15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

41 Ürpertici ve Yaratıcı Cadılar Bayramı Tırnak Tasarımları

21. Eğlenceli Cadılar Bayramı Tırnak Tasarımları

Listemizde sıradaki bu püf noktaları veya tırnakları tedavi etmek. Bunlar bir balkabağı tasarımı, örümcek sanatı ve hile veya tedavi çivisine sahiptir. Tasarım, eğlenceli bir manikür oluşturmak için bazı klasik Cadılar Bayramı görüntülerini birleştirir. Bunları evde yeniden oluşturabilirsiniz. Tüm tasarımı veya sadece birini deneyin.

Cadılar Bayramı Tırnak Tasarımları için Eğlenceli Cadılar Bayramı Tırnak Tasarımları

Kaynak: @halloween_island

22. Kan Damlama Çivileri

Size göstermemiz gereken bir sonraki tırnak fikri de hem şık hem de korkutucu. Bu tırnaklar kırmızı kanlı damlalar ile mat siyahtır. Bu basit bir fikir ama Cadılar Bayramı için mükemmel. Bunun gibi çiviler, özellikle vampir kostümleri olmak üzere herhangi bir Cadılar Bayramı kostümü ile harika görünür. Bu tırnak sanatını oluşturmak için hangi ürünlerin kullanıldığını aşağıdaki sayfada kontrol edebilirsiniz. öğretici de var.

Cadılar Bayramı için Kan Damla Çivileri

Kaynak: @nailbycambria

23. Yarasa ve Çizgili Tırnak Sanatı

Ardından, size göstereceğimiz şirin bir Cadılar Bayramı çivi fikrimiz var. Tırnakların çoğu mat siyahtır ve iki vurgulu tasarım vardır. Vurgulu bir çivi siyah ve turuncu çizgili, diğeri ise yarasalı turuncu. Bu yaratıcı bir fikirdir ve klasik Cadılar Bayramı renklerini ve tasarımlarını kullanır. Kullanılan ojelerin bir listesi ve kısa bir eğitim aşağıdaki sayfada bulunabilir..

Yarasa ve Çizgili Tırnak Sanatı

Kaynak: @kt_tk1

24. Canlı Kabak Çivileri

Kabak tırnak sanatını seviyor musun? Eğer öyleyse, bir sonraki fikre göz atmanız gerekir. Burada yıldız tırnak sanatına sahip parlak mor tırnaklarımız var. Ayrıca balkabağı tasarımına sahip iki vurgulu çivi vardır. Bu, Cadılar Bayramı için eğlenceli bir tırnak fikri ve herkese uyacak. Görünümü oluşturmak için hangi cilaların kullanıldığını görebilir ve aşağıdaki sayfada tırnak sanatı için kullanılan damgalama yöntemini kontrol edebilirsiniz..

Cadılar Bayramı için Canlı Kabak Çivileri

Kaynak: @nbnailart

25. Siyah ve Gümüş Web Tırnak Tasarımı

Bu sonraki tırnak fikri şık ve ürkütücü. Çiviler gümüş örümcek ağı tasarımı ile mat siyahtır. Bu tırnaklar, Black Onyx gölgesinde OPI cilası ve Born Pretty Store şeritleme bandı ile oluşturuldu. Tırnak sanatçısı sayfasında kısa bir eğitim görebilirsiniz. Bu sevimli ve giymesi kolay bir fikir. Tırnak sanatı, herhangi bir tırnak uzunluğu ve şekli üzerinde de oluşturulabilir..

Siyah ve Gümüş Web Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailbycambria

26. Sevimli Cadı Çivileri

Cadılar, başka bir klasik Cadılar Bayramı kostümüdür. Öyleyse neden cadıları tırnaklarınız için ilham kaynağı olarak kullanmıyorsunuz?! Bunun gibi bir şey yaratabilirsiniz. Burada örümcek ağı tırnak sanatı ile Halloween yeşil tırnaklarımız var. Ayrıca kötü bir cadıyı da içeren bir vurgu çivisi var. Bu sevimli ve ürkütücü bir fikir. Aşağıdaki sayfada kullanılan tüm ürünleri görebilir ve tırnakların nasıl oluşturulduğunu okuyabilirsiniz. Tüm görünümü yeniden yaratın veya sadece cadıyla yeşil tırnakları deneyin.

Sevimli Cadı Çivileri

Kaynak: @nbnailart

27. Kabak Cadılar Bayramı Tırnak Tasarımları

Sonra, başka bir balkabağı fikrimiz var. Bu sefer üç çivi puantiyeli desene sahip, bir çivi ışıltılı ve geri kalanı klasik Halloween balkabağı tasarımlarına sahip. Bu sevimli, çekici ve eğlenceli bir tırnak fikri. Tüm görünümü yeniden oluşturabilir veya tırnak tasarımlarından sadece bir veya ikisini deneyebilirsiniz. Noktalama aracıyla puantiyeler oluşturulabilir ve kabakları elle boyayabilir veya bir şablon kullanabilirsiniz..

Şirin Balkabağı Cadılar Bayramı Çivileri

Kaynak: @art.skk

28. Siyah Uçlu ve Örümcek Ağlı Zarif Tırnaklar

Bir sonraki tırnak fikri bizim favorilerimizden biri! Burada siyah uçlu çıplak stiletto tırnaklarımız var. Çivilerden ikisi de örümcek ağı tırnak tasarımına sahiptir. Bunlar, bu Cadılar Bayramı’nda ürkütücü ve şık görünmek isteyenler için mükemmel. Tırnak sanatçısının sayfasında takip etmesi kolay bir eğitim var ve ayrıca hangi ürünlerin kullanıldığını da görebilirsiniz..

Siyah Uçlu, Örümcek Ağlı Zarif Tırnaklar

Kaynak: @nailbycambria

29. Mat Siyah Cadılar Bayramı Çivileri

Bir sonraki fikir çok ürkütücü ve ürkütücü! Tırnakların çoğu, bir kafatası yüzü, çiçekler ve ağaçlar dahil olmak üzere farklı bir tasarıma sahiptir. Tırnaklardan biri de maniküre modaya uygun ve keskin bir hava veren farklı bir şekle sahiptir. Bu tırnakları seviyoruz ve bir parti için veya Cadılar Bayramı’nı şehirde bir gece ile kutluyorsanız mükemmel olacağını düşünüyoruz..

Mat Siyah Cadılar Bayramı Çivileri

Kaynak: @malishka702_tırnak

30. Ürpertici Göz Tırnak Sanatı

İlginç ve benzersiz tırnak sanatı mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu fikir sizin için mükemmel olabilir. Burada, pörtlek gözlü parlak siyah tırnaklarımız var! Bu çok basit ama ürkütücü bir fikir. Gözleri elle boyayabilir veya gerçek pürüzlü gözleri satın alabilir ve havalı bir 3D efekti için tırnak yapıştırıcısı ile yapıştırabilirsiniz. Her iki durumda da tırnaklarınız harika görünecek.

Ürpertici Göz Tırnak Sanatı

Kaynak: @_hannahweir_

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres