15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

23 Ters Balayaj Saç Rengi Fikirleri

11. Kumlu Sarışın Balayaj

Ardından, yavaş yavaş zengin bir kahverengi tonuna dönüşen koyu kumlu bir sarışınımız var. Bu şık bir balayage renk seçimidir. Daha ince bir görünüm istiyorsanız kumlu bir sarışına sahip olun, ancak cesur olmak istiyorsanız platin gibi açık bir sarışına gidin. Herkese yakışacak olsa da bu sıcak ton balayajı seviyoruz.

Kumlu Sarışın Balayadan Koyu Kahverengi Ters Balayaja

Kaynak: @hairbyhay_

12. Arktik Mavi Balayaj

Bir açıklama yapacak bir saç modeli mi arıyorsunuz? O zaman bu ters balayaj sizin için olabilir. Saç çok hafif bir sarı olarak başlar ve ardından yavaş yavaş güzel bir kutup mavisine karışır. Böyle bir saç modeli ilkbahar ve yaz için mükemmeldir..

Sarıdan Maviye Ters Balayaj Saç

Kaynak: @thatley623

13. İnce Ters Balayaj

İşte koyu kahverengi saçlı bayanlar için ters balayaj fikri. Koyu saçlı bayanlar, ters balyaj için renk açısından sınırlı olabilir, ancak bu, daha az şık olduğu anlamına gelmez. Bu koyu kahverengiden siyaha balayaj göz alıcı ve tüm esmerlere yakışacak!

Yumuşak Kahverengi ila Koyu Kahverengi Balayaj Saç

Kaynak: @enlightened_with_iz

14. Karamel Ters Balayaj

Ardından, karamel ters balayamız var. Daha sıcak tonları seviyoruz çünkü bu tonlar açık ve koyu renkleri güzel bir şekilde bir araya getiriyor. Bu kısa balayage stili, yeni bir ilkbahar veya yaz görünümü olarak mükemmel olurdu. Hem uzun hem de kısa saça çok yakışacak.

Karamel ve Sarı Ters Balayaj Saç

Kaynak: @meghanflew

15. Bakır Ters Balayaj

Bir sonraki balayaj fikrimiz kırmızı kafalar için mükemmel. Bu görünüm hafif bir zencefil olarak başlar ve ardından bakır tonuna karışır. Kırmızı tonlar trendde, bu yüzden böyle bir ters balayaj ile şık bir saç modeline sahip olacaksınız. için daha koyu kırmızılar da kullanabilirsiniz..

Bakır Ters Balayaj Saç

Kaynak: @haley_colorist

16. Choco Melt ve Ash Balayage

İşte esmerler için başka bir renk fikri. Bu saç modeli, sarışın, koyu kahverengi ve açık kahverenginin eşsiz bir karışımına sahiptir. Sadece birkaç renge bağlı kalmak zorunda değilsiniz, çarpıcı balyaj yaratan bir seçim seçebilirsiniz. Herhangi bir saç rengi için birkaç ton seçilebilir.

Küllü Sarıdan Çikolatalı Kahverengi Balayaj Saça

Kaynak: @bighair_bigdreams

17. Açık Küllü Sarışın Balayaj

Esmer sarışınlar çok şık. Bu sonraki saç modeli, koyu kahverengiye karışan açık bir kül sarısı kullanır. Bunun gibi sarışın tonları mavi, mor ve hatta kırmızı gibi diğer renklerle de karıştırılabilir. Çalışmak için iyi bir temel renktir. Hatta sarışın, kahverengi ve siyahın bir karışımına sahip olabilirsiniz..

Küllü Sarıdan Çikolatalı Kahverengi Balayaj Saça

Kaynak: @beautybycandicelynn

18. Karamel Sarışın Balayaj

Karamel ve sarışın birbirini çok güzel tamamlıyor. Bu ters balayaj, karamel tonuna karışan çok hafif bir sarışına sahiptir. Hatta bu renkleri daha koyu bir kahverengiye karıştırabilirsiniz. Karamel tonları yaklaşan ilkbahar ve yaz için mükemmeldir..

Sarışından Yumuşak Kahverengi Balayaj Saça

Kaynak: @marandarosshairstylist

19. Zengin Baharatlı Çikolata Ters Balayaj

Bir sonraki ters balayaj fikrimiz çok ince ama süper şık. Saçları koyu kahverengi olarak başlar ve sonra yavaş yavaş siyaha karışır. Aşırıya kaçmadan balyaj yapmak isteyen bayanlar için siyah ve kahverengi tonları harika..

Açık Kahverengi ila Koyu Kahverengi Balayaj Saç

Kaynak: @stylebymebella

20. Sarışın Esmer Balayage

Balayaj iyi harmanlanırsa neredeyse doğal görünebilir. Bu sonraki fikir, yavaş yavaş kahverengiye dönüşen açık bir sarışına sahiptir. Kahverengi saç güneş öpücüğü ve doğal görünüyor. Bunun gibi ters balayaj, herhangi bir saç uzunluğuna sahip herkese uyacaktır. Bu görünüm daha açık bir sarışınla da işe yarar..

Sarışından Esmer Balayaj Saça

Kaynak: @stylinnookhairstudio

21. Esmer Ters Balayaj

İşte esmerler için daha doğal görünen bir balyaj. Saçlarının üst kısmı oldukça açık kahverengidir ve daha sonra yavaş yavaş koyu kahverengiye karışır. Tonda yakın renkler seçerseniz, bitmiş sonuç şık ve neredeyse doğal görünecektir. Bu kırmızı kafalar için çalışır.

Esmer Ters Balayaj Saç

Kaynak: @j.beauteartistry

22. Güzel Sarışın Balayaj

Ardından, birkaç renk değişikliği olan bir saç modelimiz var. Saçın üst kısmı, daha açık bir sarıya ve ardından kahverengiye karışan koyu bir sarıdır. Bu güzel renk seçimini seviyoruz. Bunun gibi ters balyaj herkese yakışacak ve bahar için mükemmel olurdu.

Güzel Sarışın Ters Balayaj

Kaynak: @chayanewman

23. Şık Ters Balayaj

Listemizin sonuncusu bu şık ters balayaj. Saçları sarıdan başlıyor, sonra bal ve karamel tonlarına ve en sonunda kahverengiye dönüyor. Bu saç trendi mükemmel bir şekilde yakalar ve bakımı da kolaydır. Yeniden renklendirebilir veya rengin büyümesine izin verebilirsiniz. Böyle saçlar yeni trendi denemek isteyen herkese çok yakışacak.

Şık Ters Balayaj

Kaynak: @romantiktressler

Umarız bu güzel ters balayaj görünümlerinden ilham almışsınızdır.!

Previous Post
Beyaz Tabut Çivileri Takmanın 43 Şık Yolu
Next Post
63 ideas de maquillaje de payaso de moda para Halloween 2020