15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Bu Yaz İçin 21 Sevimli Lob Saç Kesimi

11. Karamel & Çikolata Lob Saç Modeli

Sağlıklı ve parlak görünen daha koyu kilitlere sahip olmak harika. Bu uzun bob, birkaç karamel ve çikolata tonuyla çok sağlıklı görünüyor. Tüm kafayı boyamaya gerek yok ve köklerinize dokunmak için birkaç haftada bir kuaföre gitme konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu tarz çok az bakım gerektirir ve dışarıda meşgul, telaşlı kızlar için mükemmeldir..

Esmer Balayage Çikolatalı Uzun Bob Saç Modeli

Kaynak: pinterest.com

12. Dalgalı, Sarışın Lob

Daha kısa saçlara sahip olmak daha hızlı ve daha kolay şekillendirilebilir. Bir lobun ortasından aşağıya dalgalar eklemek, muhteşem bir görünüm yaratmanın hızlı ve basit bir yoludur. Çoğu kuaförün kullanacağı saç düzleştirici kullanıyorsanız işiniz çok kolay. Evet, saç düzleştirici dedim, maşa değil, denemediyseniz, bunları kullanırken dalgaların ne kadar çarpıcı olduğuna şaşıracaksınız. Sadece saçınızı düzleştirmekle kalmıyorlar, deneyin ve görün.

Dalgalı Sarışın Uzun Bob Saç Modeli

Kaynak: @glamiris

13. Kalın Saçlar için Düz, Esmer Lob

Bu sevimli, çarpıcı bir lob stili. Kolay ve az bakım gerektirir. Dalgalı bir kesim eklemek size şık ama sinirli bir stil verecektir. Yeni saç stilinizi gösterecek ve kendinizi harika hissedeceksiniz. Bu, kendinize güveninizi artıracak daha kalın saçlar için mükemmel bir stildir..

Kalın Saçlar İçin Düz Esmer Uzun Bob

Kaynak: @sazan

14. Dokulu, Bal Sarısı Lob

Daha uzun bir bob saç stiline sahipken, daha açık bir ton kullanmak, daha uzun saçlara sahip olmaktan daha iyidir. Bu saç modeli ile dikkatinizi çeken ilk şey renktir. Renk saç kesimini öne çıkarır. Bal, sarı tonları çarpıcı görünüyor. Dokulu katmanlar saça canlılık kazandırmak için saça canlılık katar. Bu renk her ay doldurulabilir, ancak onu bırakırsanız, yine de harika görünecek. Bu renk ve saç modeli çok yönlü.

Dokulu Bal Sarısı Uzun Bob Saç Modeli

Kaynak: @brittanybearmakyaj

15. Dalgalı, Açılı Lob

Lobunuzu yukarı veya aşağı takabilirsiniz ama bu saç stilini aşağıdan seviyoruz… Özellikle saç kesimi dalgalı olduğunda ve yukarıdaki gibi açılı bir lob olduğunda. Kesinti, saç kesimini daha da ortaya çıkaracak ve bu da açılı kenarları güçlendirecektir..

Dalgalı Açılı Esmer Uzun Bob Saç Modeli

Kaynak: @kycolor

16. Çikolatalı Kahverengi Lob

Bu çok güzel görünüyor, çikolatalı kahverengi bir lob ile karıştırılmış. Hepimiz kıskanıyoruz! Çikolatalı kilitlerle de bu kadar güzel görünebilirsin. Bu, birkaç önemli nokta ile daha uzun bir bob. Doğal, sağlıklı ve her durum için mükemmel görünüyor.

Çikolatalı Kahverengi Balayage Uzun Bob Saç Modeli

Kaynak: @kellymccormickhair

17. Düz, Simli Sarışın Açılı Lob

Bu düz lob klasik bir tarzdır. Düz bir bob yönetilebilir, şık ve çarpıcı görünüyor. Bu daha uzun bob, şık görünüme katkıda bulunan gümüşi bir sarı tonuna sahiptir. Kesim açılıdır ve seksi, şık bir görünüm verir.

Düz Simli Sarışın Açılı Lob Saç Modeli

Kaynak: @sydniiee

18. Dokulu Uzun Bob Saç Kesimi

Dokulu bir lob, saçınızın çok kaygan olmasını engelleyebilir. Belki de kaygan ve cilalı saçlardan sıkıldınız ve bir değişikliğe ihtiyacınız olduğunu hissediyorsunuz. Dokulu daha uzun bir bob tercih etmek size daha dağınık, hacimli bir saç modeli verecek ve harika görüneceksiniz..

Dokulu Uzun Bob Saç Kesimi

Kaynak: @foxandjane

19. Sarışın Balayaj Lob

Daha uzun bir bob yapmaya karar verdiyseniz… Yeni saç stilinizi göstermek için neden biraz renk eklemiyorsunuz? Kuaförden yepyeni bir kesim ve renkle çıktığımızda hissettiğimiz duyguyu hepimiz çok seviyoruz. Bu harika bir duygu ve bunu hemen göstermek istiyoruz. Daha uzun bir bob’a sahip olmak harika bir fikir ama tamamen bir değişiklik istiyorsanız, o zaman sarışın bir balyajın da vurgulanmasını düşünmelisiniz. Tek başına bir saç kesimi yapmak bir değişikliktir, ancak saç kesiminizin öne çıkmasını istiyorsanız, biraz sarı saç teli eklemeyi düşünün. Fransız tekniği olan Balayage, doğal bir görünüm isteyenler için idealdir..

Sarışın Balayage Uzun Bob Saç Modeli

Kaynak: @hairbyjessica_

20. Dalgalı Lob + Çikolatalı Kahverengi Balayaj

Dalgalar kendi tarzını yaratır ve bu tarz şıktır! Dalgalı bir lob, herhangi bir kıyafeti çekici ve seksi gösterebilir. Çikolata kahverengi balayage vurguları, cilt tonunuzu ve gözlerinizi iltifat etmek için koyu ve gizemli bir görünüm yaratacaktır. Bu, çok yönlü ve kolayca bir günden akşam görünümüne dönüşebilen bir saç modeli. İş arkadaşlarınızla veya bir randevunuzla beklenmedik bir gece yemeği yediğinizde harika.

Koyu Saç Lob için Çikolata Balayaj

Kaynak: @daniellelouisette

21. Patlama ile Dokulu Uzun Bob

Seksi ve şık bir görünüm mü istiyorsunuz? Kaküllü bu dokulu uzun bob, her saç tipine ve yüz şekline uyacaktır. Patlama elmacık kemiklerini güçlendirir ve yüzünüzü gösterir. Sahip olduğunuza pişman olmayacağınız seksi ve kız gibi bir tarz! Bu stili denemenin bir zararı yok ve özellikle daha uzun saçaklara sahip olmayı seçersen, seni durduran ne? Patlama kulübü ile dokulu uzun bob’a bugün katılın!

Kaküllü Dokulu Uzun Bob

Kaynak: @kelseydeuel

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres