15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://www.boydrice.com 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Örgü At Kuyruğu Giymenin 23 Yeni Yolu

11. Kıvırcık, Yüksek Yan At Kuyruğu

Ardından, başka bir gök yüksekliğinde örgü at kuyruğumuz var. Bu da yine yandan şekillendirilmiş ama asıl at kuyruğu kıvırcık. Özel etkinlikler, geceler, randevu geceleri ve daha fazlası için mükemmel bir saç modeli olacak glam bir at kuyruğu. Bunun gibi bir at kuyruğu çok yönlüdür ve yukarı veya aşağı giyilebilir. Uzun bir at kuyruğu deneyin veya daha kısa bir uzunluk da deneyebilirsiniz.

Kıvırcık, Yüksek Yan At Kuyruğu

Kaynak: @filthyrichresses

12. Trendy Balon At Kuyruğu

Daha önce öne sürdüğümüz gibi balon at kuyruğunu seviyor musunuz? O zaman bir sonraki görünümü kontrol etmeniz gerekiyor. Bu saç modeli için bir balon at kuyruğu var ama bu daha kalın saçlar kullanıyor ve saç bölümleri daha büyük. Saçın üst kısmı da örgülü yerine şıktır. Bu, bir balon at kuyruğu takmanın başka bir şık yoludur. Bu fikri seviyoruz!

Trendy Balon At Kuyruğu

Kaynak: @clatodd

13. Örgülü Kıvırcık At Kuyruğu

Özel bir fırsat için göz alıcı bir saç stiline mi ihtiyacınız var? O zaman bu fikir tam size göre! Burada dalgalı saçlar ve yan örgüler ile kafaya yüksek oturan bir at kuyruğumuz var. Bu saç modelinde gerçekten sevdiğimiz şey, at kuyruğunun başlangıcındaki örgüler. Saçınızı süper şık yapan bu gibi küçük dokunuşlardır. Düz saçlarla da böyle bir at kuyruğu yapabilirsiniz..

Örgülü Kıvırcık Örgü At Kuyruğu

Kaynak: @hairbyantoinettenyc

14. Uzun & Şık Örgü At Kuyruğu

Size göstermemiz gereken bir sonraki at kuyruğu sadece vay! Bu at kuyruğu süper şık ve uzun. Bu saç modeliyle ilgili her şeyi seviyoruz! Trend görünmek isteyen bayanlar için mükemmel bir at kuyruğu. Görünüm herkese saç gıpta edecek! Bu uzun stili yeniden yaratabilir veya daha kısa bir at kuyruğu deneyebilirsiniz, her iki şekilde de muhteşem görünüyor. Aşağıda yer alan stilistin sayfasında kullanılan saçlara göz atabilirsiniz..

Uzun & Şık Örgü At Kuyruğu

Kaynak: @hairbyjhade

15. Trendy Örgü At Kuyruğu Stili

Ardından, korkak üçgen bağlantılara sahip örgü bir at kuyruğumuz var. Atkuyruğunun kendisi uzun ve hafif dalgalı iken, başındaki saçın ortasında kalın ve ince örgüler ve yanlarda üçgen bağlantılar bulunur. Bu, herkesin üzerinde harika görünecek benzersiz ve süper şık bir at kuyruğu fikri.!

Trendy Örgü At Kuyruğu Stili

Kaynak: @styledby_yalemichelle

16. Yüksek Örgü At Kuyruğuna Örgüler

Örgüler ve at kuyruğu çok şık bir kombinasyon. Bunu seviyoruz çünkü yaratabileceğiniz olası saç modelleri sonsuz. İşte görmeniz gereken şirin bir at kuyruğu fikri. Bu, her iki tarafta iki örgülü bir orta örgüye sahiptir. Örgüler modaya uygun ve benzersiz bir tasarım yaratır. Görünüm güzel, dalgalı bir at kuyruğu ile tamamlandı. Bu görünümü yeniden yaratın veya düz saçları deneyin. Hatta farklı örgü modellerini de deneyebilirsiniz..

Yüksek Örgü At Kuyruğuna Örgüler

Kaynak: @fancy_claws

17. Dalgalı Şık At Kuyruğu

Şık saçları ve at kuyruğunu seviyor musunuz? O zaman bu fikir tam size göre. Bu saç modeli ile her iki dünyanın da en iyisini elde edersiniz. Saçlar çok düzgün başlar ve daha sonra at kuyruğu başladığında saçlar dalgalı hale gelir. Böylece, güzel dalgalarla da şık ve zarif bir görünüm elde edersiniz. Bunun gibi saçlar, çekici görünmek ve hissetmek istediğiniz her durum için mükemmel olurdu..

Uzun & Dalgalı Şık At Kuyruğu

Kaynak: @touchedbylu

18. Kıvırcık, Düşük Yan At Kuyruğu

Ardından, muhteşem bir alçak örgü at kuyruğumuz var. Saç, at kuyruğunun başında buluşan iki örgü ile başlar. Sonra at kuyruğunun çarpıcı kıvırcık saçları var. Bu at kuyruğunu seviyoruz çünkü şık, benzersiz ve modaya uygun. Bu görünümü yeniden yaratabilir veya daha kısa bir at kuyruğu deneyebilirsiniz, hatta belki düz saçlarla da. Şık bir saç modeli için örgüleri aynı tutun.

Kıvırcık, Düşük Yan At Kuyruğu

Kaynak: @braids_by_antoinette

19. Örgülü Kıvırcık At Kuyruğu

Bir sürü örgü ister ama aynı zamanda at kuyruğu da ister misin? O zaman bu saç modeli mükemmel olabilir. Baş, kalın ve ince örgülerin bir kombinasyonu ile kaplanmıştır. Daha sonra saçlar kıvırcık bir at kuyruğuna dönüşür. Bu size korkak örgüler ve havalı bir at kuyruğu veren çok moda bir görünüm. Bu görünümü yaratın veya farklı bir örgü tasarımı deneyin.

Örgülü Kıvırcık Örgü At Kuyruğu

Kaynak: @touchedbytb_

20. Uzun, Düz Örgü At Kuyruğu

Modaya uygun bir at kuyruğu mu arıyorsunuz? O zaman bu senin için. Bu görünüm, yana doğru şekillendirilmiş gök yüksekliğinde bir at kuyruğuna sahiptir ve saç düz ve süper uzundur. Böyle saçlar çarpıcı ve dikkat gerektiriyor. Bundan ilham alarak benzer bir atkuyruğu oluşturabilir veya bordo gibi korkak bir renkte böyle bir atkuyruğu deneyebilirsiniz..

Uzun, Düz Dokuma At Kuyruğu

Kaynak: @thebrilliantbeauty

21. Kıvırcık Örgü ile Düşük At Kuyruğu

Aksesuarlar ekleyerek atkuyruğunuzu benzersiz kılın! İşte sevimli bir örnek. At kuyruğu, altın saç bağları olan kıvırcık bir balon at kuyruğu iken, kafasındaki saçlar canlı sarı bobby pimleri ile aksesuarlandırılmıştır. Bunun gibi bir görünüm deneyin veya kendi renklerinizi, saç tokalarınızı ve bobby tokalarınızı deneyin. Fikirler sonsuz!

Kıvırcık Örgü ile Düşük At Kuyruğu

Kaynak: @clatodd

22. Büyük Kıvırcık Düşük At Kuyruğu

Sıradaki örgü atkuyruğu favorilerimizden biri! Bu at kuyruğu şık ve parlak başlar ve ardından saç modeli başladığında saç hacimle süper kıvırcık olur. Özel günler için harika görünecek çarpıcı bir saç modeli. Bu, çekici hissetmek ve ilgi odağını çalmak istediğiniz zamanlar için mükemmel bir stildir.!

Büyük Kıvırcık Düşük At Kuyruğu

Kaynak: @nicky_b_on_hair

23. Örgülü Çok Yüksek At Kuyruğu

En çok tercih edilenler listemizin sonuncusu örgülü bu yüksek at kuyruğu. At kuyruğu şık, düz ve tepesine sarılmış güzel örgülerle gök yüksekliğindedir. Kafasında da örgülü bir tasarım var. Bu herkese yakışacak son moda bir at kuyruğu fikri, kıvırcık saçlarla da harika görünecek..

Örgülü Çok Yüksek Dokuma At Kuyruğu

Kaynak: @geminitwinshauwny

Umarız denemek için modaya uygun bir örgü at kuyruğu bulmuşsunuzdur.!

Previous Post
Bu Kış Kopyalanacak 41 Sevimli Kıyafet
Next Post
45 ideas geniales de disfraces de Halloween para mujeres