15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

2020 İçin En İyi Örgülü At Kuyruğu Saç Modelleri

21. At Kuyruğuna Uzun Örgüler

Uzun at kuyruğunu seviyorsanız, bir sonraki saç modeli fikrimizi beğenebilirsiniz. Bu at kuyruğu süper uzundur ve orta kalınlıkta örgülerle şekillendirilmiştir. Yanlarda da gevşek örgüler var ve görünüm kordon ve boncuklarla tamamlanıyor. En sevdiğimiz özelliklerden biri, örgü halkaları olan çok ince orta örgüdür. Bu şık bir kraliçe için mükemmel bir at kuyruğu!

At Kuyruğuna Uzun Örgüler

Kaynak: @örgülü__

22. Renkli Örgülü At Kuyruğu

Ardından, içinden ince sarışın geçen ince ve kalın bir örgü at kuyruğumuz var. Bu güzel bir at kuyruğu fikri. Sarışın görünümü yeniden yaratın ya da farklı renklerde örgüler deneyin. Kırmızı harika bir seçim olur, daha cesur olmak istiyorsanız mavi veya mor düşünün.

Renkli Örgülü At Kuyruğu

Kaynak: @shellyafrikhair

23. Uzun, Etrafı Sarın At Kuyruğu

Listemizin sonuncusu bu uzun atkuyruğu. Bu tarz için saçlar ince ve kalın örgülerle örülür ve ince olanlar ters yönde başlar. Örgüler ayrıca at kuyruğunun başlangıcına sarılarak modaya uygun bir görünüm kazandırılmıştır. Kablolarla veya kablolar olmadan yeniden oluşturun.

Uzun At Kuyruğu

Kaynak: @braidsbychinia

24. Glam Kıvırcık At Kuyruğu

Sırada, size gösterişli bir at kuyruğumuz var! Saçın bir kısmı düzgün ve geriye doğru taranırken, kafadaki saçın geri kalanı şık bir çoklu örgü modeline sahiptir. Gerçek at kuyruğu yüksektir ve saçlar gevşek ve güzel kıvırcıktır. Böyle saçlar harika görünecek ve herkes üzerinde harika görünecek!

Örgülü Glam Kıvırcık At Kuyruğu

Kaynak: @n.skyye_did_it

25. Canlı Turuncu Örgüler

Daha cesur ve daha iddialı bir saç modeli denemeyi mi düşünüyorsunuz? O zaman bu tam da aradığınız şey olabilir! Burada son moda örgü desenli ve yanlarda gevşek örgülü yüksek örgülü bir at kuyruğumuz var. Bu örgüleri gerçekten öne çıkaran şey, canlı turuncu renktir. Turuncu çok şık bir renktir ve yaz için mükemmeldir. Cesur olun ve yeni bir şey deneyin! Bunu yeniden yaratın ya da turuncu örgüleri başka bir at kuyruğu ile deneyebilirsiniz..

Canlı Turuncu Örgüler At Kuyruğu

Kaynak: @tressesbycris

26. Uzun Örgülü At Kuyruğu

Bu sonraki fikir, en sevdiğimiz saç stillerinden birine sahip! Burada çarpıcı, uzun örgülü bir at kuyruğumuz var. Kafadaki gerçek örgüler, düzgün, şık ve şık bir desende şekillendirilmiştir. Tüm örgüler, süper uzun bir uzunluğa sahip düşük bir at kuyruğunda buluşuyor. Bunun gibi uzun örgüler sizi kalabalığın arasından şık bir şekilde öne çıkaracak! Bunu yeniden yaratabilir veya biraz daha kısa olan örgüleri de deneyebilirsiniz..

Örgülü At Kuyruğunda Uzun Besleme

Kaynak: @fancy_claws

27. Tıknaz Örgülü Yüksek At Kuyruğu

Süper şık ve kullanımı kolay örgülü at kuyruğu mu arıyorsunuz? O halde şuna bir bakın! Bu at kuyruğu çok yüksek bir tarza sahiptir ve kafasında modaya uygun çoklu örgü modeli vardır. Gördüğünüz gibi, bu saç modeli muhteşem görünüyor ve her durum için harika görünmenizi sağlayacak. Böyle bir at kuyruğu herkese yakışacaktır. Kırmızı gibi bir renkte de güzel görünürdü..

Kalın Örgülü Yüksek At Kuyruğu

Kaynak: @pearlthestylist_

28. Trendy Balık Kuyruğu Örgü At Kuyruğu

Ardından, trend belirleyen bayanlar için mükemmel bir at kuyruğumuz var! Baştaki saç, farklı örgü kalınlıklarına sahip bir desene sahiptir ve balık kuyruğu örgüsü şeklinde şekillendirilmiş yüksek bir at kuyruğu vardır. Uzun balık kuyruğu örgüsünü çok şık olduğu için seviyoruz. Görünüm ayrıca şık altın saç halkalarına sahiptir. Böyle bir at kuyruğu, saçınızın etkilemesini istediğiniz zamanlar için mükemmel olurdu..

Trendy Balık Kuyruğu Örgü At Kuyruğu

Kaynak: @jess_jessy.s

29. Süper Glam Örgüler

Size göstermemiz gereken bir sonraki fikir, şimdiye kadarki en göz alıcı saç stillerinden biri! Bu görünüm için, başın önündeki saçlar güzel bir girdap şeklinde örülür ve geri kalanı at kuyruğu şeklinde şekillendirilmiş basit örgülere sahiptir. Saç muhteşem, altın aksesuarlarla tamamlandı. Bunun gibi altın aksesuarlar saçınızı canlandıracak ve anında saçınızın daha göz kamaştırıcı ve ışıltılı görünmesini sağlayacaktır..

Afrika Örgüleri At Kuyruğu Fikir

Kaynak: @afriqueendom

30. Şık ve Şık At Kuyruğu

Saç örgüleriyle uğraşmanıza gerek yok, bunun gibi daha ince örgülü bir modele sahip bir at kuyruğu seçebilirsiniz. Saçların tamamı şıktır ve çarpıcı, uzun bir at kuyruğu şeklinde şekillendirilmiştir. Kafasında saçın üç örgü şeklinde şekillendirilmiş bir bölümü vardır. Gördüğünüz gibi örgüler sadece birkaç tane olmasına rağmen çok şık görünüyor. Bu herkese yakışacak modaya uygun ve giymesi kolay bir saç modeli.

Şık ve Şık At Kuyruğu

Kaynak: @n.skyye_did_it

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres