15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Uzun Tabut Çivileri Takmanın 41 Zevkli Yolu

11. Tabut ve Stiletto Çiviler

Genellikle sadece bir tırnak şekli seçersiniz, ancak iki tane denemeyi düşündünüz mü? Bu çiviler çoğunlukla tabut şeklindedir ancak her iki elde de iki stiletto çivi bulunur. Gördüğünüz gibi, bu tırnak şekilleri karışımı süper havalı ve trend belirleyici görünüyor. Herhangi bir tırnak şeklini deneyebilirsiniz, ancak aynı uzunlukta tutmaya çalışın. Bu mavi görünümü yeniden yaratın veya farklı tırnak şeklini herhangi bir renk veya sanatla kullanın.

Ombre Tabut ve Stiletto Çiviler

Kaynak: @sheadgüzellik

12. Parıltılı ve Krom Tabut Çivileri

Bir sonraki fikrimiz, sahip olunması gereken başka bir kombinasyon sunuyor. Tırnakların bazıları altın yaldızlı, ikisi pembe krom ve son tırnak pembe ve kristallerle kaplı. Bu tasarımı seviyoruz çünkü her şeye sahip – ışıltılı parıltı, güzel parlak pembe ve modaya uygun krom. Tırnaklarının taze ve trend görünmesini seven biri için mükemmel bir mani..

Sim ve Krom Tabut Çivileri

Kaynak: @margaritasnailz

13. Mavi ve Gümüş Çiviler

Ardından, başka bir cesur mavi görünüme sahibiz. Bu tırnak fikri, gümüş parıltılı mat mavi, parlak mavi ve beyaz tırnaklara sahiptir. Her duruma uyacak şekilde yukarı veya aşağı giyilebilen parlak ve şık bir tasarım fikridir. Parıltılı vurgulu tırnak ile tüm görünümü deneyebilir veya sadece mat veya parlak yapabilirsiniz..

Mavi ve Gümüş Uzun Tabut Çivileri

Kaynak: @chaunlegend

14. Kristal ve Işıltılı Uzun Tabut Çivileri

Tırnaklarınızın çok ışıltılı ve ışıltılı olmasını seviyorsanız, bir sonraki tasarıma göz atmanız gerekir. Tırnakların çoğu yumuşak pembe bir tondadır ve iki vurgulu tırnak vardır. Vurgulu bir çivi parlak çizgilere sahiptir ve diğeri yapay elmaslarla kaplıdır. Bu yaratıcı, sanatsal ve çarpıcı bir görünüm. Kendiniz şeritler oluşturmak zor olabilir, ancak bunu şablonlar ve bant gibi şeylerle yapmanın daha kolay yolları vardır. Öğreticileri çevrimiçi olarak bulabilirsiniz.

Kristal ve Işıltılı Uzun Tabut Çivileri

Kaynak: @sheadgüzellik

15. Mat Siyah Beyaz Tırnak Tasarımı

Siyah ve beyaz birbirini mükemmel şekilde tamamlayan iki renktir. Bu tırnaklar, iki rengi şekillendirmenin harika bir yolunu gösteriyor. Bazı tırnaklar mat siyahtır ve iki vurgulu tırnak vardır. Vurgulu tırnaklardan biri mat beyaz, diğeri ise siyah desen ve taşlarla süslenmiştir. Bu harika bir fikir ve manikürü sadece siyah beyaz tırnaklarla yeniden yaratabilirsiniz..

Tabut Çivileri İçin Mat Siyah Beyaz Tırnak Tasarımı

Kaynak: @laquenailbar

16. Pembe, Parıltılı ve Yapay Elmas Tırnak Tasarımı

Pembe tırnak fikirlerini sevdiniz mi? O zaman bu uzun tabut çivileri tam size göre. Tırnakların üçü ışıltılı, ikisi simli ve biri yapay elmaslarla kaplı. Tırnakların geri kalanı sadece açık pembe. Bu, görünümünüze ışıltı ve çekicilik katacak muhteşem bir tasarım. Tüm tasarımı veya sadece pembe ve yapay elmasları veya pembe ve parıltıyı deneyebilirsiniz..

Tabut Çivileri için Pembe, Parıltılı ve Yapay Elmas Tırnak Tasarımı

Kaynak: @margaritasnailz

17. Rhinestones ile Mat Bordo Tasarım

Bir sonraki fikrimiz başka bir bordo görünüm. Bu, mat bir bordoya sahiptir ve her çivi farklı bir ışıltılı tasarıma sahiptir. Yeniden yaratılması oldukça basit olabilecek glam bir görünüm. Tırnaklarınızı benzer bir renge boyayın ve yapay elmasları takın. Bu görünümü yeniden yaratmayı deneyebilir veya kendi kristal tasarımınızı deneyebilirsiniz. Bunun gibi çiviler bir parti için mükemmel olurdu.

Rhinestones ile Mat Bordo Tırnak Tasarımı

Kaynak: @nailbymztina

18. Uzun Tırnaklar İçin Şık Tırnak Tasarımı

Ardından, başka bir glam çivi fikrimiz var. Çivilerin çoğu farklı bir tasarıma sahiptir. Bazı tırnaklar ışıltılı, bazıları kahverengi, biri açık tonlu ve modaya uygun bir boya darbesi vurgulu tırnak var. Bu herkese uyacak havalı ve şık bir fikir. Bu görünümü oluşturmak için kullanılan tüm renkleri, aşağıda yer alan sanatçının sayfasından inceleyebilirsiniz..

Uzun Tırnaklar İçin Şık Tırnak Tasarımı

Kaynak: @joannasnails

19. Güzel Pembe Tabut Çivileri

Pembe ve parıltıyı sever misin? O zaman bu sonraki çivilere göz atın! Bu tasarım için bazı tırnaklar ince bir Fransız ombre özelliğine sahiptir, iki tırnak ışıltılı parıltıyla kaplanmıştır ve son tırnak canlı pembe bir gölgedir. Bu, pembe renkte güzel görünmeyi seven bayanlar için mükemmel olan muhteşem bir tırnak tasarımıdır.!

Oldukça Pembe ve Parıltılı Tabut Çivileri

Kaynak: @joannasnails

20. Güzel Mavi Tabut Çivileri

Kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayacak güzel tırnaklar mı arıyorsunuz? O zaman bunlar senin için! Burada, çivilerin çoğunun farklı bir tasarıma sahip olduğu mavi bir manikür fikrimiz var. Bazı tırnaklar metalik mavi, iki tırnak ışıltılı bir Fransız manikürü görünümüne sahiptir ve orta tırnak taşlı koyu mavidir. Bu, tüm yıl boyunca harika görünecek çarpıcı bir buzlu tasarım. Kullanılan ürünleri aşağıdaki sayfadan inceleyebilirsiniz..

Güzel Mavi Tabut Çivileri

Kaynak: @joannasnails

Previous Post
Beyaz Tabut Çivileri Takmanın 43 Şık Yolu
Next Post
63 ideas de maquillaje de payaso de moda para Halloween 2020