15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2019 için 41 Şirin Şükran Günü Tırnak Fikirleri

21. Sonbahar Ağacı Tırnak Tasarımı

Listemizde bir sonraki bu sonbahar ağacı tasarımı. Şükran gününün düştüğü mevsimden ilham aldığı için bu tasarımı seviyoruz. Bunun gibi tırnak sanatı biraz pratik yapacak ama buna değecek. Parıltı, bitmiş sonuca çekici bir dokunuş katar.

Sonbahar Ağacı Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailistayco

Kullanılan ürünler: Revlon “Çıplak Kemikler” (taban), OPI “A-Taupe The Space Needle” (dallar), OPI “Uh, Oh Roll Down the Window” (çim), OPI “Orange you Fantastic” (parıltı).

22. Işıltılı Şükran Çivileri

Sırada, Şükran Günü için ışıltılı bir çivi fikrimiz var. Her çivi bakır, kahverengi ve deniz mavisi renklerinin kullanıldığı farklı bir tasarıma sahiptir. Bazı tırnaklar ışıltılı, bazıları ise yapay elmaslarla süslenmiş. Renkler çok moda ve ışıltı kutlamalar için mükemmel. Bunun gibi çiviler Şükran Günü için harikadır ve sonrasında da özel günlere çok yakışacaktır..

Işıltılı Glitter Şükran Günü Çivileri

Kaynak: @art_emma

23. Şirin Türkiye Tırnak Fikri

Sevimli bir tırnak tasarımı arıyorsanız, bu sizin için mükemmel. Burada hindi tırnak sanatımız var. Bir çivi hindi yüzünü gösterir, her iki taraftaki iki çivi kanatlıdır ve son çivi kırmızı ve ışıltılıdır. Baş parmağın da kırmızı olduğunu varsayıyoruz. Bu eğlenceli ve şenlikli bir fikir. Hindi tırnak sanatı için öğreticileri çevrimiçi olarak bulabilirsiniz..

Şirin Türkiye Tırnak Fikir

Kaynak: @clairelofthouse

24. Glitter Ombre Accent Nails ile Kahverengi Çiviler

Kahverengi tonlar, sonbahar, kış ve Şükran Günü’nde tırnaklarınıza takmak için mükemmeldir. Çünkü sıcak ve toprak tonları yılın bu zamanına çok yakışıyor. Bu sonraki tırnak tasarımı, stilde nasıl kahverengi giyileceğini gösterir. Tırnakların çoğu kahve kahverengi tonu ve diğer tırnaklar kahverengi parıltılı ombre ile çıplak. Gördüğünüz gibi, şık ve şık bir fikir. Parıltıyı seviyoruz çünkü rengi gerçekten canlandırıyor.

Glitter Ombre Accent Nails ile Kahverengi Tırnaklar

Kaynak: @elinasnailart

25. Gümüş Yapraklı Şık Şükran Günü Tırnak Tasarımı

Bir sonraki tırnak fikri çok şık ve güzel. Bu görünüm için tırnaklar, eklenen ışıltılı koyu kahverengi bir tondadır ve tasarım metalik yaprak sanatı ile tamamlanmıştır. Çok güzel ve mevsimlik bir görünüm. Bu maniyi oluşturmak için kullanılan ürünleri aşağıdaki sayfadan inceleyebilirsiniz. Bunun gibi tırnak sanatı, herhangi bir tırnak uzunluğu ve şekli üzerinde harika görünecek.

Gümüş Yapraklı Şık Şükran Günü Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailuponatime

26. Mat ve Parlak Bordo Tırnaklar

Bordo, sonbaharın olmazsa olmazlarından bir diğeri ve ardından bu rengi giymenin modaya uygun bir yolu var. Deneyebileceğiniz farklı tonlar var ama burada kullanılanlar gibi koyu tonları tavsiye ederiz. Bu mani, koyu ve zengin bir bordo tonu olan uzun tabut tırnaklarına sahiptir. Bazı tırnaklar da mat ve bazıları parlaktır, bu da benzersiz ve şık bir tasarım yaratır. Görünümü mat bordo cila veya parlak bordo cila ve mat bir son kat ile yeniden yaratabilirsiniz..

Mat ve Parlak Bordo Tırnaklar

Kaynak: @sweden

27. Şık Ayçiçeği Tırnak Sanatı

Şükran Günü’nün en sevilen çiçeklerinden biri de ayçiçekleridir. Öyleyse neden onları tırnaklarınıza eklemiyorsunuz? Böyle bir şey yaratabilirsiniz! Bu görünüm için bazı tırnaklar canlı sarı bir tonda ve bazıları çarpıcı 3D ayçiçekleriyle çıplak. Her çivi de yapay elmaslarla süslenmiştir. Sezon için mükemmel olan güzel bir görünüm. Buna benzer bir mani oluşturun veya ayçiçeği tırnak etiketlerini kullanabilirsiniz..

Şık Ayçiçeği Tırnak Sanatı

Kaynak: @isabelsnails

28. Sevimli Turuncu Kabak Çivileri

Kabaklar olmadan Şükran Günü olmazdı ve sonra muhteşem bir balkabağı tırnak tasarımımız var. İki çivi parlak turuncu bir tonda, sonraki iki çivi ışıltılı turuncu ve son çivi sevimli bir balkabağı ile çıplak. Sonbahar boyunca giyilebilecek eğlenceli ve şenlikli bir tasarım. Bu görünümü oluşturmak için hangi ürünlerin kullanıldığını aşağıdaki sayfada görebilirsiniz. Balkabağı elle boyanmıştır ve balkabağı çivi sanatına yönelik eğiticileri çevrimiçi olarak görüntüleyebilirsiniz..

Sevimli Turuncu Kabak Çivileri

Kaynak: @güzellikstudiocolchester

29. Glitzy Karanlık Şükran Çivileri

Bir sonraki tırnak fikri bizim favorilerimizden biri! Üç çivi koyu mor bir tonda basitçe boyanır ve diğer iki çivi parıltılı ve yapraklarla mor renktedir. Bir olmazsa olmazı olan koyu morun kullanıldığı, yapraklarının da mevsime çok yakıştığı göz alıcı bir tasarım. Böyle bir tırnak tasarımı gösterişli ve bir parti için harika olurdu.

Glitzy Mor Şükran Günü Çivileri

Kaynak: @art_emma

30. Parıltı ve Sonbahar Yaprakları

Ardından, sonbahardan ilham alan yaprakları kullanan başka bir tırnak fikrimiz var. Bu görünüm için her çivi farklıdır ve tasarımlarda parıltılı, altın şeritler ve sonbahar renkli yapraklar da bulunur. Güzel ve göz alıcı bir görünüm ve bu durum için mükemmel. Bunun gibi bir mani Şükran Günü kıyafetinizi gerçekten canlandıracak!

Glitter ve Sonbahar Yaprakları Tabut Çivileri

Kaynak: @luxnails4ever

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres