15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Size İlham Verecek 41 Sinirli Mat Siyah Çivi

21. Basit Mat Siyah Çiviler

Listemizde şık bir tasarıma sahip bu siyah manikür. Bazı tırnaklar iki vurgulu tırnaklarla mattır. Vurgulu tırnaklar, mat bir tasarıma ve üstte değerli taşlara sahip buzlu bir görünüme sahiptir. Mücevherlerle veya taşlar olmadan yeniden yaratabilirsiniz, ancak kesinlikle ince bir ışıltı katacaklar.

Basit Mat Siyah Çiviler

Kaynak: @nikishina.nail.studio

22. Kelebek Tırnak Sanatı ile Mat Tırnaklar

Ardından, sizinle paylaşmak için güzel bir kelebek fikrimiz var. Çivilerin üçü mat siyah, diğer ikisi ise farklı tasarımlara sahip. Vurgulu tırnaklardan biri ışıltılı, diğeri ise çarpıcı kelebek sanatına sahip. Eşsiz ve muhteşem bir tırnak tasarımıdır. Kelebek çıkartmaları ve şablonları çevrimiçi olarak satın alabilir, böylece evinizde kolayca benzer bir görünüm yaratabilirsiniz..

Kelebek Tırnak Sanatı ile Mat Tırnaklar

Kaynak: @nataly_gorskaya

23. Sinirli Siyah Tabut Çivileri

Bir sonraki fikrimiz modaya uygun ve giymesi kolay. Tüm tırnaklar mat siyahtır ve tırnaklardan biri altın taşlarla kaplıdır. Böyle bir manikür herkese yakışır ve her durum için giyilebilir. Bu tasarımı herhangi bir tırnak şekli üzerinde yeniden oluşturabilirsiniz. Görünümü oluşturmak için herhangi bir siyah oje kullanabilirsiniz ve ayrıca mat pardösü, altın oje ve tırnak yapıştırıcısına da ihtiyacınız olacak. Sadece tırnaklarınızı boyayın, pardösü ekleyin ve yapay elmasları tutkalla yapıştırın.

Sinirli Siyah Tabut Çivileri

Kaynak: @sheadgüzellik

24. Işıltılı Çıplak Vurgulu Siyah Mat Tırnaklar

Zarif bir tırnak fikri mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu sizin için mükemmel olabilir. Tırnakların çoğu, biri hariç mat siyahtır. Vurgulu tırnak, ışıltılı kristallerle çıplaktır. Bu şık bir tasarım ve görünümünüze cazibe katacak. Böyle bir manikür, özel bir etkinlik veya gece için şık bir seçim olacaktır..

Işıltılı Çıplak Vurgulu Siyah Mat Tırnaklar

Kaynak: @nataly_gorskaya

25. Mat ve Parlak Tırnaklar

Deneyebileceğiniz bir diğer havalı tırnak tasarımı ise mat ve parlak bir kombinasyon ve bu tırnaklar süper şık bir örnek. Bazı tırnaklar mat siyah, ancak ikisi parlak siyah ve ince bir gökkuşağı şeritli. Gördüğünüz gibi, mat ve parlak kombinasyonu sinirli ve modaya uygun. Bir siyah cila ve mat bir üst kat ile benzer bir görünüm yaratabilirsiniz. Sadece mat pardösü iki çiviye uygulayın.

Mat ve Parlak Siyah Tırnaklar

Kaynak: @salandaeva_nailleri

26. Glitter Ombre ile Glam Mat Tırnaklar

Glam tırnakları ve parıltıyı seviyor musunuz? O zaman bu sonraki fikir tam size göre! Tırnakların üçü sade mat siyah, diğer iki tırnakta gümüş ve altın parıltılı ombre var. Işıltılı ombreyi seviyoruz çünkü çok cesur ve ışıltılı. Gümüş ve altın da siyahı mükemmel şekilde tamamlar. Bunun gibi çiviler bir parti için mükemmel olacak!

Glitter Ombre ile Glam Matte Nails

Kaynak: @kt_tk1

27. Şık Mat Siyah ve Kırmızı

Size göstermemiz gereken bir sonraki tırnak fikri, başka bir moda renk kombinasyonunu içeriyor. Bu görünüm için bazı tırnaklar mat siyah, biri sadece mat, diğerleri ise şık kırmızı tırnak sanatına sahip. Ayrıca bir tane de kırmızı çivi var. Çok havalı ve sinirli bir görünüm ve tırnak folyoları ile benzer tırnak sanatı oluşturulabilir. Çevrimiçi olarak kırmızı folyo satın alabilirsiniz ve bunları tırnaklarınıza nasıl uygulayacağınızı gösteren öğreticiler vardır..

Şık Mat Siyah ve Kırmızı Stiletto Çiviler

Kaynak: @nailbykatrins

28. Siyah Uçlu ve Kristal Vurgulu Kısa Tırnaklar

Ardından, modaya uygun ve şık bir tırnak tasarımımız var. Burada siyah uçları olan kısa çıplak tırnaklarımız var. Ayrıca bir kristal vurgulu çivi de var. Bu manikür bizim favorilerimizden biri çünkü uçları beyaz yerine siyah olduğu için klasik Fransız maniküründe bir bükülme. Herkese yakışacak sinirli ve zarif bir görünüm. Bunun gibi bir manikür herhangi bir tırnak uzunluğu ve şekli üzerinde oluşturulabilir ve kristalli veya kristalsiz olarak yeniden oluşturabilirsiniz..

Siyah Uçlu ve Kristal Vurgulu Tasarımlı Kısa Tırnaklar

Kaynak: @nataly_gorskaya

29. Mat Siyah ve Leopar Çiviler

Denemeniz gereken şık bir oje görünümü mat siyah ve leopar desenlidir. Bu tırnaklar muhteşem bir örnek. Tırnakların üçü mat siyah, ikisi ise leopar desenli nude. Gördüğünüz gibi, cesur ve güzel bir kombinasyon. Leopar baskıyı kendiniz oluşturmanıza yardımcı olacak çevrimiçi olarak takip edilmesi kolay birçok öğretici var..

Mat Siyah ve Leopar Tırnaklar

Kaynak: @m.güzellik.bar

30. Mermer ve Çizgiler

Bunun gibi nail art ile siyah tırnaklarınızı kolayca canlandırabilirsiniz. Burada yer alan mat tırnaklar, modaya uygun bir gümüş şerit tasarımına sahiptir. Bu görünümü tırnak bandı veya şablon ve gümüş oje ile yeniden oluşturabilirsiniz. Herkese uygun, havalı ve giymesi kolay bir fikir. Mermer tırnak sanatını da ekleyebilir veya sadece mat siyah ve gümüş rengine sahip olabilirsiniz..

Mermer ve Çizgili Tırnak Tasarımı

Kaynak: @salandaeva_nailleri

Previous Post
Beyaz Tabut Çivileri Takmanın 43 Şık Yolu
Next Post
63 ideas de maquillaje de payaso de moda para Halloween 2020