15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2019 İçin 61 En İyi Ters Bob Saç Modelleri

21. Dalgalı Sarışın Bob

Bu saç modelinde sarışının ne kadar solgun olduğunu seviyoruz. Koyu sarışın ve açık sarışın arasındaki geçiş çok güzel. Saçınızı yeniden boyamak için her 4-6 haftada bir kuaföre gitmeniz bir acı olabilir. Bu tarzla ilgili en güzel şey, kökleriniz büyüdüğünde yine aynı güzel görünecek olmasıdır. Zamandan ve paradan da tasarruf edeceksiniz, bu da gözünüze kestirdiğiniz çantayı satın alabileceğiniz anlamına geliyor..

Katmanlar ile Sarışın Ters Bob

Kaynak: @romeufelipe

22. Dramatik Orta Saç Kesimi

Arkada iş ve önde parti. Bu bob sansasyonel. Arkadan oldukça normal görünen bir bob gibi görünüyor ve farklı düşünmezsiniz. Ancak ön kısım geriye doğru çekildiğinde saçın kusursuz bir şekilde şekillendirildiğini görebilirsiniz. Bu ‘yap’ta çok fazla hacim var. Ve ayrıca gerçekten doğal görünüyor. Saçınız bu modelinki kadar doğal olarak kalın değilse endişelenmeyin. Biraz geriye tarama ve bir tutam saç spreyi ve sıralanırsınız.

Dramatik Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: pinterest.com

23. Uzun Kenar Süpürme Patlamalarıyla Ters Bob

Bu patlamalar sadece mükemmel, değil mi? Uzunlukları tüm görünümü yumuşatır. Ne kadar geride başladıklarını da seviyoruz. Saçınız daha inceyse, kaküllerinize daha az saç eklemek isteyeceksiniz, aksi takdirde saçınızın arkası o kadar dolgun görünmeyecektir. Bunun nedeni, bob saç modelinde hepimizin aradığı o kadar sevilen hacmi yaratmak için yeterli saç olmayacak olmasıdır..

Siyah Kadınlar İçin Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: @anthonycuts

24. Öne Çıkanlar ile Yığılmış Kısa Bob

Ne olağanüstü bir saç modeli! Her şeyin yaratılması uzun yıllar almış gibi görünüyor. Ve muhtemelen öyleydi. Eğer bu biz olsaydık, mahvetmiş olabiliriz diye ona dokunmaya korkardık. Kazıyın, hareket etmek bile istemeyiz. Renkler inanılmaz ve bukleler, stile gömülü farklı tonları vurgulamaya gerçekten yardımcı oluyor. Bizi arkadaki sese başlama. tam bir hayranlık içindeyiz.

Öne Çıkanlar ile Yığılmış Kısa Ters Bob

Kaynak: @glamiris

25. Dalgalı, Omuz Boyu Ters Bob

Bu dereceli bobdaki dalgalar gerçekten tüm saç stilini hayata geçiriyor. Ayrıca saçtan akan renkleri vurgularlar. Görünüşe göre hafif dağınıklığı gerçekten seviyoruz. Dürüst olursak, saçın oldukça zahmetsiz ve gerçekten oldukça seksi görünmesini sağlar. Rüzgarlı dağınık, biz buna deriz. Daha koyu sarının daha açık sarının arasından pik yaptığını görebilmesi, stile başka bir boyut katıyor..

Dalgalı Omuz Boyu Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: @cassderosa

26. Düz, Kısa Bob Saç Kesimi

Arka, yanlar… hatta ön. Bütün bu saç stiline bayılıyoruz. Genel kopukluk gerçekten hoş bir dokunuş. Böyle bir kesim ile tüm kırık uçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bölünmüş uçlarınız olduğunu söylediğimizden değil. Ne demek istediğimizi biliyorsun. Görünümün önüne doğru oldukça ince, ama gerçekten işe yarıyor. Bu tarz için de simsiyah gitmek zorunda kalmazsınız. Herhangi bir üniforma rengi harika görünecek.

Düz Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: @shorthairmakeover

27. Yüzü Çerçevelemede Öne Çıkanlar ile Orta Boy Bob

Ooh bu yeni! Sadece saçınızın her yerinde parlak noktalara sahip olmanız gerekmediğini gösteriyor. Sadece küçük bir alanı vurgulayabilirsiniz. Örneğin bu stili alın, yüzünüzü çevreleyen saçları vurgulayabilirsiniz. Yüz çerçeveleme vurguları, ilk kez vurgulama alıyorsanız ve dalmaya başlamadan ve tüm kafanızı bitirmeden önce bunları test etmek istiyorsanız harikadır..

Yüz Çerçeveleme Öne Çıkan Dalgalı Orta Boy Bob

Kaynak: @drelefevre

28. Pastel Bob Saç Modeli

Yaşasın, başka bir pastel bob! Ve itiraf etmelisiniz ki bu oldukça dikkat çekici. Bu mükemmelliği yaratmak için geçen saatler kesinlikle buna değdi. Kabul etmelisin. Bu ‘yap, ama biz umursamıyoruz bile. Bu görünümü yeniden yaratmak için en sevdiğiniz pastel renklerden herhangi birini seçebilirsiniz. En az iki tane gerekir, ancak 3 veya daha fazlasının daha da iyi görüneceğini düşünüyoruz.

Kısa Pastel Ters Bob Saç Kesimi

Kaynak: @glamiris

29. Ters Lob + Güzel Karamel Öne Çıkanlar

Loblar, boblar ve uzun saçlar arasında mükemmel bir ortamdır. Denemek istediğiniz yeni saç modelleriyle daha özgürsünüz. Örneğin, kıvırmak için daha fazla saçınız var ve saçınızı at kuyruğu bile yapabilirsiniz. Doğal görünümlü bir saç modeli arıyorsanız, bu tarzdaki karamel vurguları harika. Ayrıca güneş onlara ulaştığında parlayacaklar. Zamanla çok daha hafif bir görünüm yaratmak.

Uzun Ters Ombre Bob Saç Modeli

Kaynak: @angelaparis_sandiegostylist

30. Dalgalı & dağınık kesim

Başka bir dağınık! Eh, şimdi onu dışarıda bırakamazdık değil mi? Şuna bir bak. Oldukça dalgalı bir stili var, ancak tüylü uçlar genel olarak ağırlıksız bir görünüm ve his veriyor. O da gerçekten parlak. Normalde dağınık olduğunuzda, tüm parlaklık kapıdan dışarı çıkar. Ayrıca saçınızı boyamanıza gerek yok. Bu bob, doğal saçlar ve modaya uygun bir kesim ile hala harika görünebileceğinizi kanıtlıyor..

Kıvırcık Mezun Bob Saç Kesimi

Kaynak: @foxandjane

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres