15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Gelinler ve Misafirler için 23 Çarpıcı Düğün Updos

11. Mücevherli Glam Kabarık

Bir sonraki fikrimiz, taşlı bir glam kabarıklığı. Saç, gevşek bukleler ile güzel bir alçak topuz haline getirildi. Saça eklenen ışıltılı taşlar da var. Bunun gibi değerli taşlar satın alabilir veya yaratıcı olabilir ve küpeler kullanabilirsiniz. Saplama küpeleri kullanın ve basitçe saçınıza yerleştirin. Misafirlerde ve nedimelerde muhteşem görünecek eşsiz ve şık bir fikir..

Zarif Düğün Saç Modeli

Kaynak: @hair_vera

12. Zarif Topuz + Taç

Taçlı saç modellerini beğendiniz mi? O zaman bu fikir tam size göre! Burada kristal taçlı klasik bir topuz var. Bu ışıltılı ve şık güzel bir gelin görünümü. Bu topuzu benzer bir taçla yeniden oluşturabilir veya daha ince veya daha fazla kristalli bir şey seçebilirsiniz.!

Zarif Düğün Topuz + Taç

Kaynak: @vdhair

13. Dokulu Düğün Kabarıklığı

Ardından, başka bir dokulu görünüme sahibiz. Bu, güzel çiçek aksesuarlarına sahip örgülü bir topuz içeriyor. Böyle bir saç modeli Bohem temalı bir düğün için mükemmel olurdu. Kabarık gelinler ve nedimeler için harika bir seçim olacaktır. Konuk olacaksanız, görünümü çiçekler olmadan veya daha ince olanlarla yeniden yaratın..

Dağınık ve Dokulu Düğün Kabarıklığı

Kaynak: @tabitth

14. Çiçek Aksesuarlı Düşük Topuz

Tüm mücevherler ve taçlar sizin tarzınız değilse, bunun gibi zarif ve çiçeksi bir şey deneyebilirsiniz. Burada muhteşem bir çiçek aksesuarı olan çarpıcı bir örgülü topuz var. Bu mükemmel bir gelin ya da nedime saçı fikri olurdu. Gösterişli ya da şık bir topuz gibi örgülü bir topuzunuz olabilir..

Çiçek Aksesuarlı Zarif Düşük Topuz

Kaynak: @nissara_hairstylist_thailand

15. Zarif At Kuyruğu

Daha önce bir at kuyruğunu öne çıkardık ve bunu sevdiyseniz, bunu da beğenebilirsiniz. Bu at kuyruğu basit ama çok zarif. Saçın tepesinde hacim var ve at kuyruğu dalgalı. Bu süper glam ve herhangi bir düğünde çarpıcı görünecek. Dalgaları yeniden yaratın veya düz bir at kuyruğu deneyin – bu da güzel görünür!

Bir Gelin veya Nedime için Zarif At Kuyruğu Saç Modeli

Kaynak: @vdhair

16. Altın Yapraklı Gevşek Topuz

Ardından, başka bir yüksek topuzumuz var. Bu, güzel altın yapraklarla süslenmiştir. Altın saç aksesuarlarını internetten veya gelinlik mağazalarından satın alabilirsiniz. Daha önce de söylediğimiz gibi takıları aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. Bu herkese uyacak çarpıcı bir görünüm.

Altın Yapraklı Gevşek, Yüksek Topuz

Kaynak: @elstilela

17. Örgülü Düğün Kabarıklığı

Bir sonraki fikrimiz zarif bir örgülü kabarık. Saç modeli, kıvrımlı ve bukleli gevşek bir taç örgüsüne sahiptir. Bu özel günde güzel bir prenses gibi hissetmenizi sağlayacak muhteşem bir görünüm. Bir taç saçı böyle güzel bir şekilde bitirirdi.

Oldukça Örgülü Düğün Kabarıklığı

Kaynak: @hairicome_

18. Klasik Chignon

Düğünler için bir başka klasik kabarıklık da chignon. Bir chignon, tıpkı bunun gibi düşük bir topuzdur. Gelinlere, nedimelere ve misafirlere çok yakışacak çarpıcı bir stildir. Çok yönlü olduğu için sade bırakabilir veya çiçekler, inciler, değerli taşlar veya bir taç ile süsleyebilirsiniz..

Gelinler için Klasik Chignon Kabarık

Kaynak: @michaelgrayhair

19. Oldukça Düşük Topuz Kabarıklığı

Düşük topuz giymeyi seviyorsanız bu saç modeli tam size göre. Bu, düşük bir topuz içeriyor ancak saçlar gevşek, romantik ve zarif bir şekilde kıvrılmış. Bir nedime için mükemmel bir kabarık. Gelin görünümü için daha fazla çiçek veya duvak ekleyin ve misafirseniz çiçekleri bırakın ve sadece topuzu alın..

Oldukça Düşük Topuz Kabarık

Kaynak: @lenabogucharskaya

20. Gevşek, Zarif Boho Örgülü Topuz

Ardından, bohem bir düğün için mükemmel olacak başka bir fikrimiz var. Bu kabarık, kıvrımlı ve çarpıcı bir saç aksesuarı ile gevşek ve kıvrılmış bir stile sahiptir. Herhangi bir saç aksesuarıyla böyle bir kabarıklık yaratabilirsin, hatta benzer bir etki yaratmak için saçına bir kolye bile takabilirsin..

Gevşek, Zarif Boho Örgülü Topuz

Kaynak: @alishajaredhairartistry

21. Glam Yüksek Kabarık

Bir glam kabarıklığı mı arıyorsunuz? O zaman bu senin için! Saç, güzel, ışıltılı bir saç aksesuarı ile yüksek kıvrılmış bir topuz şeklinde şekillendirilir. Bu görünümü yeniden yaratabilir veya gelin duvağı gibi başka aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Nedime saç modeli için farklı çiçekler kullanabilirsiniz..

Gelinler için Glam Yüksek Kabarık

Kaynak: @gelin saç kültürü

22. Örgü Kabarık Çekme

Bir sonraki fikrimiz yaratıcı ve benzersiz. Burada kabarık bir stile sahip bir örgü örgümüz var. Örgüleri çekmek oldukça basittir ve bunları çevrimiçi olarak nasıl oluşturacağınıza dair öğreticiler bulabilirsiniz. Bir kabarıklık için örgüyü kullanarak resmi ama süper şık bir görünüm elde edersiniz. Ekstra glam yapmak için saça böyle mücevherler ekleyebilirsiniz..

Örgü Kabarık Çekme

Kaynak: @hairicome_

23. Yüksek Aksesuarlı At Kuyruğu

Sizinle paylaşmak zorunda olduğumuz son düğün kabarıklığı bu çarpıcı at kuyruğu. At kuyruğu, üst kısımda hacim ile oldukça yüksek bir tarza sahiptir. Hassas bir şekilde kıvrılmış ve muhteşem beyaz çiçekleri var. Böyle saçlar bir yaz ya da plaj düğünü için mükemmel olurdu. Nedimeler için at kuyruğunu yeniden yaratın, ancak farklı çiçekler seçin. Eğer misafirseniz şık bir görünüm için çiçekler olmadan atkuyruğu yapın..

Gelinler İçin Yüksek Aksesuarlı At Kuyruğu

Kaynak: @elstilela

Umarız denemek için güzel bir düğün kabarıklığı bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres