Navy-gation” OPI ojeleriyle oluşturuldu. Yıldızlar ve çizgiler, Seche Nails’den bir üst kat ile Twinkled T Vinyls ile oluşturuldu..

Çizgiler ve 4 Temmuz Çivileri Başlıyor

Kaynak: @nailbycambria

6. Gümüş Yıldızlar ve Çizgiler

Özelliği kutlayan ama sonrasında da giymek için şık görünen bir manikür istiyorsanız, bu fikir sizin için olabilir. Tırnaklar, vatansever renklerden, yıldızlardan ve çizgilerden yaratıcı bir şekilde ilham aldı. Bazı tırnaklar kırmızıya boyanmış, biri gümüş parıltılı, biri gümüş çizgili ve sonuncusu gümüş yıldızlı mavi. Bu fikri seviyoruz ve herkese uygun.

Glam 4 Temmuz Çiviler

Kaynak: @badgirlnails

7. Sanatsal Boya Kontur Tırnak Sanatı

Eşsiz bir 4 Temmuz manikür fikri mi arıyorsunuz? O zaman bu sonraki tırnakları kontrol etmeniz gerekiyor. Tırnakların uçlarında kırmızı, mavi ve gümüş fırça darbeleri olan beyaz cila vardır. Bu çok sanatsal bir tasarım fikri. Kutlamalar için modaya uygun bir görünüm isteyen herkes için mükemmeldir. Bunun gibi bir sanat, herhangi bir tırnak uzunluğuna ve şekline uyacaktır..

4 Temmuz Tabut Çivileri

Kaynak: @ nailbyjema

8. Kırmızı, Mavi ve Beyaz Kalpler

Sırada, süper sevimli bir tırnak sanatı fikrimiz var! Tırnakların üstünde kırmızı, beyaz ve mavi kalpler bulunan açık mavi bir taban kaplaması vardır. Kendi tırnaklarınızı yapmayı seviyorsanız, bu görünümü evde oluşturabilirsiniz. Bir kürdan ile kalpler oluşturulabilir ve bu tekniği gösteren çevrimiçi öğreticiler var.

Şirin 4 Temmuz Nail Art Tasarım

Kaynak: @ruthsnailart

9. Çizgili ve Parıltılı 3D Yıldızlar

Bir sonraki fikrimiz 4 Temmuz için mükemmel! Tırnaklar iki vurgulu çivi ile kırmızı ve maviye boyanmıştır. Vurgulu tırnaklardan biri gümüş parıltılı, diğeri ise kırmızı ve beyaz çizgili mavidir. Gümüş yıldızlarla tamamlandı. Bunun gibi 3D yıldızlar çevrimiçi olarak satın alınabilir ve size harika bir bitmiş görünüm verir.

4 Temmuz Uzun Tırnaklar İçin Tırnak Tasarımı

Kaynak: @ nailbyjema

10. Kırmızı, Beyaz ve Mavi Yıldızlar

Yıldızları ve çizgileri seçmek zorunda değilsin, sadece birini seçebilirsin. İşte 4 Temmuz yıldız manikürünün harika bir örneği. Tırnaklar kırmızı, beyaz ve mavi yıldızlarla gümüş rengine boyanmıştır. Bunun gibi tırnaklar yaratmak için ihtiyacınız olacak: “Alpine Snow”, “5 Apples Tall” ve “My Pal Joey” OPI ojeler, Color Club Nail Lacquer “Arp On It” ve Seche Nails pardösü veya bunlar gibi ürünler.

Kırmızı, Beyaz ve Mavi Yıldız Çivileri

Kaynak: @nailbycambria

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres